Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανυπομονω να πιουμε καφεδακι αυριο,ελπιζω ο καιρος να ειναι καλυτερος!Ας μαζευτουμε ποιες θα παμε...........δεν πιστευω να το μετανιωσε καμμια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια πολυ θα θελα να ερθω και εγω στην συναντησουλα σας αλλα δεν εχω κανεναν να με φερει [το ειδα και λιγο αργα]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λείπει ο Μάρτης από τη Σαρακοστή;;;; :P :p :laugh:

Φυσικά και θα είμαι εκεί! Εννοείται εκτός απροόπτου.. αλλά θα'μαι εκεί, μαζί με την έκπληξη!!! :laugh: ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Η συνάντησή μας θα γίνει το Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2010, στις 4 μ.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Προσοχή, για όσες χρησιμοποιούν ηλεκτρικό ισχύει το εξής:

Από ΤΡΙΤΗ 12 Ιανουαρίου 2010 έως ΠΕΜΠΤΗ 1 Απρλίου 2010 τίθεται εκτός λειτουργίας το τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ για το οποίο η εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού θα γίνεται με τη Λεωφορειακή Γραμμή ΕΘΕΛ Χ13 (ΗΣΑΠ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ούτε εγώ τελικά τα κατάφερα :(

Βγάζουμε δοντάκια και έχει πυρετούλη το μικράκι μου.Δεν καθότανε με τίποτα με την μαμά μου... :unsure:

Καλά να περάσετε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

καλα να περασετε...

αντε ανεβειτε κ βορεια ;)

που μενεις ; ροτεινε μια περιοχη ; εγω μενω Ολυμπιακο χωριο και με βολεει και Κηφισια και στο the mall πες κανενα μερος αν ειναι να κανονισουμε μεσα στο Φεβρουαριο να συναντηθουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου για πορτοκαλια δεν πηγαμε αλλα ουτε χιονι ερειξε δυστυχως ειχα αρκετα ραντεβου για σημερα ετσι ειναι οι ανισσοροπες αν δουν κρυο και βροχη χτενιζονται και δνε προλαβαινα και τωρα ακομα δεν εχω τελειωσει ενα διαλλειμα κανω .

Λοιπον ποσες κοπελες βολευευστε να συναντηθουμε καποια στιγμη στο the mall;Μπορουμε να το κανονισουμε μεσα στο Φεβρουαριο βεβαια να ξερετε εκειεχουν απαγορευσει το τσιγαρο σχεδον σε ολες τις καφετερειες δεν ξερω αν επιτρεπετε μονο εξω σε αυτες που εχουν μπαλκονι;επισης προτινετε καποιες περιοχες ακομα καικηφισια .Το λεω επειδη ειναι οηλεκρτικος κοντα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii έγραψε:

:(:(:(

Oύτε εγώ τα κατάφερα!

Εύχομαι να περνάτε φανταστικά! B)

Συμπεθερούλα μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ουτε εγώ μπόρεσα. Χθες είχαμε κόσμο και ξενύχτισα , σήμερα ψώνια και κοιμήθηκα εν τελει. :blush::blush::blush::blush:

Να περάσετε τέλεια. Πιειτε και ένα καφε και για μάς. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.

Ειμαι καινουργια στο φορουμ και ηθελα να ερθω σημερα αλλα δεν μπορεσα γιατι εδω και μια βδομαδα η μικρη με ξυπναει μια με δυο φορες τα βραδυα κ ειμαι κουρασμενη.

Βανια εγω μενω Ν.Ηρακλειο κ το Mall με βολευει. Αν κανονισετε βορεια θα κανονισω να ερθω... Αλλα κ κεντρο δεν εχω προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

(Θα έγραφα περισσότερα, αλλά έφερε ο αντρούλης μου σνιτσελούμπες και λέω να τις τσακίσουμε! :P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aphroditi έγραψε:

Κοριτσια καλησπερα.

Ειμαι καινουργια στο φορουμ και ηθελα να ερθω σημερα αλλα δεν μπορεσα γιατι εδω και μια βδομαδα η μικρη με ξυπναει μια με δυο φορες τα βραδυα κ ειμαι κουρασμενη.

