Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο του 2009


Recommended Posts

DeniM μου τί τέλεια νέα είναι αυτά;;;;Καλά η μπουλίτσα σου είναι πολύ προχωρημένη... :laugh: :laugh: :laugh:

Εμένα κάνει ένα δύο βηματάκια μόνη της και μετά πάει και πιάνεται απ'όπου βρει μην πέσει..Αλλά ευτυχώς πέφτει παντα με το ποπουδάκι της....Μπράβο στο κοριτσάκι σου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ανυπομονώ να περπατήσει και η δικιά μου... :P:P όντως μεγαλώνουν πολύ γρήγορα...Αχ πότε πέρασε ο καιρός...

Όσο για τα γενέθλια εμείς λέμε να τα κάνουμε σπίτι...Εξάλλου δεν έχουμε και πολλά παιδάκια και νομίζω ότι σε παιδότοπο δε θα το ευχαριστηθεί η μικρούλα μου αφού δεν περπατάει ακόμα...Του χρόνου που θα είναι πιο μεγάλη... :laugh: :laugh: :laugh:

Εμείς πάμε καλά...Τρώμε όλο μας το φαγητό, το λεξιλόγιό μας εμπλουτίζεται...Προχθες γύρισα αργά από τη δουλειά, μπήκα σπίτι, της έδωσα ένα φιλάκι, πήγα άλλαξα και πλύθηκα και μετά πήγα και κάθισα κάτω μαζί της...Την πήρα αγκαλίτσα και της λέω "τι κάνει το κοριτσάκι μου;;;"Και μου απαντάει ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....Μένω κάγκελο και την ξαναρωτάω...Και με νευράκια μου λέει πάλι ΚΑΑΑΑΑΑΑΑ....Τρελάθηκα!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τη ρούφηξα στα φιλιά!!!!!Επίσης τόσο καιρό η ηλίθια δεν της είχα μάθει να στέλνει φιλάκια..Και της το έκανα προχθες πρώτη φορά και αμέσως το έκανε...Τώρα στέλνει σε όλους φιλάκια.... :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ παιδιά είναι απίστευτο...Σαν σφουγγάρι απορροφούν ότι κάνουμε και λέμε τα ζουζούνια μας...Η δικιά μου πάντως είναι τελείς ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ!!!!!!!Χθες πήγαμε στις κούνιες (είχαμε απεργία) και δίπλα ήταν ένα κοριτσάκι 18 μηνών και δεν έβγαζε μιλιά...Και η δικιά μου έλεγε συνέχεια λεξούλες.... :laugh: :laugh: Και είμαι σίγουρη ότι αν ήμουν σπίτι μαζί της και ασχολιόμουν εγώ αποκλειστικά μαζί της θα έλεγε πολύ περισσότερα...Αλλά τι να κάνω που όλη μέρα λείπω;;;;;; :(:(:(

Αυτά και τα δικά μας νέα..Επίσης της έδωσα φακές!!!!!!όχι ολόκληρο γεύμα..2-3 κουτελίτσες...Τρελάθηκε...Της άρεσαν πολύ!!!!

Πείτε κανένα άλλο νέο για τα μπουμπούκια σας!!!!!!!!!!!

DeniM μου θα σου ξαναπω συγχαρητήρια...Πολύ χαίρομαι για τα ζουζούνια μας.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 649
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο Ντενιμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο ποσα βηματα κ πανω θεωρειται οτι περπαταει ενα μωρο???? Δηλαδη ο Αναστασακος που εχει κανει κ 6 περπαταει εδω κ ενα μηνα????????????? οαυου!!! Το παιδι μου περπαταει κ δεν το ηξερα!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε μουρλέγκω συμπεθέρα που είσαι εσύ τόσο καιρό;;;;;Ούτε msn μπαίνεις, τίποτα.....έχω χάσει τα ίχνη σου!!! :angry::angry::angry:

Φίλησε μου τον Αναστασάκο γιατί εσένα δε σου μιλάω..Σου θύμωσα... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια;;; Τι τέλεια νέα διαβάζω;;;

Ντένιμ η συνομίληκή μας έκανε βηματάκια;;;; Μπράβο!!!!

