Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μέρες.........


Recommended Posts

Σ'ευχαριστώ πολύ! Δεν έχουμε ακόμη νινάκι, οπότε αυτό περιμένουμε με λαχτάρα.Όπως έγραψα και στο άλλο θέμα, θα περιμένω να δω μέχρι 20-23/2. Ελπίζω ειλικρινα να σε ξεχάσει η "ακατανόμαστη"... Περιμένουμε τα νεότερά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

0 ΜΕΡΕΣ

29Η ΣΉΜΕΡΑ

ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!

ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;;

ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

0 ΜΕΡΕΣ

29Η ΣΉΜΕΡΑ

ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!

ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;;

ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

ante kane testaki kopelara mou!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ σε ευχαριστω παρα πολυ που μπηκες στον κοπο να απαντησεις.

Να ξερεις πως σε σκεφτομαι και πως θέλω ολα να πανε καλα και να ερθει η ωρα που θα κρατησεις στα χερια την μπομπου σου,τωρα πως ξερεις οτι ειναι μπουμπου,τι να πω,το ενστικτο της μανας!Θα τα καταφερετε,στο εγραψα και στο αλλο ποστ.Είμαι σιγουρη πως θα τα καταφερετε.

Περιμενω την επισημη καθυστερηση,φοβαμαι.Εσυ ειχες καθυστερηση οταν το εμαθες;;;τι εκανες χοριακη 'η τεστακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki μου σ ευχαριστω πολυ!

και κανονισε να πας στη δουλεια ε;;εργασιομανη!

ολα καλα θα πανε,το ξερεις και μεσα σου.

καθε αρχη και δυσκολη οπως λενε.

μακαρι να εχω και εγω να σας ανακοινωσω τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειμαι καλα κοριτσια!δεν ξερω τι εχω παθει!νιωθω μια τρομερη αδυναμια και ζαλιζομαι.δεν εχω ορεξη για τιποτα,νιωθω κουρασμενη.Ηπια καφε μηπως και ξυπνησω λίγο αλλα τιποτα.εχω και μαθημα στις 7 30 και λεω να το ακυρωσω.δε νιωθω καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε;;;

τωρα μετα απ ολη την μερα ειμαι μια χαρα!εχε γουστο να ειναι αυτες οι πρωινες ναυτιες;;;κοριτσιαα θα τρελαθω απο την χαρα μου,δε θα περπατάω,θα πεταωωωωωωωω!

λοιπον κυριακή του αγ βαλεντίνου και τεταρτη τα γενεθλια του!ασ με αξιωσει ο θεος να του το κανω το δωρακι!τοσο καιρο προσπαθουμε!

σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση κοριτσακια μου όλεςςςςςςςςς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

barb έγραψε:

Και εγώ έκλεισα τα 31 … να μου έρθει και εμένα κάπως πιο πολύ?

Χαχαχα … :woohoo: :woohoo:[/quote:3bwve32r]

Κ γω εχω κλεισει τα 31..εχω ηδη στο ιστορικο μου ενα εξωμητριο ενα επιπλεον χρονο και παραπανω φυσιολογικων προσπαθειων μια αποτυχημενη εξωσωματικη και παω για τη δευτερη σε λιγο!!!

Η αδερφη μου ειναι 28 εχει ενα παιδι και μια φιλη μου 31 κ εχει 3...

τι πρεπει να κανω λοιπον??Να τρελαθω???Να το βαλω κατω??

Οχι γιατι ετσι δεν θα ρθει καλη μου!!!

Λοιπον ουτε εγω θελω ηττοπαθειες και μαυρες σκεψεις..δεν προσπαθεις πολυ καιρο,χαλαρωσε και θα ρθει το μωρακι κοριτσακι!!!!!!

Τι να πουν αλλες κοπλες εδω μεσα που σιγουρα θα χεις διαβασει...

Ηρεμια λοιπον θετικη σκεψη και ολα θα γινουν!!!

ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

λετε;;;

τωρα μετα απ ολη την μερα ειμαι μια χαρα!εχε γουστο να ειναι αυτες οι πρωινες ναυτιες;;;κοριτσιαα θα τρελαθω απο την χαρα μου,δε θα περπατάω,θα πεταωωωωωωωω!

λοιπον κυριακή του αγ βαλεντίνου και τεταρτη τα γενεθλια του!ασ με αξιωσει ο θεος να του το κανω το δωρακι!τοσο καιρο προσπαθουμε!

σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση κοριτσακια μου όλεςςςςςςςςς!

sto euxomai!!!!!!!!!!!ante nte!!!kane testaki!!!agwnioumeeeeeeeeeeeeee :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε παιδι μου κι ολο μπαινω στο ποστ σου για να δω εξελιξεις!!!!!! Αντε κανε ενα τεστ!!!! Λυπησουμε λεχωνα γυναικα κι εχω και το μικρο να κλαιει και δεν μπορω να μπαινω συνεχεια!! Αντε ακομα εδω εισαι??? :laugh: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω με συγκινεις αφανταστα.

δεν εχω τεστ στο σπιτι.

απλα σκεφτομαι τωρα τους τελευταιους 4 κυκλους μου

31-30-29-29 μερες,σημερα ειμαι στην 29η αρα δεν εχω καθυστερηση ακομα.σωστα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana2 μου τι βλεπω;;;εχουμε ζαλαδες κ αδιαθεσια κ ακομα να κανεις τεστακι;τρεχα γρηγορα στο φαρμακειο κ παρε ενα τεστακι κ αυριο σαν μερα γιοορτης να του το κανεις δωρο το θετικο τεστακι σου!!!!!!!μακαρι ολα να σου πανε καλα!!!στο ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε ενα τεστττττττττττττττττττττττττττ............να μας πεις και σε μας τι γινεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.......αντεεεεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lusy2,σ ευχαριστω πολυ.

Αλλα οπως ελεγα και χθες στη cuando στο ποστ ''ποιες δεν περιμενουμε''

φοβαμαι παρα μα παρα πολυ να κανω τεστ.εχω απογητευτει τοσο πολυ στο παρελθον!!!!!!!!σκεφτομαι κι αν ειναι απο αγχος κι αν ειναι ορμονικο;;;θα περιμενω λιγο ακομη.

παντως κοριτσια αν ειμαι,ξερετε τι θα ηθελα;;;να σας αγκαλιασω και να σας φιλησω μια- μια.Η συμπαρασταση που προσφερετε δεν ειναι μονο ανακουφιση,λυτρωση ειναι.

σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...