Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ....


RUBELA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

JENNI έγραψε:

[

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 2000 ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ....ΜΠΟΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ , ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ . ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ 5.000- 6.000 ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ , ΔΩΜ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΩ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ , ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΗΜΟΥΝΑ! ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΑΝΕΛΑΒΕ!

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝ! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣ... :blink: ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3000 ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ! ;)

ΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 6000 ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΕΝΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΛΟΥΞ ΜΕ ΜΑΞΙΜΟΥΝ 3000! :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ! ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ Ο ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗΣ ΣΤΙΣ 12 ΜΑΙΟΥ! ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΑΣ??

MOY EXEI ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 13/05/2010 .

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΗΛ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ

ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.

ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΠΗΤ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΠΡΙΝ ΠΑΩ; Η ΘΑ ΚΟΨΩ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 2000 ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ....ΜΠΟΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ...

2000 για δημόσιο νοσοκομείο!!! Πολλά μου ακούγονται! :S

Στο είπε δηλαδή κατευθείαν όταν τον ρώτησες για λεφτά; Στις επισκέψεις πόσα του δίνεις; Στα ζητάει ο ίδιος;

Εμείς στον Κανακάκη όσες φορές τον ρωτάμε τι χρωστάμε για την επίσκεψη μας λέει "ό,τι θέλετε". Και απ'ότι μου είπε και μια συνάδελφος που γέννησε το Σεπτέμβρη σε αυτόν το ίδιο απαντάει και για την πληρωμή της γέννας. Προς το παρόν δεν τον έχω ρωτήσει για λεφτά για τη γέννα.

Για την αναισθησία που τον ρώτησα μου απάντησε "μην αγχώνεσαι προς το παρόν για τίποτα, μη σκέφτεσαι τέτοια, αυτά θα τα πούμε όταν θα πλησιάζει ο καιρός μετά την 35η εβδομάδα"!!!

Πάντως με τον άντρα μου υπολογίζουμε να του δώσουμε γύρω στα 1000. Για τον αναισθησιολόγο δεν ξέρω, εξαρτάται και αν θα κάνω τελικά ολική ή επισκληρίδιο. Νομίζω στην επισκληρίδιο τον πληρώνεις ξεχωριστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JENNI έγραψε:

RUBELA έγραψε:

MOY EXEI ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 13/05/2010 .

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΗΛ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ

ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.

ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΠΗΤ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΠΡΙΝ ΠΑΩ; Η ΘΑ ΚΟΨΩ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ.[/quote:1nldxwym]

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ...ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 12! ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!

ΔΕΝ ΚΟΒΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΕΓΩ! ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

RUBELA έγραψε:

2000 για δημόσιο νοσοκομείο!!! Πολλά μου ακούγονται! :S

Στο είπε δηλαδή κατευθείαν όταν τον ρώτησες για λεφτά; Στις επισκέψεις πόσα του δίνεις; Στα ζητάει ο ίδιος;

Εμείς στον Κανακάκη όσες φορές τον ρωτάμε τι χρωστάμε για την επίσκεψη μας λέει "ό,τι θέλετε". Και απ'ότι μου είπε και μια συνάδελφος που γέννησε το Σεπτέμβρη σε αυτόν το ίδιο απαντάει και για την πληρωμή της γέννας. Προς το παρόν δεν τον έχω ρωτήσει για λεφτά για τη γέννα.

Για την αναισθησία που τον ρώτησα μου απάντησε "μην αγχώνεσαι προς το παρόν για τίποτα, μη σκέφτεσαι τέτοια, αυτά θα τα πούμε όταν θα πλησιάζει ο καιρός μετά την 35η εβδομάδα"!!!

Πάντως με τον άντρα μου υπολογίζουμε να του δώσουμε γύρω στα 1000. Για τον αναισθησιολόγο δεν ξέρω, εξαρτάται και αν θα κάνω τελικά ολική ή επισκληρίδιο. Νομίζω στην επισκληρίδιο τον πληρώνεις ξεχωριστά.[/quote:34udp04c]

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!

ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΕΙ (ΤΙΠΟΤΑ)

ΘΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

RUBELA έγραψε:

2000 για δημόσιο νοσοκομείο!!! Πολλά μου ακούγονται! :S

Στο είπε δηλαδή κατευθείαν όταν τον ρώτησες για λεφτά; Στις επισκέψεις πόσα του δίνεις; Στα ζητάει ο ίδιος;

Εμείς στον Κανακάκη όσες φορές τον ρωτάμε τι χρωστάμε για την επίσκεψη μας λέει "ό,τι θέλετε". Και απ'ότι μου είπε και μια συνάδελφος που γέννησε το Σεπτέμβρη σε αυτόν το ίδιο απαντάει και για την πληρωμή της γέννας. Προς το παρόν δεν τον έχω ρωτήσει για λεφτά για τη γέννα.

Για την αναισθησία που τον ρώτησα μου απάντησε "μην αγχώνεσαι προς το παρόν για τίποτα, μη σκέφτεσαι τέτοια, αυτά θα τα πούμε όταν θα πλησιάζει ο καιρός μετά την 35η εβδομάδα"!!!

