Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου τη δίνει!


IreneValadia

Recommended Posts

marinax έγραψε:

...ουστ!!!ολοι!!!

να σαι καλα που μ' εκανες κ γελασα!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλε κλαιω απτα γελια...ουφ......αλλα κ παλι μου τη δινουν ολα σημερα..... :angry::angry:

Μενουμε κ πολυ κοντα αποτι ειδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 244
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Konstans έγραψε:

marinax έγραψε:

να σαι καλα που μ' εκανες κ γελασα!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλε κλαιω απτα γελια...ουφ......αλλα κ παλι μου τη δινουν ολα σημερα..... :angry::angry:

Μενουμε κ πολυ κοντα αποτι ειδα....[/quote:3jx5hoef]

μενω Π.Φαληρο...εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Εμενα μου την δινει οταν ξαφνικα εμφανιζεται ενα εμποδιο απο το πουθενα και μου χαλαει τα σχεδια...!!! :angry:

Επισης μου την δινουν αυτοι που το παιζουν φιλοι σου αλλα απο πισω σκαβουν το λακκο σου...!!! :angry:

Ωραίο θέμα!!!Στο ντιβάνι του ψυχολόγου... :lol:

Μαρινάκι μου όποιος σκάβει το λάκο του άλλου πέφτει ο ίδιος μέσα!!! :lol:

Επίσης κάθε εμπόδιο για καλό!!! :);):kiss:

Ιφιγένεια συμφωνώ!!! :);):kiss:

Εμένα μου τη δίνει ο Χειμώνας!!! :angry::angry::angry:

Θέλω Άνοιξη για ανανέωση και βολτούλες πολλές οικογενειακές!!!

Θέλω Καλοκαίρι για βουτιές!!!

Πότε θα ξεχειμωνιάσει πια;;; :huh::dry::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου την δινει ο χειμωνας και μου την δινει και η πεθερα μου και ολοι οσοι λενε ποτε θα κανω εγω και ο αντρας μου δευτερο παιδι!!!μου την δινει!!!εγω θα αποφασισω και οχι οι αλλοι!!!ρε κοριτσια εχουμε καταντησει σαν το στρουφακι που ηταν συνεχως γκρινιαρης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!

ΟΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΛΗΣΤΟΙ!

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΤΥΣΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΙΝΟ ΜΟΥ ΚΑΡΝΑΒΑΛΑΚΙ.... :blush::blush::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου την δινουν οι δηθεν ανθρωποι οι κακοπροεραιτοι οι εξυπνακιδες που τελικα δεν ξερουν την τυφλας τους και οσοι προσπαθουν να με υποβιβασουν για να προβαλουν το εγω τους :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maggy έγραψε:

Μου την δινουν οι δηθεν ανθρωποι οι κακοπροεραιτοι οι εξυπνακιδες που τελικα δεν ξερουν την τυφλας τους και οσοι προσπαθουν να με υποβιβασουν για να προβαλουν το εγω τους :angry:

Θα συμφωνησω μαζι σου! Γιατι υπαρχουν καποιοι που το παιζουν ξερολες κ προσπαθουν να σε υποβιβασουν κανοντας τους εξυπνακηδες... Εγω δεν πειραζω κανεναν, εκεινοι γιατι να με πειραζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τι δινουν οι ανθρωπου που ολο κλαιγονται που δεν εχουν λευτα...μπλα μπλα μλπα..τι αδικη που ειναι η ζωη μαζι τους...και μετα πανε και αγοραζουν τα καλυτερα αυτοκινητα, επιπλα, ρουχα κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....μου τη δίνουν οι "μαμάδες" που κάνουν "επίδειξη" τα παιδιά τους και πιστεύουν πώς μόνο τα δικά τους είναι "ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ"..:angry:

...μου τη δίνουν ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΗΘΕΝ...... :angry:

...μου τη δίνουν οι "γονείς" που αντιμετωπίζουν τα παιδιά τους σαν κτήμα τους..... :angry:

...

μου τη δίνουν οι "γονείς" που πάνε τα παιδιά τους στον παιδότοπο να παιξουν και μετατρέπουν τον παιδότοπο σε Καπνιστήριο

:angry: ...και αυτό ο λέω ως καπνίστρια....

