Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο του 2009


Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια; Εμείς καλά, αλλά με έχει ξεπατώσει ο ζούζουνος. Εδώ και 3 ημέρες δεν στέκεται ούτε δευτερόλεπτο! Μπουσουλάει σε όλο το σπίτι και ανοιγοκλείνει συρτάρια και ντουλάπια (Εγώ απο πίσω σαν την τρελλή να μην πιάσει κανα δάχτυλο).Μέχρι και στο φαί σηκώνεται και θέλει να φύγει!!! Δεν με αφήνει να κάνω τίποτα. Εσείς κορίτσια πότε κάνετε τις δουλειές του σπιτιού;(μαγείρεμα και τα βασικά δηλαδή)Εγώ έχω και την μαμά μου που μένει μαζί μας και μόνο έτσι προλαβαίνω. Δουλεύω κιόλας.Αυτό όμως σύντομα θα τελειώσει γιατί θα μετακομίσουμε και μετα θα είμαι μόνη μου, τότε να δω...ουφ, μες στο αγχος είμαι συνέχεια... :dry:

as1cEUX8v--0010MDAwMHwwMDAxMjM1ZHxPIG1wZW1wb3lsaXMgbWFzIGVpbmFpIA.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 649
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DeniM έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΒΛΕΠΩ! ΜΠΡΑΒΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ-ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΔΛΔ- 16 (!) ΦΟΡΕΣ! ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ! ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ, ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΠΑΛΙ! ΑΥΤΑ...

Ααααχχχ υπνος!!!Πονεμένη ιστορία κορίτσια. Εμενα δεν εχει κοιμηθεί σερί 4ωρο καθόλου!!!

Και όταν ξυπνάει κλαίει και δε ξέρω πια τι να κάνω. :(:(:(

Γωγώ και εμείς τίποτα απο μπουσουλημα. Μετακινούμαστε με τον ποπό μας!!! :blink::blink: Εχει πολύ γέλιο. :silly: :silly: :silly:

Λειζι κατ εγώ μόνη μου είμαι και τα κουτσοκαταφέρνω με τη φασίνα αλλά δεν έχω επιστρεψει ακόμη στη δουλειά. Τα κάνω το πρωί 7 με 11 που κοιμάται. Εχω γίνει πια εξπερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου κι εσένα κλαίει όταν ξυπνάει τη νύχτα, ε; Μα τι θέλουν βρε παιδί μου και κλαίνε; Μάλλον θέλουν τη ζεστασιά μας, νιώθουν ασφάλεια. Κι εμένα όταν ξυπνάει πια κλαίει, ενώ δεν μου το έκανε αυτό πριν και ένα μήνα περίπου, και μου σηκώνει τα χεράκια για να τον πάρω αγκαλίτσα... Το μωρό μου. Μολις τον πάρω, ηρεμεί, με αγκαλιάζει και κοιμάται πάνω μου. Τον αφήνω στο κρεβάτι χωρίς πολλά-πολλά, χωρίς να τον ενοχλήσω δηλαδή πολύ και συνεχίζει τον ύπνο του. Δεν μου το κάνει βέβαια και κάθε μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα άυπνες μανούλες!! :laugh: :laugh: :laugh:

Εμένα κάπως ηρέμησε το βραδυ..Θέλω να πιστεύω οτι δεν θα ξαναγυρίσουμε στα παλιά :(

Αχ μπουσουλήσανε τα μωράκια σας ε;;καλά είναι μονο που πρέπει να είμαστε συνέχεια μα συνέχεια απο πίσω τους!!

Κοριτσια έχει δοκιμάσει καμια να δώσει αβοκάντο ή ανανά;;;

