Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣς ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΒΟΛΟ,ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΑΜΕ ΕΔΩ(ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ 45 ΗΜΕΡΩΝ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ!

ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ 21 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Επιτελους ας μαζευτουμε οι κρητικες μαμαδες!Εγω μενω Ρεθυμνο και σε δυο εβδομαδες μπαινω στον ενατο και θα κανω ενα ομορφοκοριτσο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να γινουμε και περισσοτερες!Εσυ απο Ηρακλειο εισαι αν διαβασα καλα?Ξενομπαντισσα ομως σαν εμενα!Φοιτητρια ημουν και εμεινα κι εγω οπως πολλες αλλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηναια με καταγωγη ομως απο Ρεθυμνο.Κρητικο γνωρισα και ευτυχως ειναι η καλυτερη επιλογη που εχω κανει μεχρι τωρα στη ζωη μου.Αλλα δυστυχως λειπει πολυ απο την κρητη.Μολις εγινα 25 και οπως βλεπεις παλι μονη!Δυσκολα τα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Να κανονίσουμε να συναντηθούμε οι κρητικές μαμάδες και για να μετριάσουμε την απόσταση καλό θα ήταν να γίνει στο Ρέθυμνο. να ανοιξει πρώτα ο καιρός, τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω απο Κρητη...Ηρακλειο...Σε δυο εβδομαδες μπαινω στο μηνα μου...Αναμενω με αγωνια τον γυιο μου....Πραγματικα θα ηταν ωραια να συναντιομασταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou ta teleutaia xronia emena rethymno imoun foititria ekei twra tha ksana katevw na orkistw kiolas :)

o antras mou einai apo irakleio kai einai kathigitis pragma pou simainei metatheseis :(

etsi loipon fetos afisa to agapimeno mou rethimnaki kai menoume prosorina zakintho :angry:

elpizw o septemvreis na mas ksana vrei katw auti ti fora mazi me to mpempaki mas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

χθες πηγα στον παιδιατρο και κλεισαμε ραντεβου για τη μικρη στο πεπαγνη για μια εξεταση σχετικη με μια ουρολοιμωξη που ειχαμε περασει

την παρασκευη λοιπον ερχομαι Ηρακλειο αν καποια κλοπελα θελει να γνωριστουμε μπορουμε να ανταλαξουμε τηλεφωνα και να βγουμε για καφεδακι θα ειμαι μεχρι το βραδυ σιγουρα για το σαββατο δεν ξερω ακομα παιζει :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...