:woohoo: :woohoo: Λες να κάνει και ο δικός μου;;;; Προς το παρόν στο άσχετο στέκεται για 5-6 δευτερόλεπτα και μετά πέφτει... :) Αλλά ταρζάν συνεχίζει να είναι... Θέλει όλο κάτω να είναι να μπουσουλάει, να στέκεται, να σκαρφαλώνει και να αλωνίζει.

Χθες θυμήθηκε πάλι το μαμά και άρχιζε να το φωνάζει :cheer::cheer: Μετά όταν του το έλεγα εγώ εκείνος έλεγε μπαμπά-μπαμπά και μπαμπάκα!!!! :unsure:

Όσο για τα γενέθλια κι εμείς θα τα κάνουμε σπίτι σε αυτή την ηλικία νομίζω ότι είναι καλύτερα αν και δεν είμαι καθόλου φαν του παιδότοπου γενικότερα. Προτιμώ άλλα πράγματα για το μωρό. Κι εμείς Γωγώ δεν έχουμε πολλά μωράκια της ηλικίας μας και να σου πω την αλήθεια δεν θέλω να καλέσω πολύ μεγαλύτερα παιδάκια, θέλω μόνο μωράκια σε αυτή τη φάση. Θα έρθετε στα γενέθλιά μας;;;; :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

Μπραβο Ντενιμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο ποσα βηματα κ πανω θεωρειται οτι περπαταει ενα μωρο???? Δηλαδη ο Αναστασακος που εχει κανει κ 6 περπαταει εδω κ ενα μηνα????????????? οαυου!!! Το παιδι μου περπαταει κ δεν το ηξερα!! χαχαχαχα

ΕΑΝ ΕΠΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΕΞΙ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ... :dry:

ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΝΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ ΚΑΝ, ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΛΔ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΟΡΘΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ, ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΧΤΕΣ ΕΚΑΝΕ 6-7!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΩΡΑ!!! ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΡΑ ΝΑΙ, ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ! :silly:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ, ΕΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΟΥΝ! ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΝΩΡΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΟΥΛΑ!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΑ ΔΛΔ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΥΡΙΩΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ! Ε, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟΥΡΤΑ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,

ΕΛΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑ,

ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ;;;;;;;;;;; ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ :laugh:

Α, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΩΡΟ, ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΕΤΣΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΑΛΛΑ ΥΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ! Ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΝΤΕ!!! Ε, ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΑ ... ΑΡΣΕΝΙΚΑ!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ :laugh: :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denim είσαι εδώ Αθήνα; Να έρθεις κι εσύ με την κοράκλα σου στο παρτάκι μας. Αν φυσικά δεν το κάνουμε την ίδια μέρα :) 28 Απριλίου είναι Τετάρτη αλλά και το Σάββατο είναι πρωτομαγιά οπότε βρε κορίτσια πότε να το κάνω;;;;

Γωγώ δεν το συζητώ θα έρθετε και χωρίς δώρα. Την παρέα σας θέλουμε!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ. ΜΕΝΩ ΕΠΑΡΧΙΑ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΣΤΗ ΖΑΧΑΡΩ ΗΛΕΙΑΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΠΑΡΕΑ!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ;;; ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 09:35 ΤΟ ΠΡΩΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι θυμόμουν ότι έμενες επαρχία. Το νινάκι το γέννησα στις 06:10 το πρωί!!! Τι μου θύμησες τώρα... :):) Φοβερή στιγμή που δεν θα ξεχάσω ποτέ... όπως και όλες μας φυσικά :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια

Νινάκι έχουμε γεννήσει την ίδια ώρα, διαφορετική ημερομηνία :):):)