Πάντως με τον άντρα μου υπολογίζουμε να του δώσουμε γύρω στα 1000. Για τον αναισθησιολόγο δεν ξέρω, εξαρτάται και αν θα κάνω τελικά ολική ή επισκληρίδιο. Νομίζω στην επισκληρίδιο τον πληρώνεις ξεχωριστά.[/quote:1l1s5yn9]Εχω την εντυπωση οτι στα δημοσια νοσοκομεια δνε κανουν επεισκληριδιο .Κοιταξετο αυτο .Επισης θεωρω παραλογο να δωσες σε καποον που αμοιβεται απο το κρατος 2000 και επιης να τον πληρωνεις και καθε φορα που πηγαινεις να σε δει .Εχω ακουσει περιπωσεις να πηγαινουν σε δημοσια νοσοκομειο να της δουν καινα παιρνουν κανονικοτατη επισκεψη 50 ευρω και ο δικος μου γυναικολογος αν και σε ιδιωτικο νοσοκομειο στο ιατρειο του εκεινη την εποχη επαιρνε 30 και τωρα γυρω στα 40 .Ενταξει θα δωσεις κατι οτι μπορει ο καθενας αλλα οχι ετσι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ BANIA ,

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ 2.000 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΟΜΩΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ 6.000 ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ (ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ). ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ!!!

ΠΟΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ , ΕΔΙΝΑ 50 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΒΑΡΔΙΑ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΔΗΛ. ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΝΩ Η ΟΛΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ.

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ. Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ , ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Η ΟΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!!! ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΙΚΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΚΑΘΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζενυ μου σιγουρα στο ιδιωτικο νσοκομειο σε γδυνουν και στην ουσια ακριβως το ιδιο πραγμα σου προσφερουν απλα εχω την εντυπωση οτι σε καποια δημοσια νοσοκομεια δεν κανουν επισκληριδιο ειναι η πολιτικη τους τετοια , τωρα βεβαια αν μπορεις να βρεις ανιασθησιολογο αλλαζει το πραγμα και στα ιδιωτικα την χρεωνουν εξτρα την επισκληριδιο γυρω στα 200 ευρω .Αποτην άλλη εγω ολικη εκανα και δνε ειχα κανενα προβλημα σε αντιθεση με την μια απο της δυο κοπελες που μοιραζομαστα το ιδιο δωματιο η οποια ειχε φοβερους πονους στη μεση και εντονη φαγουρα ειχε κνησο και της ειπαν οτιειναι απο την επισκληριδιο η άλλη παλι δνε ειχε κανενα προβημα αλλα ολα ειναι θεμα οργανισμου .Εν τω μεταξυ ενας γιατρος που δεν ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο ποσο παιρνει για τη αμοιβη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια το λουξ μονοκλινο θα σας παει γυρω στα 500 ευρω (χωρις την επιστροφη απο το ασφαλ.ταμειο σας).

Οι αναισθησθισιολογοι παιρνουν 200 με 300 ευρω,οποτε τα ρεστα ειναι του γιατρου.Πολλα δεν ειναι 2000 ευρω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JENNI έγραψε:

ΚΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΝΩ Η ΟΛΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ.

.

ευκολη στον τροπο ισως αλλα οχι απλη,θελει ικανο γιατρο.καμια αναισθησια δεν ειναι ευκολη.Αλλα εχει ικανους γιατρους και εμπειρους στο Ελενα οποτε δεν εχετε κατι να φοβαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς στις επισκέψεις του δίνουμε περίπου 50 ευρώ χωρίς όμως να ζητήσει κάτι ο ίδιος. Εμείς κρίναμε ότι έπρεπε να του δώσουμε κάτι γιατί μέχρι στιγμής μας έχει αντιμετωπίσει πολύ καλά και όταν πηγαίνουμε δεν περιμένουμε σε σειρά, πάμε κατευθείαν στο γραφείο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα.

εμενα ο γιατρος μαλλον 1800 μου ζηταει στο ΕΛΕΝΑ. δεν ξερω τι δινει στον αναισθησιολογο και στους αλλους γιατρους που ειναι εκει αλλα οκ..κανα 1000 το πολυ να του δωσω...πρωτον πληρωνονται απο το νοσοκομειο και δευτερον με βαζει μεσα προγραμματισμενα...δεν θα ερθει αρων αρων απο καπου μεσα στα μεσανυχτα ή οποιαδηποτε αλλη ωρα να με ξεγεννησει :huh:

οσο για την ολικη και την επισκληρηδιο πιστευω οτι ειναι εξησου επικινδυνες.....μια κοπελα που καθομασταν στο ΕΛΕΝΑ μια φορα και περιμεναμε να κανουμε εξεταση..μου ειχε πει οτι η επισκληρηδιο εχει πιθανοτητα να σου αφησει κινητικα κουσουρια :dry: δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο βεβαια...

