Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμβουλή πεθεράς:"άστην να κλαίει έστω και για 3h


Recommended Posts

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΙΤΣΙΔΕΣ.ΑΑΑΑΧ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ,ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΡΘΩ?????????/

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΡΟΥΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΓΡΑΜΠΕΛΗ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Κ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΤΕ ΠΑΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ πΧ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΕΙΤΕ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΥΣ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ???ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΚΛΑΙΕΙ,ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ,ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ & ΕΓΩ Κ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΓΥΡΙΖΩ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..

Η ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΛΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟ,ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ,ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ,ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΤΕ κλπ

Η ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ.ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΣΕ ΝΗΣΙ Κ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ?ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ.ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ?ΤΟ ΙΔΙΟ.ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ?ΤΟ ΙΔΙΟ.Κ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕ ΤΟ ΕΠΙ 2 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΕΤΣΙ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ.ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ,ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΙΡΙΑ, ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ.ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑΝ "ΘΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ?" Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΓΕΛΟΥΣΑΝ.ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟΜΕΣΑ ΜΟΥ.

ΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΦΕΥΓΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Κ ΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ?"ΕΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΛΑΙΣ?ΕΓΩ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΧΑΤΗΡΙΑ"

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Κ ΔΑΓΚΩΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΞΕΦΥΓΕ Η ΚΟΤΣΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ..

ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ..ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ

ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ..ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ ΟΜΩΣ ΟΠΟΤΕ

ΤΗ ΦΙΛΟΞΕΝΩ ΕΙΤΕ ΜΕ ΧΥΜΑ ΤΡΟΠΟ ΕΙΤΕ ΜΕ ΑΠΛΟ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΔΩ Κ ΠΟΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΜΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ

ΓΙΟ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΗΣ ΛΕΩ:ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.Κ ΤΗΣ

ΤΟ ΚΟΒΩ.ΕΜΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛ.ΣΠΙΤΙ ΡΩΤΑΝΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ-Σ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΤΑΝΤΑ?Κ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΑΝΟΙΚΤΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ Κ ΑΠΑΝΤΩ

ΟΤΙ Κ ΝΤΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ

ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΟΛΑ.Κ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.ΚΟΨΕ ΤΟ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ

Κ ΒΑΛΕ ΟΡΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ιφιγενεια μες το μυαλο μου εισαι.....η εικονα της πιπιλας στο στομα για καθαρισμα κ μετα στο μπουμπουκισιο στομα....αχ χριστε μου κ εχω δει κ γριες να το κανουν.....

δεν φιλαω εγω στο στομα το μωρο μου πεταχτα του δινω αφου πεφτει με μανια αυτος πανω μου αλλα οχι να τον ρουφαω...βλεπω κ κατι γνωστες μου που εχουν παιδια κ την μανα τους την φιλανε στο στομα...στο στομα φιλαω τον αντρα μου κ οχι την μαμα μου...απο την ημερα που γεννησα εκοψα γενικοτερα κ τα φιλια στα μαγουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ήθελε μήπως να γραφτείτε στα ρεκόρ γκίνες;;; :blink: :silly:

Άσε τον τρελό στην τρέλα του... :woohoo:

Το χειρότερο είναι ότι κάτι παρόμοιο έχουν ακούσει τα αυτάκια μου από γνωστή-νεαρής ηλικίας... :angry:

Και το πολύ χειρότερο θα ήταν να χρειαζόταν να σε βοηθήσει στο μεγάλωμα των παιδιών σου!!! :unsure:

Οπότε μπροστά στα 2 κακά, επέλεξε το μικρότερο και ανώδυνο! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...