Πόοοοοοοοοοοοοοσο θέλουμε να έρθουμε στα γενέθλιά σας αλλά η ρημάδα η απόσταση δεν το επιτρέπει. Γιατί και του γλυκού ήμαστε :P:P:P αλλά κυρίως μας αρέσει πάρα πολύ να συναναστρεφόμαστε με παιδάκια της ηλικίας μας :):):) κυρίως κοριτσάκια ;) . Αν δείτε πως κάνει ο μικρός μας όταν συναντιόμαστε με φίλους που έχουν και αυτοί μωράκια θα πάθετε πλάκα. Αρχίζει και χτυπά χέρια πόδια απο την χαρά του και τεντώνει τα χεράκια του να τα πιάσει. Χώρια τα φιλάκια που δίνουμε όοοοοοοολο σάλιο :kiss::kiss::kiss:

Σήμερα πήγαμε για καφέ και όλη την ώρα αλωνίζαμε τον τόπο περπατώντας κρατώντας τον μικρό απο τα χεράκια ή έχοντάς τον αγκαλιά κάνοντας δημόσιες σχέσεις :):):) μια εγώ, μια ο μπαμπάς του και με σειρά οι υπόλοιποι.

Επίσης είμαστε φανατικοί της μπάλας. Με το που θα δεί μπάλα τρελαίνεται :woohoo: :woohoo: :woohoo: Λέτε να γίνει ποδοσφαιριστής :huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε;;;;

Εμείς χθες δεν κοιμηθήκαμε καλά γιατί το μωρουλίνι ήθελε να κοιμάται μόνο στην αγκαλιά μου... :unsure: Δεν βολευόταν καθόλου στο κρεβάτι του, στριφογυρνούσε συνέχεια και μόλις έβλεπε τα σκούρα σηκωνόταν στα κάγκελα και φώναζε!!!!

Τι να κάνω κι εγώ... Την έβγαλα στην πολυθρόνα, αγκαλιά με το μωρό... Την Κυριακή γίναμε και 10 μηνών... Πραγματικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι σε 2 μήνες χρονίζουμε!!!

Κωνσταντίνα ίδια ώρα γέννησης; Τα μωράκια μας...

Του έδωσα κορίτσια λίγο ζουμάκι από ρεβύθια και τρελάθηκε, έλεγε συνέχεια μαμ, μαμ, μαμ και κοιτούσε την κατσαρόλα με τα ρεβύθια... Πολύ πλάκα...

Ευτυχώς άνοιξε και ο καιρός και είμαστε συνέχεια έξω... Άλλη ψυχολογία!!! Σας είπα ότι έκλεισα 19 Ιουνίου για την βάφτιση;;; Ναι, λοιπόν κλείσαμε στον Αγ. Γεώργιο στο Καβούρι. Ανυπομονώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινάκι με το καλό σας εύχομαι. Και το όνομα αυτού????

Είσαι για να 'σαι τώρα ετοιμασίες, ψώνια :):):) τι ωραία που είναι με το καλό κοριτσάκι :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ξέχασα να σου πώ. Αργότερα όταν καταλήξεις να μας βάλεις αν θές να δούμε μπομπονιέρες, προσκλητήρια και οτι άλλο θές. Πόσο μου αρέσουν όλα αυτά τι να σου πώ! Έχει κούραση η υπόθεση αλλά αξίζει τον κόπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου εννοείται και θα σας βάλω τις μπομπονιέρες- προσκλητήρια και όλα τα συναφή!!! Κι εμένα μου αρέσει πολύ όλη αυτή η διαδικασία, τρελαίνομαι να σου πω την αλήθεια!!! Το όνομα του μωρού θα είναι Νικόλας :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ ο μικρός μου κορίτσια εδώ και δύο ημέρες έχει έναν βήχα...Πήγαμε εχτές στην γιατρό και μας είπε οτι έχει ερεθισμένο λαιμό οπότε για τρείς ημέρες σταγόνες σολντεσανίλ και σιρόπι αερολίν για όσο βήχει. Και δεν τα πάω τα φάρμακα με τίποτα αλλά είναι γενικό το κακό αυτόν τον καιρό και με φίλες μου μανούλες που τα λέμε. Το βράδυ με τον ύπνο έχουμε λίγο πρόβλημα αλλά δεν με νοιάζει το μωράκι μου δεν θέλω να ταλαιπωρείται. Είμαστε όλο αγκαλίτσες στο διπλό κρεβάτι και δίπλα τον μπαμπά ο οποίος κόλλησε και αυτός οπότε θα του κάνουμε έξωση και θα πάει καναπέ χι χι χι

