Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

οι φωτογραφιες ειναι τα αποδεικτικα στοιχεια του ποσο καλα περασατε .Ρουλακι καλα λεω οτι εισαι η ψυχη των συναντησεων εσυ και η Δημητρουλα ο φωτογραφος μας !Ελενα πολυ ομορφη με την Μαριαντα καλ κοπελα μου εσυ εισια κουκλι στεναχωρηηκα που δνε μπορεσα να σας δω απο κοντα, Ρουμπι μου η κοιλιτσασου μεγαλωσε και εσυ Μμαρακι οντως σου παει το μαλλι ετσι .gorgina εχεις ενα μεγαλο φιλι απο το Σταυρο σε ειδε και σε θυμηθηκε οπω τη Δημητρα και τη Ρουλα αδυναμιες ειναι αυτες .Λαμπρινη καιρο εχομε να τα πουμε , φανουλα κατι αλαλξες στα μαλλια σου; επεισης για ολες τις νεες κοπελες που εισασταν στη σθναντηση πιστευω καποια στιγη να συναντηθουμε .Αγγελικ μου ευχομαι στο νεο σας ξεκιημα να απατε πολυ καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οκ ιτσ νοτ φαιρ!!!!!!!!!!!!!!ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!!!κοιμηθηκαμε Σαλονικιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ξυπνηστε!!!!!!!!!!εμεις ποτε θα πιουμε καφε ?εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?κοριτσια ειστε κουκλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια και μόνο που σας βλέπει κανείς στις φωτό (όλες κούκλες και χαμογελαστές) εισπράττει τη θετική σας ενέργεια!Ζήλεψα που δεν μπορούσα να έρθω, ελπίζω στις συναντήσεις σας να δέχεστε και τις 'καινούριες'!

Να περνάτε πάντα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια μου οντως κατι αλλαξα.εκανα αφελειες,ρουλα οι βασιλοπιτες τελειες,για τις εγκυουλες καλη συνεχεια,ολιβια χαρηκα που σε γνωρισα οπως και τις αλλες κοπελες που ειδα για πρωτη φορα αλλα δεν τα ειπαμε,δημητρουλα και αγγελικη οι αγαπημενες μου,δεν θα χαθουμε,καλη αρχη αγγελικουλα,να πανε ολα καλα!gorgina μου εισαι πολυ γλυκεια,χαρηκα που σε ειδα,ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivianka έγραψε:

Μπράβο κορίτσια και μόνο που σας βλέπει κανείς στις φωτό (όλες κούκλες και χαμογελαστές) εισπράττει τη θετική σας ενέργεια!Ζήλεψα που δεν μπορούσα να έρθω, ελπίζω στις συναντήσεις σας να δέχεστε και τις 'καινούριες'!

Να περνάτε πάντα καλά!!!

Εννοείται πως δεχόμαστε, τι ερώτηση είναι αυτή;!;!

Απόδειξη το ότι σχεδόν σε κάθε συνάντηση έχουμε "καινούριες"! :);)

Με το καλό το μωράκι σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια κινηση...μακαρι να μπορουσα να παρευρεθω.....ειμαι σενησι ομως οποτε ειναι αδυνατο....να περασετε καλα.....να ανταλλαξετε αποψεις και να κανετε ισχυρες φιλιες......φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πειτε μου πως περασατε? βγαλατε καμια φωτογραφια? αχ ζηλευω με την καλη εννοια....εδω ειμαι απομονωμενη....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να με ενημερωσετε και μενα οταν θα κανουμε συναντηση θεσσαλονικη.....να προτεινω? τι λετε για τις 06/02/2010, ημερα Σαββατο ε? θα ειμαι θεσσαλονικη πρωτα ο θεος? βολευεστε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι φωτογραφίες υπάρχουν στις προηγούμενες σελίδες!

Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη απ' ότι είδα ήδη συζητείται σε νέο θέμα, ρίξε μια ματιά!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρες!!! Τι τέλεια που περάσατε. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και οι φωτό όλα τα λεφτά.

Ευχομαι σε όλες τα καλύτερα. Στις εγκυούλες καλή λευτεριά, στις ήδη μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και στις κοριτσάρες που προσπαθούν φέτος να είναι η χρονιά τους. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαράκι ήθελα να στο πω... Φυσάς στις φώτο !! Είσαι ΘΕΑ κοριτσάρα μου!!!

Κορίτσια όσες δεν ήρθατε... ελπίζω σύντομα να σας δω κι από κοντά!! Βάνια μου πολλά φιλάκια!!!

Μαράκι...(purple) εννοείτε πως θέλω απεγνωσμένα να σε ξαναδώ!!! Πρώτα ο Θεός στην επόμενη ελπίζω να έρθεις!! Τα φιλιά μου και στην κοριτσάρα σου!!

