Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αν ξερατε βρε κοριτσακια μου ποση στεναχωρια περασα για να φτασω τωρα να πεταω στα συννεφα αλλα αρχισα να στεναχωριεμαι λιγο περισσοτερο γιατι οσο καιρο δεν εμενα εγκυος ο αντρουλης μου ηταν παντα διπλα μου αλλα τον προηγουμενο μηνα που ειχα αδιαθετησει ειδα στα ματακια του πρωτη φορα μια μικρουλα απογοητευση.Γι'αυτο και κεινος το πηρε εγωιστικα και ξερετε τι εκανε το καμαρι μου; :blink::blink: τον βρηκα μια μερα στο σαλονι να καταβροχθιζει κατι ξηρους καρπους γιατι λεει δυναμωνουν το σπερμα!!!!!!! :lol: :silly: :lol: :silly:

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ, ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpakatoula μακαρι να ειναι και μενα το σπορακι μου αλλα μεχρι την Δευτερα πολυ αγωνια να μην ξερεις τι συμβαινει.Αληθεια για πες τι συμπτωματα ειχες?το στηθος σου εχει ξεπρηστει πριν την ημερα που περιμενες η πιο πριν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο με το καλο το μωρακι σας

να εχεις μια παρα πολυ καλη εγκυμωσυνη κ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερο κ δυνατο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια σου εύχομαι να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.

Καλέ πες μας το μυστικό της επιτυχίας για να το ακολουθησουμε

και εμείς.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

και ενα υγιεστατο μωρακι.Ολα καλα να σου πανε και να προσεχεις!

Μου δινεις ελπιδες που λες οτι το στηθος σου δεν ειναι πρησμενο γιατι και εμενα

ειναι ετσι και θα κανω την Δευτερα χοριακη να δω αν ειμαι η οχι.

Δεν ειχα κανονικη ροη και ανυπομονω να δω τι συμβαινει!

rose25 μου σου εύχομαι την Δευτέρα να μας ανακοινώσεις τα εύχαριστα νεα της

εγκυμοσύνης σου. Πραγματικά θα χαρώ πολύ. Καλά Αποτελέσματα!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κοριτσάκι!!! σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχτείς ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωράκι :):):) απόλαυσέ το όσο μπορείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ελα να τελειωνει ο Δεκεμβρης με τετοια νεα ΚΑΛΑ και να κανουμε με τα ιδια καλα νεα ποδαρικο τη νεα χρονια!! :laugh: :laugh: :laugh: Κοριτσαρα μου ΜΠΡΑΒΟ!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalooooooooo!!!sygxarhthria!!!sumfwnw apoluta gia tis sumvoules pou dineis se oles tis kopeles pou prospa8oun!oxi agxos!oxi panikos!!!xreiazetai hremo perivallon to sporaki gia na trupwsei..kopela mou na xareis sto 100% thn egkumosunh sou!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΗΣΤΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΕΙΝΗ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥΝΑ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ:ΚΑΛΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΗΚΕ ΣΩΣΤΗ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ,ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΟΤΙ Η ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ.ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ.ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΡΑΝΕ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΜΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ηθελα να σου πω και εγω. Επειδη οι γιατροι δεν ξερουν ακριβως ποτε εγινε η συλληψη γι'αυτο μετρανε από την πρώτη μέρα της τελευταίς σου περίοδο...οποτε είσαι οντως 4 εβδομάδων.....μπραβο κοπέλα μου με το καλό.Αντε ευχησου σε μας γιατί η ευχή της εγκυου πιάνει! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΖΩ ΘΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΤΟ 2010 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpakatoula έγραψε:

ΟΣΟ ΖΩ ΘΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΤΟ 2010 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σε ευχαριστούμε πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια πολλά κι από μένα.Παιρνουμε όλες θάρρος από την 10 μηνη προσπαθεια σου και συνεχίζουμε να ελπίζουμε!Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια όμορφη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι.Με το καλο κορίτσακι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα συγχαρητηρια μου....μπραβο κοριτσακι μου...πολυ χαιρομαι το καλυτερο δωρο πηρες για τα χριστουγεννα...να εισαι ηρεμη και σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη!!!! καλες γιορτες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...