Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένα ωραίο ψυχολογικό τεστάκι!


tirogaridaki

Recommended Posts

Λοιπον λεω και εγω και εαν μπορειτε μου απαντατε!!!!!!!

1:Ο δρομος ειναι μεγαλος με ασφαλτο

2:Με αυτοκινητο

3:Με τον αντρα μου και την μπουμπου μας

4:Βλεπω καταπρασινα δεντρα

5:Θαλασσα

6:Εννοειτε πως θα μπω

7:Το σπιτι ειναι μεγαλο με ανοιχτα παραθυρα και με πολυ μεγαλα μπαλκονια(εχω αχτι με μεγαλα μπαλκονια).Φυσικα μας περιμενουν οι γονεις μας με ανοιχτες αγκαλιες!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 330
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι μεγαλος

φυσικα κ τον πηδαω

τρωω μεχρι να χορτασω

μου αρεσαν παρα πολυ

οτι δεν μπορεσα να αντισταθω

(μην αργησεις με την απαντηση φανταζομαι ολες κοντευουμε να σκασουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι μεγαλος

φυσικα κ τον πηδαω

τρωω μεχρι να χορτασω

μου αρεσαν παρα πολυ

οτι δεν μπορεσα να αντισταθω

(μην αργησεις με την απαντηση φανταζομαι ολες κοντευουμε να σκασουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι μεγαλος

φυσικα κ τον πηδαω

τρωω μεχρι να χορτασω

μου αρεσαν παρα πολυ

οτι δεν μπορεσα να αντισταθω

(μην αργησεις με την απαντηση φανταζομαι ολες κοντευουμε να σκασουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εξηγω ο λύκος δεν είναι ακριβως κατοικιδιο αλλα έχει "κατσικωθει" εξω από το σπιτι κ πρέπει να προσεχουμε οταν βγαίνουμε εξω.Δεν υπαρχει ήλιος ομως υπάρχουν σύννεφα ο καιρος είναι ασχημος και βρέχει.Τοφιδι πάει να κρυφτει στους βράχους κ τα βουνα.Υπαρχει πράσινο και λίγα δέντρα αλλα οχι καμια σπουδαια βλάστηση.Μπροστα από το σπιτι υπάρχει ενας πολυσυχναστος δρόμος που περνάει πάνω απο ενα κομματι του ποταμου.Το ποταμι πηγαζει απο τα βουνα.Θα ζωγράφιζα κ ένα πηγάδι αριστερα του σπιτιου αλλα ήδη η ζωγραφικη μου είναι αχαρακτηριστη.Θα περιμένω με αγωνια.Φιλια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εξηγω ο λύκος δεν είναι ακριβως κατοικιδιο αλλα έχει "κατσικωθει" εξω από το σπιτι κ πρέπει να προσεχουμε οταν βγαίνουμε εξω.Δεν υπαρχει ήλιος ομως υπάρχουν σύννεφα ο καιρος είναι ασχημος και βρέχει.Τοφιδι πάει να κρυφτει στους βράχους κ τα βουνα.Υπαρχει πράσινο και λίγα δέντρα αλλα οχι καμια σπουδαια βλάστηση.Μπροστα από το σπιτι υπάρχει ενας πολυσυχναστος δρόμος που περνάει πάνω απο ενα κομματι του ποταμου.Το ποταμι πηγαζει απο τα βουνα.Θα ζωγράφιζα κ ένα πηγάδι αριστερα του σπιτιου αλλα ήδη η ζωγραφικη μου είναι αχαρακτηριστη.Θα περιμένω με αγωνια.Φιλια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εξηγω ο λύκος δεν είναι ακριβως κατοικιδιο αλλα έχει "κατσικωθει" εξω από το σπιτι κ πρέπει να προσεχουμε οταν βγαίνουμε εξω.Δεν υπαρχει ήλιος ομως υπάρχουν σύννεφα ο καιρος είναι ασχημος και βρέχει.Τοφιδι πάει να κρυφτει στους βράχους κ τα βουνα.Υπαρχει πράσινο και λίγα δέντρα αλλα οχι καμια σπουδαια βλάστηση.Μπροστα από το σπιτι υπάρχει ενας πολυσυχναστος δρόμος που περνάει πάνω απο ενα κομματι του ποταμου.Το ποταμι πηγαζει απο τα βουνα.Θα ζωγράφιζα κ ένα πηγάδι αριστερα του σπιτιου αλλα ήδη η ζωγραφικη μου είναι αχαρακτηριστη.Θα περιμένω με αγωνια.Φιλια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...