Αγορασα σημερα και λέω απ αυριο να βάλω στη φρουτοκρεμα ανανά..να δοκιμάσει και κάτι καινούριο..για αβοκάντο ψιλοφοβάμαι να πώ.. :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana κι εγώ ήθελα να του δώσω ανανά. Αβοκάντο έχει δοκιμάσει η antroula στο μωρό της που είναι 8 μηνών και του άρεσε πολύ. Το είχε βάλει μέσα στην φρουτόκρεμα και το έφαγε όλο. Είχα ρωτήσει και τον παιδίατρό μου και μου είχε πει να του δίνω ό,τι φρούτο θέλω εποχής από δω και πέρα. Μου είχε πει ναι και στο αβοκάντο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki εγω θα του βάλω ανανά αυριο στη φρουτόκρεμα και θα σου πώ εντυπώσεις!!Πάντως λένε οτι είναι πολύ νόστιμος..φαντάσου οτι εγω δεν έχω φάει ΠΟΤΕ!!!!Για το αβοκάντο μου είπε η κοπέλα που πήρα τα φρούτα οτι δεν θα του αρέσει και οτι ειναι πολύ μικρο,οτι θα χαλάσω τη φρουτοκρεμα αμα το βάλω..και οτι..ειναι κάτι σαν λιωμένο βουτηρο..και πηγαινει καλήτερα στη κρεατοσουπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!!!

Χαθηκαμε λιγο,ειχαμε τρεχαματα..

Γωγω η νυφουλα μου ειναι σουπερ!!! Ακου εκει μπουμ!! Μπραβο που τα τρωει ετσι τα φρουτακια, μια χαρα!!

Αχ μπραβο τα μαναρακια μασ, ολο καινουρια πραγματα βλεπω!!!!

Αβοκαντο του ειχα δωσει κ εγω αλλα δεν του αρεσε..

Λειζι τις δουλειες τις κανω οταν κοιμαται (12-2, που ειναι και η μοναδικη φορα που κοιμαται μεσα στη μερα) και το απογευματακι που γυρναει ο αντρας μου. Ειναι ανεργος ακομα και τρεχει απο εδω και απο εκει σε δουλειες του ποδαριου.. Πολυ δυσκολα ρε κοριτσια, πολυ στριμωχτηκαμε..

Αχ κ εμενα ακομα ξυπναει το βραδυ σταθερα. Τον παιρνω αγκαλια κ κοιμαται. Μονο κατα τις 5 περιπου ξυπναει κ τον παιρνουμε στο κρεβατι μας συνηθως, αλλιως εκεινη την ωρα δεν ηρεμει αλλιως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα...Εγω της είχα δώσει ανανά όταν είχαμε πρωτοξεκινήσει τη φρουτόκερμα και της άρεσε...Δεν είχε κανένα πρόβλημα..Αλλά τώρα δεν της παίρνω..Αφενός είναι δύσκολος στο καθάρισμα και αφετέρου τώρα δεν τα αλέθουμε τα φρούτα και δεν ξέρω αν θα τον φάει...

Αβοκάντο δεν της έχω δώσει και ούτε σκοπεύω..Έχω ακούσει ότι είναι το φρούτο με τις περισσότερες θερμίδες..Και από κιλά δόξα το Θεό πάμε καλά... :laugh: :laugh: :laugh:

Επίσης, χθες έκανε και ένα νέο κατόρθωμα...Από 7 μηνών καθόμαστε και μετράμε συνέχεια τα δάχτυλα...1,2,3,4, πέντεεεεεεεεεεεεεεε....

Και χθες το βράδυ ήταν όρθια στο τραπέζι και έκοβε βόλτες και της λέω έλα να μετρήσουμε τα δαχτυλάκια και άρχισα η χαζομαμά..1,2...Και ξαφνικά σταματάει ό,τι έκανε, ακούμπησε την παλάμη της στο τραπέζι και έπιανε ένα ένα τα δαχτυλάκια της... :laugh: :laugh: :laugh: Αλλά σταμάτησε στο τρία..

Επίσης, βλέπαμε τηλεόραση με τον άντρα μου και επειδή ως συνήθως γκρίνιαζε που την είχαμε αγκαλιά, την αφήσαμε κάτω στο πάτωμα..Και εκεί που χαζεύαμε στην TV, τη βλέπουμε να κάνει τρια βηματάκια μπουσουλώντας!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Πετάχτηκα, άρχισα να φωνάω και να πανηγυρίζω και μετά την έβαζα να μπουσουλήσει και έπεφτε κάτω...Δεν ήθελε η γαϊδουρίτσα μου...Επίτηδες τα κάνει για να με στενοχωρεί... :(:(:( Όσο την πιέζω, δεν τα κάνει..όταν την αφήνω και δεν της δίνω σημασία, τότε το θμάται.... :angry::angry:

