Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάτι θα συμβεί..το ξέρω...


Recommended Posts

fanoula mou ,twra to eida to thema sou .

afou exeis ksana perasei glukia mou egimosinh ksereis poli kala oti kata thn diarkia ths blepoume oles efialtes .

einai apolita fusiologiko logo ormonwn (pali) kai oti fobomaste to blepoume toso zontana kai parastatika pou mas fobizei poli .

kai egw den hthela na koimame tote giati tromaza .

den einai tipota einai oi efialtes ths egimosinhs ,hremise .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε σένα Κυο..ναι ειμαι πιο ήρεμη αλλά δεν το ξέχασα. Εντάξει θα προσπαθήσω να το αποβάλλω έτσι κι αλλιως αλλά όσο νάναι...ονειρο ήταν αυτό;;; Ευχομαι κι εγώ να είναι μονο φοβοι και τίποτε άλλο..ίσως κι από αυτά που είδα και άκουσα για όσα συνέβησαν στην Αιτη..θα δέιξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου ηρεμησε λιγακι τι ονειρα ειναι αυτα????με τον πανικο ομως αυτον ταραζεις το νινακι σου ...προσπαθησε να ηρεμησεις και να βαλεις στο μυαλο σου οτι δεν προκειται να συμβει τιποτα κακο.....και εγω βλεπω κατα διαστηματα χαζα ονειρα αλλα ειναι λογω εγκυμοσυνης.....αντε ηρεμησε....φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη, σκεφτεσαι πολλα τωρα τελευταια. Ηρεμισε...εχεις ενα μωρο που σε χρειαζετε και ενα πωρο το οποιο εξαρταται απολυτα απο σενα...μην τους π[ερνας αρνιτικες σκεψεις. Πανε καπου μια βολτα να ηρεμησεις, να μην σκεφτεσαι...τιποτα δεν θα συμβει...ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε tyrogaridaki..hremhse..tipota απο ολα αυτα δε θα συμβει..ισως σε απασχολει κατι το τελευταιο καιρο και σου βγηκε στο ονειρο σαν απωλεια..ολα καλα θα πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...