Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ....


RUBELA

Recommended Posts

ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΣΩ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ....ΟΠΟΙΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ! ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ και επαυξάνω!!! Το ΕΛΕΝΑ είναι σούπερ! δεν το συζητώ! Εγώ ένα τη 2 εξωσωματική εκεί πριν από λίγες μέρες, έχω το΄ν κύριο Παπαριστείδη, ο οποίος είναι στο τμήμα εξωσωματικής μεν αλλά είναι κανονικά μαιευτήρ-γυναικολόγος! Είναι καταπληκτικός! Επίσης, το ΕΛΕΝΑ έχει μία φοβερή νέα πτέρυγα μόνο με μονόκλινα-δίκλινα (τα οποία βέβαια είναι πάμφθηνα σε σχέση με τα ιδιωτικά) που ούτε για πλάκα δε συγκρίνονται με το Ιασώ. Πέραν τούτου, σαν μαιευτήρια τα ΕΛΕΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΙΑΣΩ δε συγκρίνονται με κανένα ιδιωτικό! Αυτοί που ξέρουν σε αυτά πάνε... Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

σημερα το πρωι γενησε μια φιλη μου και εχει τον γιαλελη αν θες ρωταω στοιχεια και σου τα γραφω !!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΕΚΤΕΣ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τον Κυριο Παπαριστειδη εχω στο ΕΛΕΝΑ! Απιστευτα καλος γιατρος και πανω απ'ολα ανθρωπος :) Και γενικως μπορεις να τον εμπιστευτεις εγω δεν ανυσυχουσα καθολου στα χερια του, ηξερα οτι ημουν ασφαλεις :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Επισης ειναι οντως πολυ φθηνα καμια σχεση με το ΙΑΣΩ κλπ. Εγω πηγα εκει για πλακα και ζητησα να μου δωσουν τιμες και το "Οικονομικο" πακετο για 4 μερες ειναι περιπου 2,500 και στο ΕΛΕΝΑ στο μονοκλινο θα σου κοστισει καπου 600-800 ευρω, χωρια τα εξοδα γιατρου φακελακια κλπ που θα σου ζητησουν στα ιδιωτικα!! Και μπορω να σου πω οτι ειναι πεντακαθαρα ειλικρινα δεν εχει τπτ να ζηλεψει απο τα ιδιωτικα. Επισης, σε περιπτωση που συμβει κατι σε καποιο νεογνο ολα τα ιδιωτικα τα στελνουν στα κρατικα νοσοκομεια τα περιστατικα και ειδικα στο ΕΛΕΝΑ. Εχει την καλυτερη νεογνολογικη πτερυγα! Και αν θες ψαξε σε forum να δεις τη λενε αλλες μητερες που εχουν γεννησει σε ιδιωτικα εγω εψαξα και φρικαρισα με αυτα που εγραφαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗ....ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΤΕΡΥΓΑ ΤΟΥ ΕΛΕΝΑ ΠΑΣ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1982 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ???

Μαρακι μου τι εννοείς να μην παίρνει λεφτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

και μενα ο γιατρος μου ειναι στο ΕΛΕΝΑΣ!!λεγεται Κανακακης Σταυρος και ειναι επισης φοβερος!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΑΗΔΙΕΣ....

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.... :blink::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

maria1982 έγραψε:

Μαρακι μου τι εννοείς να μην παίρνει λεφτά?[/quote:1pib9xo8]

Οι γιατροί στο δημόσιο νοσοκομείο είναι διορισμένοι και πληρώνονται από το δημόσιο. Κανονικά είναι παράνομο να ζητήσουν χρήματα από ασθενείς. Στα απογευματινά επισκεπτήρια που πληρώνεις δίνεις τα χρήματα στο νοσοκομείο επίσημα.

Ωστόσο, συνηθίζεται (χωρίς να είμαστε υποχρεωμένοι) είτε για απλή επίσκεψη είτε για γέννα να δίνουμε ένα ποσό στο γιατρό που μας φρόντισε. Ο γιατρός όμως απαγορεύεται να ζητήσει από μόνος του. Αφού παίρνει κανονικά το μισθό του από το δημόσιο νοσοκομείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Οι γιατροί στο δημόσιο νοσοκομείο είναι διορισμένοι και πληρώνονται από το δημόσιο. Κανονικά είναι παράνομο να ζητήσουν χρήματα από ασθενείς. Στα απογευματινά επισκεπτήρια που πληρώνεις δίνεις τα χρήματα στο νοσοκομείο επίσημα.

