Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑΣ AVENT !!


Recommended Posts

KORITSIA ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ 8ΕΡΜΑΝΤΗΡΑ ΤΗΣ CHICCO ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΚΤΑΚΤΟ ΤΑΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ 15 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΛΕΠΤΑ :angry: :woohoo: !!!!!!!!!!! ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ Ο ΑΠΛΟΣ ΤΗΣ AVENT ΚANEI 4 ΛΕΠΤΑ

ΚΑΙ Ο IQ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΤΑ 125ΜL ΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ!!! :blink:

ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ?????? 8ΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ !!!!!!!!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ , ΟΥΤΟΣΩΣΤΕ ΟΤΑΝ 8Α ΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΕΙΠΩΡΕΙΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω της φιλιπσ αλλα τοπαλιο. Το εχω δει ομως το ηλεκτρονικο. Νομιζω ομως οτι κανει μονο για τα δικα τους μπιμπερο.

Να σου οω τηναμαρτια μου εμενα δε μου φανηκε και πολυ χρισημο!!!

Η δε μαμα μου λεει οτι προτιμαει κοντα στην ωρα του μωρου να το ζεσταινει με καυτο νερο. βαζει ζεστο νερο σε ενα μπρικι λιγο πριν να κοντευει να φαει το μωρο και ζεσταινει ετσι.

Αεχω παρατηρησει πως οταν εχεις μια ενδιαμεση ποσοτητα ο θερμαντηρας το κανει πολυ ζεστο.

Γενικα το θεωρω αχριστο πραγμα...δε βολεψε..ευτιχως μου το δωσανε δεν το αγορασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσι τώρα σε είδα.Καταρχήν να χαίρεσαι το γιο.Εχω της Avent.

Είναι κοντοχοντρος, πολύ γρήγορος αλλά δεν εχει on-off.

Δηλαδή τον βάζεις και τον βγάζεις από την πρίζα. :angry:

Εγώ εκεί πια ζεσταίνω το φαγητό του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια εχει κανενα νοημα ο θερμαντηρας΄΄και ποιος ο σκοπος του;;να διατηρει το γαλα ζεστο η να κανεις γαλα εκει και να το ζεσταινεις μετα;δεν εχω ιδεα πως χησιμοποιειται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

ρε παιδια εχει κανενα νοημα ο θερμαντηρας΄΄και ποιος ο σκοπος του;;να διατηρει το γαλα ζεστο η να κανεις γαλα εκει και να το ζεσταινεις μετα;δεν εχω ιδεα πως χησιμοποιειται..

Κοίτα επειδή θήλαζω αποκλειστικά δεν ξέρω τι ακριβώς τον κάνεις με το γάλα.Εγω ζεσταίνω εκεί το φαί. Το αλέθω το πρωί και το μεσημέρι το ζεσταίνω .

Μην με περάσετε για ούφο. :blink::blush:

Απλώς το πρωί κοιμάται και έχω χρόνο να κάνω δουλίτσες γιατί όταν ξυπνήσει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΟ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ Κ ΤΟ ΖΕΤΑΙΝΕΙ !

καλα γινεται να ετοιμασεις το γαλα,να το βαλεις στο ψυγειο και να το ζεστανεις΄΄;;κανει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΦΘΗΝΟ ΣΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΜΑΡΚΑ POWER (ΧΙΧΙΧΙ)...ΟΥΤΕ ΚΑΝ 5 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΖΕΣΤΑΝΕΙ 150ΓΡ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΔΗΛ ΑΝ ΤΟ ΖΕΣΤΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΠΙΟ ΑΡΓΑ.ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Μαράκι είχε ανέκαθεν φριχτή σχέση με το γάλα κι έκανε να πιει 150 ml πάνω από 20 λεπτά. Γι'αυτό πήρα τον θερμαντήρα της avent αλλά τον χρησιμοποίησα ελάχιστες φορές για το γάλα και περισσότερες για το φαγητό της που της το έδινα 2η μέρα.

Κι εγώ το θεώρησα περιττή αγορά... Μια χαρά έκανα το μπιμπερό με το γάλα μπεν μαρί σε καυτό νερό στο μπρίκι και ζεσταινόταν σε χρόνο dt.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ είχα αγοράσει θερμαντήρα. Το μπιμπερό με το γάλα το ζέσταινα σ' ένα μπρίκι με νερό και το φαγητό της δεύτερης ημέρας (καθώς κι εγώ μαγείρευα για δύο μέρες) το ζέσταινα σ' ένα μικρό κατσαρολάκι και μετά το άλεθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια μετα απο ποση ωρα μπορω να δωσω το γαλα χωρις να ανπτυσσει μικροβια και διαφορα οπωσ λενε;;και επισης εγωτης το δινω μετα απο μιση ωρα κρυο και δεν εχει προβλημα.ετσι φιανεται τουλαχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...