Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυος


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια...τελικα μπηκα κι εγω στο κλαμπ...ειμαι εγκυος.....την δευτερα ειχα χοριακη 290 και σημερα 525....ολα καλα προς το παρον θελω να πιστευω....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα......παντως το 2010 πολυ γουρλιδικο...ολες θα γινουμε μανουλες........ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλο και εσυ!!!!!!!!Καλη εγκυμοσυνη!!!!!

Τι εγινε ρε κοριτσια;;;;;;δεν προλαβαινω να μοιραζω ευχες!!!!!Μπραβο γουρλιδικο το mammy!!!!!!Aντε ομοιοπαθουσες...ερχετε κ η σειρα μας!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχρητηρια με μια υπεροχη και υγιη εγκυμοσυνη.οντως πολυ γουρλιδικο το μαμμυ και το 2010 :P αντε να περνουμε σειρα σιγα σιγα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συχαρητηρια ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη μακαρι να ειναι γουρλιδικο

για οοοοοοοοοοοοοολα τα κοριτσια του μαμμυ τοο 2010 :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

ευχομαι να πανε ολα τελεια κοριτσακι μου!!!!!!!!!!

παντα τετοια να ακουμε αντε κοριτσια και στα δικα μας ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια με το καλό και με ένα γερό μωράκι.Να είσαι καλά και να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου! :) Μακάρι και για μας κορίτσια!!!!Άντε να πέρνουμε σειρά μια μια και πέντε - πέντε αν γίνεται :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Baby. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΤΟ 2010 ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΟΙΟΝΟΥΣ ΕΔΩ ΣΤΟ mammy. ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι ολα να σου πανε πολυ καλα!αντε κοριτσια α παιρνουμε σειρα σιγα σιγα (γρηγορα γρηγορα δηλαδη)!καλη επιτυχια κοριτσακι και να προσεχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοο..!!!Με το καλό,με ένα υγιέστατο νινάκι αγκαλίτσα...

Τις πιο γλυκές κ ειλικρινείς εύχές μου κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια που το θέλουν πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας,ευχομαι και σε σας οτι καλυτερο. με το καλο να ερθει και σε σας ενα μωρακι. ναι ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη, και βεβαια θα προσεχω... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εχω προβληματιστει με την χοριακη μου....12η μερα 290 14η 524 και 16η 825.....αλλα μετα απο εξωσωματικη.....ειναι καλα? αν εχει καποια εμπειρια και γνωριζει ας μου απντησει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...