Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ PLEASE.....


LOY LOY

Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθεια σας. Πατάω πάνω σε ένα τικεράκι απο τα κορίτσια συμπληρώνω αυτά που πρέπει αλλά δεν ξέρω πως να το μεταφέρω στο προφίλ μου.... :( ! Ας μου πει κάποια τι ακριβώς πρέπει να κάνω και πως να το μεταφέρω..........σας παρακαλώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα λουλου πατε πανω στο τικερακι μου,φτιαξτο οπως σου αρεσει υστερα θα κανεις αντιγραφη το bbcode θα πας προφιλ,επεξεργασια προφιλ,φορουμ,υπογραφη και εκει θα κανεις επικολληση στην υπογραφη και υστερα θα πατησεις ενημερωση και εισαι ετοιμη.οτι χρειαστεις εδω ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προφίλ --> επεξεργασία προφίλ --> προφίλ --> ρυθμίσεις φόρουμ --> φόρουμ.

Στο πεδίο "Υπογραφή" βάζετε τον κωδικό του ticker που έχετε δημιουργήσει! Ελπίζω να βοήθησα!

Για τικερ Lilipie (σαν τα δικά μου) επιλέγεις τον κωδικο pseudoHTML

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια δεν μου βγήκε...κοιτάξτε πως βγήκε...! Δεν μπορώ να καταλάβω όταν το φτιάχνω πως κάνω επικόλληση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαθος το εκανες,και εγω ετσι το εκανα στην αρχη και δεν μου το εβγαζε,μονο τα γραμματα εβγαζε...........θα πρεπει να το κανεις απο την αρχη θα κανεις αντιγραφη το bbcode για να βγαζει εικονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Θέλω να φτιάξω Tickeraki από αυτό το site:http://www.babystrology.com.

Είναι το μόνο που βρήκα με τρισδιάστατη εικόνα και μπορείς να το φτιάξεις και για δίδυμα.Το κάνω copy-paste τον κωδικό στην υπογραφή μού κάνω ενημέρωση αλλά εκτός του ότι δεν εμφανίζεται κάτι στα μηνύματα μου,μόλις πάω να ξαναμπώ στο προφίλ δεν έχει κρατήσει την αλλαγή.Μπορεί να με βοηθήσει κανείς;Μου αρέσει πολύ αυτό το tickeraki.Τα άλλα τα 3D είναι μόνο για ένα παιδάκι και δοκίμασα και μου τα εμφανίζει αυτά.Μήπως δεν υποστηρίζει το mammy αυτό το site;Το χω δει και σε blogs αυτό το tickeraki και στο facebook δουλεύει.help!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...