Το ξέρω οτι άργησα πάρα πολύ ( απ οτι μου λένε οι έμπειρες μαμάδες)αλλά απο σήμερα αποστειρωτής τέλος. Τα μπουκάλια του μικρού τα πλένω με προδέρμ με πράσινο σαπούνι. Και ερωτώ μανούλες και αν ξέρετε πείτε μου θα πρέπει μετά το πλύσιμο με προδέρμ να τα βάζω σε κατσαρόλα με ζεστό νερό? Αλλοι μου λένε ναι και άλλοι μου λένε όχι τα μπουκάλια μόνο τις θηλές. Εσείς τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου βαφτίζετε τον κούκλο σας;;;;Άντε με το καλό!!!!!!!Το όνομά του μου αρέσει πολύ...Νικόλας όμως, όχι Νίκος... :laugh: :laugh: :laugh: Αχ καλοκαιράκι στο Καβούρι θα είναι τέλεια...

Konstantinast μου κάνεις πλάκα ότι ακόμα αποστειρώνεις...Γιατί καλέ;;;;;Εμείς τη σταματήσαμε την αποστείρωση 5,5 μηνών...Μόνο με προδέρμ τα πλένω κι εγώ και τέλος...Αν τα βράσεις είναι σαν να τα αποστειρώνεις...Γνώμη μου είναι ότι δε χρειάζεται...Άσε το παιδάκι να κάνει αντισώματα... :laugh: :laugh: :laugh:

Περαστικούλια σας κιόλας που είναι αρρωστούλης...Μη στενοχωριέσαι, θα περάσει γρήγορα...

Να σας πω κι εγώ τα δύο συγκλονιστικά μας νέα;;;;;;Η Ιωάννα μπουσούλησε επιτέλους κανονικότατα και σήμερα έκανε και παλαμάκια... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Επιτέλους!!!!!!!!Αν και της αρέσει να μπουσουλάει και γελάει, προτιμά το περπάτημα... :laugh: :laugh: Από λέξεις, δεν μπορώ να πρωτοθυμηθώ τι λέει... :P:P Αν και αργήσαμε πολύ να μπουσουλήσουμε, η γλώσσα της πάει ροδάνι..ό,τι ακούει το επαναλμβάνει η πολυλογού μου..Η γλωσσού μου η γλυκιά!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Γωγώ ναι Νικόλας όχι Νίκος, εννοείται... Η Ιωαννούλα και μπουσούλημα και παλαμάκια και λογάκια;;;; :kiss::kiss::kiss: Τέλεια, είδες που αγχωνόσουν; :P:P

Κωνσταντίνα αποστειρωτής μέχρι τώρα βρε θηρίο... Κι εγώ από 6 μηνών το σταμάτησα και πλύσιμο με προδέρμ και καυτό νερό. Απλά μία φορά την εβδομάδα βράζω τις πιπίλες και μια φορά το μήνα τις αλλάζω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα έχεις δίκιο για τα αντισώματα. Το ξέρω το παρατράβηξα με την αποστείρωση αφού και η παιδίατρος μόλις το άκουσε μου λέει τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????Ακόμα αποστειρώνεις??????????Με το που γυρίσαμε σπίτι τον έβαλα ντουλάπι.Τι καλό μηχανηματάκι εμένα ειδικά τα βράδια με βόλεψε πολύ.

Συγχαρητήρια στην Ιωάννα σας την γλυκιά γλωσσού σας :):):)

Νινάκι μου Νικόλα λένε τον αγαπημένο μου ανιψιό. Μου αρέσει πάρα πολύ σαν όνομα.

Όσο για τις πιπίλες εγώ της αλλάζω κάθε τρίμηνο. Μήνας δεν είναι λίγος καιρός? Λέω εγώ τώρα γνώμη μην με παρεξηγήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...