Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαίρομαι πολύ! Δεν το περίμενα! Έχεις δυο παιδάκια ε? Και εγώ δύο έχω ένα αγόρι 5,5 τον Αλέξανδρο και μιά κόρη 3 μήνων την Αναστασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXΩ ENA KOΡΙΤΣΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ...

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ...

ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ ΘΕΜΑ...

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=184353

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστηχως δε ξερω κανεναν απο πανεπιστημικο..εγω δουλευω στο βενιζελειο..για να μας πουν οι κρητικες...εσεις κοριτσια που δουλευετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! :cheer: Εγώ ζω στο Ηράκλειο. Δεν είμαι όμως μανούλα ακόμα, ελπίζω να γίνω σύντομα. Μπορώ να μπω στην παρεούλα σας? :blush:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και εγω απο χανια ειμαι αλλα μενω αθηνα.οταν ημουν 5 ετων οι δικοι μου αποφασισαν να ερθουν να μεινουμε μονιμα αθηνα.Η μαμα μου ειναι απο πλατανο και ο πατερας μου καλυβιανη κισσαμου αν γνωριζετε.Εχω ενα μπεμπη που εκλεισε τους 6 μηνες πριν λιγες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και εγώ είμαι απο τις Σέρρες αλλά μένω στο Ηράκλειο.

Έχω μια φούσκα 9,5 μηνών.

Να μας ζήσουν τα μωράκια μας και τα μελλοντικά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακουλινα η καταγωγη μου ειναι απο σερρες...σιδηροκαστρο και αη γιαννη..τι κανεις ηρακλειο καλε;;να σου ζησει το μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι απο κρητη αλλα εχω αντρα κρητικο και συγκεκριμενα ειναι απο μαλλια οποτε θα ερθουμε κατω θα ρθουμε να σας δουμε :):):):):):) τωρα μενουμε κομοτηνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι απο κρητη αλλα εχω αντρα κρητικο και συγκεκριμενα ειναι απο μαλλια οποτε θα ερθουμε κατω θα ρθουμε να σας δουμε :):):):):):) τωρα μενουμε κομοτηνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι απο κρητη αλλα εχω αντρα κρητικο και συγκεκριμενα ειναι απο μαλλια οποτε θα ερθουμε κατω θα ρθουμε να σας δουμε :):):):):):) τωρα μενουμε κομοτηνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι απο κρητη αλλα εχω αντρα κρητικο και συγκεκριμενα ειναι απο μαλλια οποτε θα ερθουμε κατω θα ρθουμε να σας δουμε :):):):):):) τωρα μενουμε κομοτηνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...