Ωστόσο, συνηθίζεται (χωρίς να είμαστε υποχρεωμένοι) είτε για απλή επίσκεψη είτε για γέννα να δίνουμε ένα ποσό στο γιατρό που μας φρόντισε. Ο γιατρός όμως απαγορεύεται να ζητήσει από μόνος του. Αφού παίρνει κανονικά το μισθό του από το δημόσιο νοσοκομείο.

Έτσι νόμιζα κι εγώ,αλλά δεν είναι έτσι...

Ο γιατρός στο δημόσιο ναι μεν πληρώνεται,αλλά τα χρήματα που θα μας στοιχίσει τα παίρνει επειδή δεν ήταν στην εφημερία του,και τον παίρνεις εσύ τηλ πχ 3 το βράδυ και του λες ότι σου έσπασαν τα νερά και έρχεται να σε ξεγεννήσει.Έτσι κατάλαβα,τουλάχιστον.Είναι εκτός βάρδιας εν ολίγοις...

Είναι βέβαια παράνομο,αλλά ποια αφήνει τη τύχη της και του παιδιού της σε κάποιον που την βλέπει πρώτη φορά;Διαφορετικά,δεν θα μας ξεγεννούσε ο γιατρός μας,αλλά όποιος εφημέρευε.

Προσωπικά κι εγώ σε δημόσιο θα γεννήσω,στο Αλεξάνδρα.Έχω πρόβλημα υγείας και μου απαγόρεψαν εξαρχής να γεννήσω σε ιδιωτικό... "ξενοδοχείο".Γιατί οτιδήποτε χρειαστεί θα με κάνουν πακετάκι αφού τους έχω πληρώσει και θα με στείλουν σε δημόσιο πάλι.Κι είμαι πολύ κατά,έτσι κι αλλιώς.Θεωρώ ότι είναι πολύ καλή απόφαση να γεννήσεις σε δημόσιο,το φαγητό μόνο είναι μεγάλο πρόβλημα αλλά για 4-5 μέρες σου φέρνουν κι οι δικοί σου κάτι απ'έξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

σημερα το πρωι γενησε μια φιλη μου και εχει τον γιαλελη αν θες ρωταω στοιχεια και σου τα γραφω !!

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΜΑΘΕΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OTAN ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Η ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα αν το εννοεις ετσι το να μην παιρνει λεφτα ο Κυριος Παπαριστειδης δεν παιρνει. Και στο γραφειο του αντε το πολυ 1 ή 2 φορες θα σε καλεσει επειδη θα εισαι και νεα ασθενεις για να σου παρει τα στοιχεια κλπ και σου παιρνει 50ευρω. Αλλα στο νοσοκομειο δεν θα σου παρει λεφτα. Τωρα για υπερηχο πληρωνεις στο νοσοκομειο δηλαδη αν πας για PAPP-A ή Β-Επιπεδου πρεπει να πληρωσεις γιατι για να παρεις θεση για την εξεταση πρεπει να δωσεις το χαρτακι/αποδειξη που εχεις πληρωσει. Το τηλ του ειναι 6932272457 και τηλεφωνησε του κατα τις 12-1 το μεσημερι που συνηθως ειναι ελευθερος και θα μπορει να μιλησει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1982 έγραψε:

OTAN ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Η ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!

H marygeo τα ειπε πολυ σωστα! Και επειδη κατα καιρους ακουω οτι καποιοι στα δημοσια ζητουν ταριφα καλο ειναι να μην ενδώσουμε διοτι μετα το κανουν σημαια.

Μαρακι μου αν πας στην εφημερια το πρωι να σε δει θα πληρώσεις 3 ευρω. Αν πας σε απογευματινο ραντεβου θα πληρωσεις 60 ευρω. Μιλαω παντα για δημοσιο νοσοκομειο. Τα 60 ευρω δεν τα παίρνει ο γιατρος πληρώνεις στο ταμείο. Ολες οι συναλλαγές γίνονται με το ταμείο.

Mpempoulina_mou σωστα λες οτι ειναι παρανομο. Και το Ελενα δεν εφημερευει καθημερινα αλλα αν σου σπασουν τα νερα ερχεται ο γιατρος και σε ξεγεννά κανονικά. Αλλιως ποιος ο λογος να σε παρακολουθει γιατρος αν κανει τον κινεζο οταν δεν εφημερεύει το νοσοκομειο. Εγω προσωπικα αν μου το ελεγε αυτο απλα θα εβρισκα αλλον.