Βανια εγω μενω Ν.Ηρακλειο κ το Mall με βολευει. Αν κανονισετε βορεια θα κανονισω να ερθω... Αλλα κ κεντρο δεν εχω προβλημα...[/qΩραια θα περιμενουμε και άλλες απαντησεις και το κανονιζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou perasa pio omorfa apo oles tis fores.sas efxaristo poli oles

oses kapnisame (telika kanoume gamo ta pareakia)sas simpatho idietera to kserete.

glikia mou roula i idea sou itan katapliktiki?mas entiposiases oles.

se efxaristo fisika idietera gia tin toso triferi xironomia sou se mena.

i efxes mou mazi sou.

lamprini thea??????????

zoumpi mou ise poli kalo pedi elpizo na ta ksanapoume apo konta.

mama panagioti.(sosta?) enoite pos ena efxaristo den ftani??????????????????

roumpi ise poli glikia egioula :woohoo:

maria mou den ta ipame.oute me ti fanoula.tin epomeni fora elpizo.

koritsia exo ksexasi ales 4 signomi den mporo na thimitho ta onomata.

lena maritsa dimitroula. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Σνιτσελάκια εεε;;;!!!! Σλουρπ!!!! Καλή όρεξη!!!! :P:P :laugh:

Λοιπόν... όπως πολύ συνοπτικά :laugh: είπε και το Ολιβιάκι, περάσαμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τελικά είχαμε πολλές απουσίες.. θα τραβήξω αυτιά την επόμενη φορά, κανονίστε!!! :P:P :laugh:

Είχαμε όμως και αρκετές παρουσίες και ξεκινάω να τις γράψω με τη σειρά που τις θυμάμαι στο τραπέζι για να μην ξεχάσω καμία!! :P:P :laugh:

Anast (Αναστασία - μήπως γιόρταζες χτες;;; :dry: )

Dora1 (Μαρία)

Rubela (Ρούμπη)

Δημητρούλα29

Μαμά Παναή (Ειρήνη)

Ζούμπι (Πετρούλα)

Franita (Φρατζέσκα)

Asterias (Λαμπρινή)

Gorgina (Τζωρτζίνα)

Marianda (Μαρίτσα)

Dallia (Έλενα)

Aggeliki30 (Αγγελική προφανώς! :laugh: )

Pink (Φανή)

Mamoli (Ολίβια)

και me, myself and I... Crazy! :P (Ρούλα)

Να πω και ποια ήταν η έκπληξη... :)

Η έκπληξη ήταν ότι έφτιαξα δυο βασιλόπιτες για να τις κόψουμε για το καλό της νέας χρονιάς!!! :):P;) :laugh: Και ως δωράκι για όποιες κέρδιζαν τα φλουριά, είχα πάρει από ένα γούρι-ρόδι.

Το ένα φλουρί έπεσε στην φιλενάδα μου τη Λαμπρινή (ήταν που δεν ήθελες να'ρθεις στη συνάντηση τρομάρα σου!!! :P:P :laugh: ).

Το άλλο φλουρί, κορίτσια μου αγαπημένα, έπεσε στο κομμάτι που κόψαμε για όλα τα κορίτσια του mammyland, όπου κι αν βρίσκονται!!!!! Και πολύ μου άρεσε αυτό!!!! :) Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε καλοτυχία το 2010!! :)

Το γούρι που αντιστοιχούσε στο δεύτερο φλουρί το χάρισα στην Τζωρτζίνα, με πολλή πολλή αγάπη και με την ευχή να της φέρει γούρι στην προσπάθεια εξωσωματικής που μόλις ξεκίνησε. Πιστεύω πως συμφωνείτε με αυτήν την κίνηση εεε;; ;):)

Τζωρτζινάκι μου, το φλουρί ξέχασα να σου δώσω, θα το φυλάξω και θα στο δώσω όταν με το καλό βρεθούμε πάλι! :)

Αυτά λοιπόν τα νέα μας!!! Περάσαμε πολύ ωραία, χάρηκα πάρα πολύ που είδα όλα τα κορίτσια και που γνώρισα από κοντά τα κορίτσια που πρώτη φορά ήρθαν σε συνάντηση! Ελπίζω να σας ξαναδούμε και σε επόμενες!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και τα ξαναλέμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιποοοοοοοοοοοοννννννννννν...........εγω ημουν η δυσκολη της παρεας που τελευταια στιγμη το αποφασισα να παω.. ηταν που με μαγνητιζε το φλουρι μαλλον :P:P:P:P:P χαχαχα.. ρουλα μου η εκπληξη σου καταπληκτικη οπως κ εσυ παντοτε... τζωρτζινακη μου ελπιζω να σου φερει γουρι το ροδι κ ολα να πανε κατευχην..κοριτσια χαρηκα που σας ξαναειδα κ χαρηκα για τις κοπελες που γνωρισα σημερα,μαμα παναη θεααααααααα........ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο κ αισιοδοξια γιατι χ α ν ο μ α σ τ ε.....φιλακιααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειστε καλα καινα κανετε πολλες συναντησεις μπραβο ρουλακι για τη βασιλοπιτα .Αστα Ρουλα στι 6 το απογευμαμε ειδοποιησαν οτι πηγαν παλι το πατεαρ μου στο νοσοκομειο οποτε καλυτερα που δεν ηρθα να μην χαλασω τη διαθεση της παρεας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...