...μου τη δίνουν οι "μπαμπάδες" που δεν αλλάζουν πάμπερς στα παιδιά τους! :angry:

...μου τη δίνουν οι γονείς που δηλώνουν ότι καταλαβαίνουν τα παιδιά τους που είναι στην εφηβεία....αλλά το παίζουν ΕΞΟΥΣΙΑ και φυσικά θέλουν να γίνεται πάντα το δικό τους με τη δικαιολογία "είναι μικρά ακόμα"...... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου τη δινουν οι μιζεροι κ υποχθονιοι ανθρωποι.

να ειμαστε καλα με την οικογενεια μας κ τον ανθρωπο μας κ απο κει κ περα

ΟΥΣΤ σε οτι κ οσους μας χαλανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δινει...η καλη μου η καρδια...η ευαισθησια μου....η καλοσυνη μου...η δυναμη να συγχωρω....μου τη δινει...γιατι οι περισσοτεροι σ' εκμεταλλευονται...

εχω γεννηθει σε λαθος εποχη, το ξερω.....εδω επικρατει ζηλια, φθονος κ κακια....εδω επικρατει ο εγωκεντρισμος....

θα ηθελα μονο για μια στιγμη...να χτυπησω το χερι στο τραπεζι κ να πω "ως εδω" κ απλα να φυγω...για μια μονο στιγμη...να γινω σκροφα....

Κι ομως...σε λιγες ωρες που θα ξυπνησω, για να παω στη δουλεια....Ημερα Τριτη, που συνεχιζει η εβδομαδα...16 του μηνος, που τρεχει ο μηνας....Φεβρουαριος, που προχωραει το ετος....εγω...παλι τα ιδια λαθη θα κανω.....κ παλι με την ιδια καρδια θα συνεχισω...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μου τη δίνουν εκείνοι που όταν χρειαζόντουσαν τον πατέρα μου τον είχαν στο speed dial και τώρα που είναι άρρωστος τον παρατάνε μόνο και σφυρίζουν ανέμελα...

μου τη δίνει που κοπέλα που έκανε εξωσωματική για να αποκτήσει δίδυμα έμεινε μετά έγκυος φυσιολογικά και πήγε και το έριξε με τη δικαιολογία ότι δεν θα προλαβαίνει με τη δουλειά... συγγνώμη αλλά το θεωρώ έγκλημα! και δεν είναι ότι έχει ανάγκη να δουλέψει γιατί θα πεινάσουν...

μου τη δίνουν οι ανεύθυνοι γαϊδούρια γείτονες που έχουν κλείσει τεράστια σκυλιά σε ένα μπαλκόνι 1χ1 και τα αφήνουν εκεί όλη μέρα κι όλη νύχτα κι εκτός του ότι τα βασανίζουν, μας έχουν σπάσει και τα νεύρα με το ασταμάτητο γάβγισμά τους! και τα υπέρτατα αυτά ΖΩΑ (στους ιδιοκτήτες αναφέρομαι) έχουν μάθει τα σκυλιά όταν θέλουν να κάνουν την ανάγκη τους να μη λερώνουν το μπαλκόνι, αλλά να σηκώνουν το πόδι και να τα κάνουν στο δρόμο, ανάμεσα από τα κάγκελα... πόσα θα ήθελα να βγω να τους φωνάξω, αλλά κρατιέμαι να μην ξεκατινιαστώ... και όταν κάποιος φώναξε την αστυνομία, είχαν το θράσος να πουν "μας κατηγορούν που είμαστε φιλόζωοι!" :blink: πάρτα ζωντόβολο, αν είναι έτσι οι φιλόζωοι καλύτερα να κάνουμε ευθανασία σε όλα τα ζωάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τι δίνει:

- που η μέρα μου εδώ στο γραφείο είναι τόσο αντιπαραγωγική. Πότε θα έχουμε λίγη δουλειά?

- που δεν μπορώ να κάνω ή να σκεφτώ κάτι για να βγω απ' όλη αυτή την οικονομική δυσπραγία στην οποία βρίσκεται η οικογένεια μου

-που οι άνθρωποι είναι τόσο αχάριστοι που έχουν όλα εκείνα για τα οποία οι άλλοι παλεύουν διαρ-κώς

-που η συνάδελφος προσποιείται πως δουλεύει ενώ δεν έχει καθόλου δουλειά.