Και οπως εχω πει επανειλημμένος δεν πετάμε τις αποδείξεις απο το νοσοκομείο. Μπορειτε μεχρι και λεφτα να πάρετε πισω απο την ασφάλειά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

Κοιτα αν το εννοεις ετσι το να μην παιρνει λεφτα ο Κυριος Παπαριστειδης δεν παιρνει. Και στο γραφειο του αντε το πολυ 1 ή 2 φορες θα σε καλεσει επειδη θα εισαι και νεα ασθενεις για να σου παρει τα στοιχεια κλπ και σου παιρνει 50ευρω. Αλλα στο νοσοκομειο δεν θα σου παρει λεφτα. Τωρα για υπερηχο πληρωνεις στο νοσοκομειο δηλαδη αν πας για PAPP-A ή Β-Επιπεδου πρεπει να πληρωσεις γιατι για να παρεις θεση για την εξεταση πρεπει να δωσεις το χαρτακι/αποδειξη που εχεις πληρωσει. Το τηλ του ειναι 6932272457 και τηλεφωνησε του κατα τις 12-1 το μεσημερι που συνηθως ειναι ελευθερος και θα μπορει να μιλησει :)

EXEI KAI ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ?? :)

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 12.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ...ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΩ... :huh: ΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ 3 ΕΥΡΩ? :dry:

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Η ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXEI KAI ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ?? :)

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 12.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ...ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΩ... :huh: ΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ 3 ΕΥΡΩ? :dry:

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Η ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/Κικιτσα22 έγραψε:

EXEI KAI ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ?? :)

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 12.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ...ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΩ... :huh: ΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ 3 ΕΥΡΩ? :dry:

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Η ΟΧΙ?

Ναι εχει και γραφειο εκτος. Ειναι Ηπειρου 24 Αθηνα (αν θυμαμαι καλα).

Ναι βρε πας στο τμημα εξωσωματικης (Στο οποιο με το που θα πας στον οροφο που θα σου πουν αν θυμαμαι καλα ειναι ο πρωτος, με το που ανεβεις τις σκαλες κοιτα δεξια και εχει μια ασπρη πορτα και θα γραφει "Κεντρο Εξωσωματικης" εκει θα μπεις) και αν εχει και αλλες κοπελες πες τους, "Ολες για τον Κυριο Παπαριστειδη ειστε???" αν σου πουν 'οχι' το γραφειο του ειναι στο τελος αυτου του διαδρομου (εχει και το ονομα του απ'εξω) αν σου πουν 'ναι' ρωτα πια ειναι η τελευταια και περιμενε. Δεν ειναι αναγκη να ρωτησει τα στοιχεια σου καλε, το μονο που ισως σε ρωτησε ειναι ποτε ειχες τελευταια φορα περιοδο. Σου ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να πληρωσεις?? Αν οχι πας κατευθειαν επανω χωρις να πληρωσεις πουθενα. Απλως ρωτα μπροστα που ειναι το γραφειο του ;)

Υπερηχο σε στελνει σε αλλον και κανεις γιατι τους υπερηχους τους κανουν 'ακτινολογοι' και οχι απλοι γυναικολογοι. Οι μαιευτηρες συνηθως δεν κανουν. Τωρα μηχανηματα επανω εχει μπορει να σε κοιταξει για να ακουσει καρδια κλπ. Και πες του να σου δωσει και το τηλ αυτουνου που θα σε στειλει για υπερηχο για να τον παρεις να σου κλεισει ραντεβου γιατι αν παρεις τηλ στο νοσοκομειο θα σου κλεισουν ραντεβου για μετα απο 1 χρονο!!! χιχιχι :lol::lol::lol:

Και ηλικιακα πρεπει να περιπου 50-55 αλλα ειναι μια χαρα! Θα δεις και απο μονη σου ;);)

Οσο για μενα, εγω γενναω 1-7 :silly: :lol: :silly: :lol: με καισαρικη. Α!! Και πες του οτι το τηλ του στο εδωσε η Δρακοπουλου (εγω δηλαδη) χιχιχι :kiss:

Ευχομαι να μεινεις ικανοποιημενη!! Περιμενω νεα σου!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΜΑΘΕΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ? :)[/quote:2hzv5h74]

φοβερος γιατρος!

γυρω στα 50-55 καλοστεκουμενος,ευγενικος, με πειρα, με χιουμορ εκει που σηκωνει χιουμπρ η κατασταση και πολυ μετρημενος και προσεκτικος σε οτι κια να λεει.

εμπειρος!

υπερ του φυσιολογικου τοκετου, καισαρικη μονο να ειναι αναγκη και αφου εξαντλησει τα παντα!

εγω του τηλεφωνησα στις 4:00 το πρωι και απαντησε στο κινητο του!

γεννησα ενετελος φυσιολογικα και τον ευχαριστω!

στην διαδικασια του τοκετου αψογος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥ....ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ....ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΖΗΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ??

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...