Κορίτσια εγώ δεν κάνω καθόλου δουλειές..Ούτε μαγειρεύω ούτε πλένω ούτε σιδερώνω...Τα κάνει όλα η πεθερά μου... :laugh: :laugh: :laugh: Την έχουμε που την έχουμε μαζί μας...Να μην το εκμεταλλευτώ;;;;Είναι τόσο καλή η γλυκούλα μου!!!!Ακόμα και το πρωί που θα ξυπνήσω μου έχει έτοιμο τον καφε στην καφετιέρα....Είμαι πολύ τυχερή!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα καλοπερνάς και εσύ βλέπω ε;;;; :silly: :silly: :silly: :silly:

Λένα φιλιά στον κούκλο σου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μπεμπουλα μου μη μιλάς καθόλου.Αν σου κάνει η γυναικα τις δουλειές και δε σου δημιουργεί προβλήματα να κάνεις το σταυρό σου. B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιώτα μου είναι πάάάάάάρα πολύ καλή!!!!Καμία σχέση με πεθερά!!!!!Σαν μαμά μου είναι...Δεν ανακατεύεται σε τίποτα, δεν βάζει λόγια, με αγαπάει πολύ, μου κάνει τα πάντα....Και κυρίως μεγαλώνει σωστά το παιδί μου...Ασχολείται μαζί της, την προσέχει, την πάει βόλτες στο πάρκο...Βέβαια μπορεί να είναι τόσο καλή μαζί μου επειδή δεν έχει κόρη...Είχε τρεις γιους και ήθελε πάντα μια κόρη..Άλλη νύφη δεν έχει, οπότε έχει ρίξει όλη της την αγάπη πάνω μου...

Εντάξει, καμιά φορά παραπονιέμαι, γιατί έχουμε έναν τρίτο άνθρωπο μες στα πόδια μας, αλλά άλλες έχουμε εσωτερικές γυναίκες και τις πληρώνουν...Εξάλλου, εμείς την έχουμε ανάγκη..όχι αυτή εμάς!!Τη φέραμε από το χωριό για να κρατάει το παιδί...

Την ευγνωμονώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Αχ Παναγιώτα μου είναι πάάάάάάρα πολύ καλή!!!!Καμία σχέση με πεθερά!!!!!Σαν μαμά μου είναι...Δεν ανακατεύεται σε τίποτα, δεν βάζει λόγια, με αγαπάει πολύ, μου κάνει τα πάντα....Και κυρίως μεγαλώνει σωστά το παιδί μου...Ασχολείται μαζί της, την προσέχει, την πάει βόλτες στο πάρκο...Βέβαια μπορεί να είναι τόσο καλή μαζί μου επειδή δεν έχει κόρη...Είχε τρεις γιους και ήθελε πάντα μια κόρη..Άλλη νύφη δεν έχει, οπότε έχει ρίξει όλη της την αγάπη πάνω μου...

Εντάξει, καμιά φορά παραπονιέμαι, γιατί έχουμε έναν τρίτο άνθρωπο μες στα πόδια μας, αλλά άλλες έχουμε εσωτερικές γυναίκες και τις πληρώνουν...Εξάλλου, εμείς την έχουμε ανάγκη..όχι αυτή εμάς!!Τη φέραμε από το χωριό για να κρατάει το παιδί...

Την ευγνωμονώ!!!!

Μπράβο Γωγώ, είσαι τυχερή που είναι καλή η πεθερά σου!!!

Επίσης τι διαβάζω; Μπουσουλήσατε;;;;;; Ουάου!!!!! Α, αυτό το κάνει κι εμένα, αν του λέω κάτι να κάνει δεν το κάνει αμεσως, το κάνει μετά μονος του... Εκτός αν είναι κάτι καινούργιο!!!! Αυτό θα το κάνει και θα μας κοιτάει γελώντας ότι κάνει κατόρθωμα.... :laugh: :laugh:

Επίσης κι εγώ δουλειές δεν κάνω καμία. Το μωρό μου το κρατάει η μαμά μου, η οποία μένει από πάνω μας και τις δουλειές η Μιράντα που έρχεται 2 φορές την εβδομάδα. Εγώ απλά ενδιάμεσα σκουπίζω μόνο και βάζω πλυντήρια. Συγνώμη κορίτσια αλλά δουλεύω και το απόγευμα πέραν του ότι μαγειρεύω, θέλω να χαίρομαι και το μωρό. Είμαι κακομαθημένη; :blush:

Κορίτσια σήμερα γίναμε 9 μηνών!!!! Και η μπεμπούλα της Denim το ίδιο....