Ολιβία μου γλυκειά μου και πανέμορφη εγκυούλα!!! Ότι μα ότι χρειαστείς... εδώ είμαστε!!! Και όπως σου είπα!! ΜΗ ΜΑΣΑΣ!!!! Αν και δεν σε φοβάμαι εσένα!! Έχεις τσαγανό!!! ;)

Ρουλάκι... θέλω κι άλλη συνάντηση!! Αυτή ήταν λίγηηηηηη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω παλι το εχασα δεν μπορω με αυτο το internet ολο κολλαει και εχει προβληματακια με αποτελεσμα να εχω να μπω πολυ καιρο και να εχασα και παλι την συναντηση

παντως ειστε ολες πανεμορφες και τι ωραιες κοιλιτσες?

καλα "θεια " ρουλα ειναι θεα μαζι με την βασιλοπητα

μονο μια λυση υπαρχει στην επομενη που θα κανετε αν δεν κανει κοπο θεια ρουλιτσα στειλε μου ενα μηνυματακι για να το δω και να ρθω και γω επιτελους θελω πολυ να σας γνωρισω ολες απο κοντααααααααααααααααα

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,

χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα και απο κοντα βεβαια δεν προλαβα να μιλησω με ολες τις κοπελες πιστευω την επομενη φορα να τα καταφερουμε να πουμε περισσοτερα.Να μπαινετε και στο τσατ να τα λεμε λιγο μεχρι την επομενη συναντηση.φιλια σε ολα τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια φαίνεται οτι περάσατε τέλεια!!! Μπράβο πάντα τέτοια!! Έτσι μου ρχεται να κοτσάρω και γω την αφεντομουτσουνάρα μου από καμιά παλιά συνάντηση, έτσι για την ψευδαίσθηση οτι ήμουν και γω μαζί σας!! :( :(

Να κανονίσουμε γρήγορα την επόμενη για να σας δω!!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anast έγραψε:

καλημερα κοριτσια,

χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα και απο κοντα βεβαια δεν προλαβα να μιλησω με ολες τις κοπελες πιστευω την επομενη φορα να τα καταφερουμε να πουμε περισσοτερα.Να μπαινετε και στο τσατ να τα λεμε λιγο μεχρι την επομενη συναντηση.φιλια σε ολα τα κοριτσια

Ναι ρε φιλεναδα!!!!Το chat το εχουμε ξεχασει τελειως!!!!!!Με την πρωτη ευκαρια που σε δω μεσα θα μπω να τα πουμε...προχτες καθομασταν μακρια κ δεν ειπαμε τιποτα :( .Δεν πειραζει,την επομενη φορα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Κορίτσια φαίνεται οτι περάσατε τέλεια!!! Μπράβο πάντα τέτοια!! Έτσι μου ρχεται να κοτσάρω και γω την αφεντομουτσουνάρα μου από καμιά παλιά συνάντηση, έτσι για την ψευδαίσθηση οτι ήμουν και γω μαζί σας!! :( :(

Να κανονίσουμε γρήγορα την επόμενη για να σας δω!!

Πολλά φιλιά!

Για να δεις πόσο πολύ σ'αγαπάω..

Έκοψα και για σένα κομμάτι από τη βασιλόπιτα κι ας μην ήσουν εκεί!

Ελπίζω να τα πούμε σύντομα!

Φιλάκια πολλά - και στη Χαριλίνα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Κουμπαράκι ήθελα να στο πω... Φυσάς στις φώτο !! Είσαι ΘΕΑ κοριτσάρα μου!!!

μαλλον ειμαι η στρουμπουλη θέα και οχι θεα εχω καταπιει τον ανεμο και εχω φουσκωσει χαχαχα!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, είσαστε όλες υπέροχες! :)

Ζήλεψα πολύ πραγματικά και είχα χαρεί τόσο στην ιδέα ότι θα κατάφερνα να σας γνωρίσω από κοντά! :(

Συμπεθερούλα μου, σε φιλώ γλυκά κι ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να τα καταφέρουμε κι οι δύο και να συντονιστούμε! :kiss:

Βάνια μου, κι εγώ στα βόρεια, αν καταφέρουμε να κανονίσουμε κάτι προς τα εδώ, θα μου είναι σίγουρα πιο εύκολο! :)

crazy μου, είσαι υπέροχη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

dallia έγραψε:

μαλλον ειμαι η στρουμπουλη θέα και οχι θεα εχω καταπιει τον ανεμο και εχω φουσκωσει χαχαχα!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:2nt2jd0d]

Δεν μου λες, μαντάμ, κομπλιμέντα ψάχνεις βραδιάτικα;;; Είσαι θεά, λέμε! Άντε, μην έρθω εκεί και σε δαγκώσω! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιβια αμα ειναι με το δαγκωμα να γυρισει η μπεμπα, προσφερομαι, αρχισε να δαγκωνεις χαχα!!! πολλα φιλια κουκλαρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Από τις φώτο βλέπω ότι περάσατε πολύ ωραία και ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ. Την επόμενη συνάντηση που θα κάνετε θα φροντίσω να έρθω για να σας γνωρίσω και από κοντά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...