-που αυτή η χώρα με κάνει να νιώθω τρομερή ανασφάλεια και να τρομάζω για το αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kinkajoujou συμπάσχω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

Αλλά για το τρίτο να μην συγχυστείς και πάθει τίποτα το μωράκι...και να φέρνεις την αστυνομία συνέχεια!!!! Ηρεμα και χωρίς κατινιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinkajoujou έγραψε:

μου τη δίνουν οι ανεύθυνοι γαϊδούρια γείτονες που έχουν κλείσει τεράστια σκυλιά σε ένα μπαλκόνι 1χ1 και τα αφήνουν εκεί όλη μέρα κι όλη νύχτα ... και όταν κάποιος φώναξε την αστυνομία, είχαν το θράσος να πουν "μας κατηγορούν που είμαστε φιλόζωοι!"

αυτό είναι το definition του φιλόζωου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τι δινει η ανοικη γιατ φτερνιζομαι ανα 5 δευτερολεπτα και εχω πονοκεφαλο

Μου τη δινουν οι οδηγοι που πηγαινουν με 20 και μολις στρηψεις για τα τους προσπερασεις γκαζονουν και περνανε με κοκκινο

Μου τη δινουν οι μπαμπαδες και μαμαδες που παρκαρουν τα αμαξια τους στη μεση του δρομου και ενω υπαρχει θεση για να ξεφορτωσουν τα παιδια τους για το σχολειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που οι φιλες μου βρισκουν ηλιθιες δικαιολογιες για το γραψιμο που μου ριχνουν πχ οτι ειναι μακρια μιση ωρα με το αυτοκινητο για να ερθουν

αλλα τωρα πια δεν εχουμε κοινα ενδιαφεροντα...............

ουστ καλυτερα να αραιωνουμε οσο ειναι νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλά, από φιλίες αφήστε τα, πρόσφατα που παντρεύτηκα, καλές μου φίλες από τη σχολή, με τις οποίες κάναμε και μετά πολύ παρέα, δεν με ειδοποίησαν ποτέ ότι δεν θα έρθουν, δεν ήρθαν, δεν πήραν μετά το γάμο ένα τηλέφωνο για μια ευχή, και είχαν το θράσος να μου γράψουν απλά μια ευχή στο wall του facebook :angry::angry:

επίσης, όταν ζήτησαν από την κουμπάρα μου να τους στείλει φωτό του γάμου, εκείνη η χαζή έκατσε κι έστειλε, και μετά μου στέλνανε εμένα μέιλ μέσω facebook ότι είδαν τις φωτό και τους άρεσαν πολύ "αλλά αυτή η κουμπάρα σου πώς πάχυνε έτσι;"!!!!!!!

εννοείται ότι δεν απάντησα ποτέ, και χτες μου έστειλαν sms ότι ανησυχούν που χάθηκα... ΟΚ, με πείσατε... τους απάντησα κι εγώ ότι είμαι πολυάσχολη και θα τους στείλω μήνυμα μέσω facebook...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

εμένα μου την δίνει το ελληνικό κράτος που πνέει τα λοισθια και πρέπει να πληρώσουμε εμείς!!!!

επίσης μου την δίνει που η άδεια εγκυμοσύνης τελειώνει όταν το μωρό είναι 4 μηνών----τι να το κάνεις??? που να το αφήσεις????? και μην μου πείτε στην γιαγια γιατί είμαι τελείως κατά!!!!

μου την δίνει και το ότι ο προιστάμενος μου θέλει να συνεχίσω να δουλέυω από το σπίτι, κατά την διάρκεια της άδειας εγκυμοσύνης χωρίς βεβαια να πληρώνομαι από την εταιρεία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω εγώ, που επειδή είμαι ασφαλισμένη στο ΤΕΒΕ και δεν δικαιούμαι καθόλου άδεια. Μου δίνει όση άδεια θέλει και με πληρώνει όπως νομίζει αυτός. Εσύ τι εννοείς?Θα κάτσεις 4 μήνες και δεν θα πληρώνεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α)εμενα μου τι δινει που οι γονεις μας συνυθως αλλα λεν-ταζουν και οταν ερθη η ωρα να τα πραγματοποιησουν λεν αλλα,δεν καταλαβα δηλ. κοροιδα ειμαστε οπως τους βολευει;;;θα κανουμε οτι θελουν αυτοι οποτε το θελουν αυτοι;;;;Ο Χ Ι, Ο Χ Ι.Εχουμε και μεις γνωμη και αποψη για τη δικη μας ζωη μας και τις αποφασεις που θα παρουμε.

β)ενα αλλο που μου τη δηνει ειναι γνωστοι σου να ξερουν οτι ενα ατομο σε θαβει,που το επεζε και φιλι,και να μην λεν ποιο ειναι αυτο, :angry::angry::angry: να προστατευτης ρε παιδι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...