Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αριθμος παιδιων, φαινεται στο χερι????


Konstans

Recommended Posts

δεν το πιστευω.....εγω εχω τρεις γραμμουλες ολοιδιες....αφου λοιπον εχω δυο αγορια να φανταστω οτι θα κανω και τριτο :blink::dry::huh::ohmy::unsure::S:side: και μετα απο ποιο μπαλκονι να πεσω η δολια η μανα με 4 αντρες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω δεξια εχω μια που γινεται διχαλα σε δυο δυδιμα δεν εκανα, αλλα η μια φτανει μεχρι το μικρο δαχτυλο που λεει το ενα παιδι θα εχει λαμπρο μελλον και τι θυμηθηκα ρε κοριτσια, ειχε παει η μανα μου με τον γιο σε ενα ψιλικατζιδικο και εκει ηταν μια πελατισσα και τον ειδε και της σηκωθηκε η τριχα και ειπε στη μανα μου οτι θα εχει μελλον ο μικρος με αμερικη και νασα βεβαια εριξα γελιο οταν μου το ειπε, βρε λετε να το χασω το παιδι μου στα ξενα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!και να σημειωσω οτι και το σταυρο που μου κανανε προσφατα και σε μενα και στον αντρουλη μου μας εβγαλε 3 αγορια...παει την εβαψα :whistle::whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα με το σταυρο 3 μου ειχαν βγει....δυο κοριτσια κ ενα αγορι! βεβαια μου το ειχαν κανει χρονια πριν!!! Εχασα το ενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα γιωτακι τουλαχιστον θα εχεις ετοιμη την μπεμπεδοπροικα απο τα αλλα δυο αγορια που να τρεχεις για ροζ τωρα χαχα, πολυ σωβρακο θα πεσει μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα διακρινονται 6!!! :blink:

αποβολες κ τετοια δεν παιζουν ενα μπουμπουκι εχω..

δηλ...

τι;;;

αναμενονται αλλα 5!!!! :woohoo:

εδω σκεφτομασταν να μεινουμε μονο στη Φαιη!

εγω ηξερα για τις οριζοντιες γραμμες ακριβως απο κατω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ρουλακι οπως κοιτας το χερι σου κοιτα κατω απο το μικρο δαχτυλο και λιγο πλαι, απο εκει που τελειωνει η παλαμη σου, εκει θα δεις οριζοντιες γραμμες μικρες οχι αυτες που πιανουν ολο το χερι απο την μια ακρη ως την αλλη, αν δεις και την φωτο εκει που εχει εναν κυκλο θα καταλαβεις περιπου που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ο αντρας μου δεξια εχει μια και αριστερα δυο γραμμες οποτε εγω δεν εχω καταληξει αν πρεπει να κοιταμε αριστερο η δεξι χερι κοιταχτε και τα δυο καλου κακου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άν είναι αυτες που βλέπω, μοιάζουν και με ρυτίδες πάνω στο χέρι, έχω 5!!Τώρα για αγόρι ή κορίτσι...μισό να ξαναδώ...Οι τρεις είναι από πάνω μέχρι κάτω μεγάλες μεγάλες και οι δυο είναι πιο κοντές..τι σημαίνει αυτό; Αααα..έχω και ένα χ..καλά ποσα παιδιά θα κάνω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

χαχαχα γιωτακι τουλαχιστον θα εχεις ετοιμη την μπεμπεδοπροικα απο τα αλλα δυο αγορια που να τρεχεις για ροζ τωρα χαχα, πολυ σωβρακο θα πεσει μετα!!!
μονο σωβρακο;;;;το τι κλανιδι και ρεψιμο εχω να φαω μονο η ψυχη μου τα αυτια μου και η μυτη μου το ξερει :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω 3 λοξες!!!τι θα κανωωω??η μια πιο ;αχνη και οι αλλες 2 πιο εντονες.ενα κοριτσακι και 2 αγορια??αααα ...ωραια θατανε!αλλα 3???εδω το 1ο δεν καναμε ακομη και κουραστηκα απο τωρα,χαχαχχαχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

βρε ρουλακι οπως κοιτας το χερι σου κοιτα κατω απο το μικρο δαχτυλο και λιγο πλαι, απο εκει που τελειωνει η παλαμη σου, εκει θα δεις οριζοντιες γραμμες μικρες οχι αυτες που πιανουν ολο το χερι απο την μια ακρη ως την αλλη, αν δεις και την φωτο εκει που εχει εναν κυκλο θα καταλαβεις περιπου που

Μαρίτσα μου εκεί που δείχνει το σκίτσο δεν βλέπω τίποτα... :( :( Ούτε στο ένα χέρι, ούτε στο άλλο... :(

Ωωωωχ.... :(:(:huh::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

017.jpg

Λοιπον, τι φακο (με φως), τι μεγενθυντικο φακο πηρα... Ουτε στο δεξι που δειχνει η φωτογραφια, ουτε στο αριστερο εχω την παραμικρη καθετη γραμμη... :unsure:

Εχω ομως τον Ιασονα!!! :P:P:P

Και παλια που μου εκαναν μια προβλεψη για παιδια με βερα και σταυρο βαφτισης (Σολομονικες... :laugh: :laugh: :laugh:) παλι δεν μου επεφταν παιδια!!! :unsure:

Λετε ο μικρος να μην ειναι δικος μου? Να τον εκανε ο αντρας μου με αλλη??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

βρε ρουλακι οπως κοιτας το χερι σου κοιτα κατω απο το μικρο δαχτυλο και λιγο πλαι, απο εκει που τελειωνει η παλαμη σου, εκει θα δεις οριζοντιες γραμμες μικρες οχι αυτες που πιανουν ολο το χερι απο την μια ακρη ως την αλλη, αν δεις και την φωτο εκει που εχει εναν κυκλο θα καταλαβεις περιπου που

Εισαι σιγουρη πως εχουν ολοι??? Ουτε στο πλαι βρισκω τιποτα... εβαλα και τον αντρα μου να ψαχνει που βλεπει σαν αετος... Τιποτα!!! Αν ειχα βαλει και καμια κρεμουλα και δεν ηταν τοσο σκασμενα τα χερια λες να φαινοταν κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim έγραψε:

Εγω στο αριστερό έχω καμιά 50ρια και στο δεξί καμία...τι κάνουμε τώρα????

Να σου στειλω απο εκεινη την ωραια κρεμουλα χεριων, που εγω ακομα δεν εβαλα, να γιανει? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: το αριστερο...

Για παιδακια μαλλον απο το χερι??? του αντρα σου περναει... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα! λέτε να έχω στο πόδι εγω? Αλλα με την κοιλιά τούρλα δεν μπορώ να κάνω ακροβατικά τώρα για να τσεκάρω πέλμα...φτου! Άμα γεννήσω με το καλό θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω 3,αλλα απο οτι καταλαβα οι περισσοτερες 3 εχουμε :huh::huh:

Η μια ειναι πιο απομακρυσμενη απο τις αλλες δυο,οι οποιες φαινονται κοντα-κοντα.Εχουν κ οι τρεις το ιδιο μηκος κ ειναι το ιδιο "βαθιες".

Αρααααααα,το συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι αφου εχω ηδη την Ειρηνη κ οι αλλες δυο γραμμες μοιαζουν με αυτη...θα κανω αλλα δυο κοριτσια!!!!!!!!!!!Δηλ.εγω μπορει τον αλλο χρονο να εχω 3 κορες!!!!!!!!Ααααααχ!!!!Ειμαι τρεληηηηηη!!!!Μονο που το σκεφτομαι... :woohoo: :woohoo: :silly: :laugh:

Φανταζεστε ρε κοριτσια;;;;

Εγω αυτο που θελω οσο τιποτα ειναι(εκτος βεβαια του να πανε ολα καλα κ να πετυχει η εξωσωματικη),να δω τη φατσα του αντρουλη,οταν θα ανακοινωνει ο γιατρος στον υπερηχο 2 κοριτσια....ολα τα λεφτα!!!!!!!Θα κοιταξω να οργανωθω κ να εχω παρει καμερα μαζι μου....χα,χα,χα!!!

Ονειρα.....μακαρι να τα ζησουμε....μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που δεν εχω καμία να υποθέσω οτι το παιδί μου δεν είναι παιδί μου και οτι μου στήσανε μαι τεράστια πλεκτάνη μόνο και μόνο για να μεγαλώσω το παιδί κάποιας άλλης και μετά από 10 χρόνια να έρθει να μου το διεκδικήσει και να είναι πιο πλούσια και πιο ισχυρή από μένα και τελικά να καταφέρει να μου το πάρει και εγώ να κάθομαι στα σκαλιά της έπαυλης της και να παρακαλάω να με αφήσει να το δω έστω για πέντα λέπτα;!;!

Αι στο καλό!!! Συγκινήθηκα!!!

Πάντως το παιδί μου δε μου μοιάζει καθόλου... Μήπως να αρχίσω να ανησυχώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω 4................ Απαπαπαπα! Ειπαμε αλλο ενα κ καλο ειναι....

Εγω Sissio ανησυχω γιατι ουτε το δικο μου, μου μοιαζει.....ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Ακομα κ στις συνηθειες ιδιος ο πατερας του ειναι! Πως γινεται να μην εχει παρει κ δικα μου γονιδια....Εγω που ημουν??? ΑΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα... Sissio ωραιο το σεναριο για ελληνικη δραματικη ταινια...!!! :P

Κατερινακι 4; καλε τα παιδια ειναι ευτυχια...!!! :P Κανε κανε... να γενναμε παρεα στο μαιευτηριο... να λυσουμε και το προβλημα της υπογεννητικοτητας...!!! :P

Εμενα μου λεει οτι θα κανω 3 παντως... και θελω να κανω 3 αλλα θα μου παρουνε εξτρα χερια βοηθειας γιατι εγω ουτε να κλειστω μεσα προκειται και να καθαριζω ολη μερα ουτε να τρελλαθω... χεχεχεχε... !!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liontarina έγραψε:

Εγω εχω 4................ Απαπαπαπα! Ειπαμε αλλο ενα κ καλο ειναι....

Εγω Sissio ανησυχω γιατι ουτε το δικο μου, μου μοιαζει.....ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Ακομα κ στις συνηθειες ιδιος ο πατερας του ειναι! Πως γινεται να μην εχει παρει κ δικα μου γονιδια....Εγω που ημουν??? ΑΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ?????????????

Ενα εχεις δηλαδη τωρα??? Κ αν η επομενη εγκυμοσυνη ειναι Τριδυμα :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...