Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia voitheia......


eleni22

Recommended Posts

koritsakia mou geia sas isws sas fanei ligo xazo auto pou tha rwtisw alla kegomai......ematha g kapoia ekptwtika kouponia stis panes libero kai babylino mpainw stis selides paw g eggrafi alla den me grafei olo mou leei oti kati kanw lathos...ta grafw omws ola swsta..ti kanw lathos?exei graftei kamia??voithiste me gti pragmatika me ta oikonomika mas ta exw megali anagi auta ta kouponia....sas euxaristw polu!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη babylino πάρε τηλ. και πες ότι θέλεις να γίνεις μέλος.Ζήτα τους και κουπόνια.

Θα σου στείλουν ένα χαρτί που θα το συμπληρώσεις με τα στοιχεία σου και θα τους το στείλεις πίσω.Έτσι έγινα εγώ μέλος.

Στη libero πάλι γράφεσαι στο site τους κι αυτό είναι όλο, αλλά δεν στέλνουν συχνα κουπόνια, ενώ η μπέιμπι λίνο όποτε ζητήσεις σου στέλνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσι!!

Εμένα μου έρχονται εκπτωτικά κουπόνια απο libero,pampers,ΝΟΥΝΟΥ,nutricia κ άλλες πολλές εταιρείες,αλλα δεν έχω κάνει κάτι απο το internet,απλά όταν γέννησα μου έδωσαν στη κλινική μία βαλιτσούλα με διάφορα δειγματάκια κ κράτησαν τα στοιχεία μου τα οποία τα στειλαν σ αυτές τις εταιρείες..Οπότε δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω!

Γιατι δε παίρνεις τηλέφωνο σε κάποια απο αυτές να ρωτήσεις??Επάνω στις συσκευασίες λογικά πρέπει να έχει τηλέφωνα εξυπηρέτησης πελατών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, δεν ξερω ακριβως τι παιζει με τα κουπονια, αλλα το site της libero κολλαει.Εχω γινει και εγω μελος αλλα πρεπει να προσπαθησεις αρκετες φορες. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ευχαριστς και στις 2..tsiggou auto tha kanw tha parw til k tha zitisw na mou steiloun tin karta wste na m stelnoun ta perivoita kouponakia...mummydi akomi den exw gennisei k den exw parei panes twra tha parw gti mpainw ston ogdoo mina aurio k prepei na exw idi estw ena pako g arxi k meta an m dwsoun valitsaki tha kanw k egw auto pou ekanes...ti simeron imera ola kala einai auta gti k ta oikonomika mas einai xalia twra pou de douleuw...sas euxaristw polu para polu..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wraia makari na steiloun k se mena....akousa oti ta pampers einai polu moufa.....oti de kanoun katholou!!k etsi skeftika na parw apo arxi libero i babylino......alla oti kouponia k na parw pisteuw tha t dokimasw ola g na dw ti tha teriazei sto diko mou mwraki..sophiak mou egw prospathisa para polu na graftw alla de ta katafernw de m dexete t site me tipota..treis meres twra prospathw..k anarwtiomoun ti lathos kanw..eleos!!!koritsia mou eiste teleies..sas euxaristw para polu!!!!eimai k sxetika mikri k den exoume apo allou voitheia oti mporei kanei i pethera mou alla eimaste polu makria k de mporei k polla...i voitheia sas san apeiri k kapws strimogmeni mou einai megali.k pali sas euxaristw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...