α! και στις επισκεψεις δεν πληρωνω τιποτα..με δεχεται στο νοσοκομειο και ετσι δεν μου παιρνει λεφτα...στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχε πει να παω 2 φορες στο γραφειο του και μου ειχε παρει απο 50 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Εμείς στις επισκέψεις του δίνουμε περίπου 50 ευρώ χωρίς όμως να ζητήσει κάτι ο ίδιος. Εμείς κρίναμε ότι έπρεπε να του δώσουμε κάτι γιατί μέχρι στιγμής μας έχει αντιμετωπίσει πολύ καλά και όταν πηγαίνουμε δεν περιμένουμε σε σειρά, πάμε κατευθείαν στο γραφείο του.

ουτε εγω περιμενω σε σειρα! ανεβαινω κατευθειαν στον τριτο που ειναι το γραφειο του! :)

οσο για τα 2000 ειναι οντωσ πολλα αλλα τι να κανω?? δεν μπορω να εμπιστευτο οποιον ειναι σε βαρδια.... :huh::huh:

θα τον ξαναρωτησω να δω αν θα μου πει τα ιδια! σιγουρα δεν θα θυμαται ποσα μου εχει πει!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

marygeo έγραψε:

ουτε εγω περιμενω σε σειρα! ανεβαινω κατευθειαν στον τριτο που ειναι το γραφειο του! :)

οσο για τα 2000 ειναι οντωσ πολλα αλλα τι να κανω?? δεν μπορω να εμπιστευτο οποιον ειναι σε βαρδια.... :huh::huh:

θα τον ξαναρωτησω να δω αν θα μου πει τα ιδια! σιγουρα δεν θα θυμαται ποσα μου εχει πει!! ;)[/quote:1nigjts0]

απο γνωστες μου ξερω οτι παρ'ολο που τους εχει ζητησει τοσα ο Παπαρειστηδης του εχουν δωσει πολυ λιγοτερα..εγω σκεφτομαι να του δωσω κανα 1000αρικο??

και εγω παω κατευθειαν στο γραφειο του...δεν πληρωνω επισκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να φανταστεις επειδη το χασαμε το προηγουμενο μωρο (ασχετο αν φτασαμε μεχρι το τελος) δεν του εδωσα τιποτα και δεν ειπε τιποτα ο καημενος και με καλοδεχθηκε οταν ξαναπηγα αυτη τη φορα :)

μια κοπελα του ειχε δωσει 500..και μια αλλη του εδωσε ενα πουκαμισο για δωρο (χωρις να του δωσει καθολου λεφτα)! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

rubela μου δεν γραφει πουθενα οτι εισαι υποχρεωμενη να δωσεις οτι σου ζητησει ο γιατρος...ετσι δεν ειναι?? ή μηπως θα σου πει οτι δεν θα σε ξεγεννησει αν δεν του δωσεις τα 2000???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ!! ΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΒΑΡΔΙΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!

ΞΕΡΩ ΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΤΩΡΑ!

ΘΑ ΤΑ ΣΥΖΥΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ 1000 ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω για καπου εκει σκεφτομαι...

παντως εγω που ειχα παει απο την προηγουμενη νυχτα μεσα για να με ετοιμασουν το πρωι, δεν ηρθε απο το δωματιο..ουτε το πρωι...δηλαδη σε καμια φαση μεχρι να γεννησω δεν θα μπορουσα να του εχω δωσει τα λεφτα απο πριν :dry: αρα οτι ειναι να δωσουμε μαλλον αφου τελειωσει ο τοκετος τα δινουμε :dry: παντως δεν μου τα ειχε ζητησει απο καποιο προηγουμενο ραντεβου..ισως κιολας επειδη ειχε προβλημα το μωρο...και δεν ηταν σιγουρο αν θα ζησει...παντως αν μας τα ζητησει απο καποιο προηγουμενο ραντεβου δεν ξερω τι θα κανω.... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια εγω παντως που γεννησα στο Ελενα κα αλλαξα γιατρο τελευταια στιγμη δεν ηξερα το κυκλωμα...αλλαξα γιατρο λιγο πριν τον ενατο...πηγαινα με το παραστατικο κ περιμενα στην σειρα και οταν γεννησα δεν ηξερα για φακελακια κτλ κ νομιζω οτι την πατησα...θα μου πεις σε τι κοσμο ζεις αλλα ο γιατρος μου αφου γεννησα αρχισε να γινεται λιγο περιεργος αλλα να σας πω δεν μας ειχε κανει κουβεντα για λεφτα...εμας μας "εκοψε" κ σε κουβεντες που καναμε με αλλους γονεις μας ειπαν για το φακελακι...τελικα οταν πηγα να μου βγαλει τα ραμματα του δωσαμε 1000 ε ...να δειτε πως αλλαξε ..του λυθηκε η γλωσσα...νευριασα που τα εδωσα αλλα τι να εκανα...και εγω για καισαρικη θα πηγαινα αλλα εσπασαν τα νερα και εκανα καισαρικη απρογραμματιστη....τι να πω κοριτσια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...