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninaki-denim να τα εκατοστήσετε!!! :):P:P και μεις σήμερα κλείνουμε 10 μήνες!!!

mpempoula16 μετράει ως το τρία..ή δεν κατάλαβα καλά;; :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: Αν ναι μπράβο σας!!!Ειστε πολύ εξελιγμένοι!!!Πολύ τυχερη είσαι κοριτσάκι με τη πεθερά!! :ohmy:

Ανανα του έδωσα σήμερα και ξετρελάθηκε!!!ΔΕν άφησε τιποτα!Οπώτε θα το καθιερώσουμε!!

Φιλάκια σε όλες σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana μου όχι δεν μετράει ως το τρία με λόγια...Τα δαχτυλάκια της μετρούσε...Με το ένα χέρι έπιανε το κάθε δαχτυλάκι της όταν εγώ της έλεγα ένα-δύο-τρία... :laugh: :laugh: :laugh: Δεν γέννησα το θηλυκό Αινστάιν... :laugh: :laugh: :laugh:

Κατερινάκι μου και DeniM μου να σας ζήσουν τα νινάκια σας..Άντε να χρονίσουν κιόλας τα μαναράκια μας...Αχ, πέρασε ο καιρός ρε κορίτσια...

Εμένα τις τελευτίες 4-5 μέρες το αγγελούδι μου έχει μετατραπεί σε διαβολάκι... :laugh: :laugh: Δεν κάθεται ούτε αγκαλιά ούτε στο πάρκο ούτε στον καναπέ..Συνέχεια γκρινιάζει και μυξοκλαίει...Μόνο όταν την αφήνω στο πάτωμα και όταν κάνει βόλτες γύρω από το τραπέζι ή με το παιχνίδι που σπρώχνει και περπατάει είναι καλά..Κορίτσια μας έχει λιώσει..Δεν παίζεται!!!!!! :blink::blink:

Νωρίς με απαρνήθηκε το ζουζουνάκι μου... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 είπα και γω!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

και μένα πριν λίγο έσπασε το τασάκι.. :angry::angry: πριν καιρό είχε σπάσει ένα βάζο..να δούμε τι έχει σειρά!! :(:(

αγριμι και μενα δεν κάθεται ΠΟΥΘΕΝΑ!!Στο πάρκο ουτε λόγος..αλλά και στα χέρια θέλει να μαι όρθια..αμ πώς :ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες

Κατερινάκι και Denim να χαίρεστε τα μωράκια σας.

ninaki ευχαριστώ πολύ για το καρματάκι (δεν έχω γιατί να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τι είναι).

Μπεμπούλα τι τυχερή που είσαι! Πολύ καλή η πεθερούλα σου.

Πείνασε ο αντρούλης μου τα λέμε σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sas manoules!ego gennisa stis 25 apriliou to bradi sto genesis sti thessaloniki.proto pedi kai koritsi!!!!!tora imaste 9 minwn,exoume 6 dontia kai 9 kila!ine isixi kai kalovoli alla oso megaloni ginete megali theatrina kai megali mafia! :laugh: episis as mou pi kapia sas parakalo afto to sxediaki sto telos tou minimatos pou dixni poso minon kai poswn ebdomadwn ine to moraki sas pos to bazete?exo bi sto site exo ftiaksi to diko mou sxediaki alla den ksero pos na bgeni sto minima...asxeti e?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana, konstantinast και Γωγουλίνι ευχαριστούμε!!! :kiss:

Κορίτσια κι εμένα έχει αρχίσει και γίνεται σίφουνας... Τι το μπουσούλημα που θέλει πια να τρέχει όλη την ώρα... Τι που νευριάζει γιατι τον έχω περιορισμένο στο δωμάτιό του με κουβέρτα για να μπουσουλάει και ο κύριος σήμερα ήθελε να βγει από το δωμάτιο και να αλωνίσει και τα υπόλοιπα μέρη του σπιτιού... :P Και το χειρότερο; Τι να κάνω που δεν κάθεται πλέον καθόλου να τον αλλάξω ή να τον ντύσω-γδύσω κ.τ.λ; Με κλωτσάει, σηκώνεται πάνω στην αλλαξιέρα, φοβάμαι μην μου πέσει κάτω, με το ένα χέρι αλλάζω με το άλλο κρατάω, του μιλάω-τραγουδάω για να του αποσπώ την προσοχή, του δίνω κανένα παιχνίδι από τα αγαπημένα του μπας και ηρεμήσει... Και στο τέλος με κατουράει το συντριβανάκι μου... :angry::angry:

Εσάς κορίτσια κάθονται για να τα αλλάξετε;

angelikipap καλώς ήλθες στην παρέα μας, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! :) Έχουμε 3 μέρες διαφορά... Λοιπόν αφού έχεις ετοιμάσει το τικεράκι, κάνεις copy, πας στο προφίλ σου, επεξεργασία προφιλ, φορουμ και κάνεις paste.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική καλοσώρισες στη παρεα μας και να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!

ninaki1 οχι απλά έχω το ίδιο πρόβλημα με το άλλαγμα της πάνας αλλά έχω αγανακ΄τησει κιόλας!!!Γι αυτο πήρα πάνα βρακάκι και κάπως καλήτερη η κατάσταση!Με την απλή πάνα αφού θα κάνω καμια ώρα να του τη βάλω ..στο τέλος θα την βάλω και στραβά αφου δεν κάθεται καθόλου με αποτέλεσμα να έχουμε διαρροές..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Αγγελικη καλωσορισες!

Αχ κοριτσια δεν το συζηταω, αυτο για το αλλαγμα, ειλικρινα ουτε θυμαμαι απο ποτε εχω να τον αλλαξω ξαπλωτο!! Ολο ορθιος κ αν κανω οτι τον ξαπλωνω κατω γινεται χαμος!

Ρε κοριτσια εχω προβλημαεχει 3 μερες που δεν τρωει ουτε κουταλια απο το μεσημεριανο. Τι να κανω? Εχει δυο μηνες κοντα που ετρωγε γυρω στις 10 κουταλιες αλλα κατι ετρωγε εστω. Τωρα δεν τρωει τιποτα... Φοβαμαι πουδεν παιρνει σιδηρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα πως σε καταλαβαίνω! Εμένα εχει να φάει μεσημεριανό κάτι εβδομάδας αλλά ξέρω οτι η αιτία του κακού είναι ο πόνος απο τα δοντάκια του. Μήπως και εσένα περνάει κάτι παρόμοιο? Μεσημεριανό και γιαουρτάκι τα έχουμε κομμένα εδώ και πολύ καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένάκι είδα και το πόστ σου πριν λίγο..εμένα σήμερα μου το έκανε αυτο!!Τη φρουτοκρεμα την εφαγε στις 12 απ τις 7 που ηπιε γαλα..το μεσημεριανο ουτε καν..2 κουταλιες με ζορι και κλάμμα..και κρεμα καθολου!!!Ετσι και γω το βραδυ του έφτιαξα 300γρ γάλα!!!!και φυσικα το καθάρισε!!!Νυστικος ολη μερα σημερα!!Δεν ξερω σημερα ηταν πολυ διαφορετικος..ευελπιστω να μην συνεχιστει!!Ισως ειναι τα δόντια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το θέμα αλλαγή πάνας δεν το συζητώ. Μια που του βγάζω το μπιμπιλίνο και μία που τον κυνηγάω να του το ξαναβάλω. Χτυπάει χέρια πόδια και κλείνει τα ποδαράκια του και άντε να του τα ανοίξεις. Πάνα τάγκα την έχει καταντήσει τόσο που την σφίγγει με τα πόδια του :laugh: :laugh: :laugh: Τι τα πιάνει δεν ξέρω. Μάλλον τους αρέσει να είναι με το πουλάκι τους έξω :P:P:P Αφήστε που εδώ και καιρό ο μικρός μας το πιάνει και δεν το αφήνει με τίποτα :):):)

Αγγελική καλως ήρθες στην παρέα μας να σας ζήσει το κοριτσάκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstantinast έγραψε:

Όσο για το θέμα αλλαγή πάνας δεν το συζητώ. Μια που του βγάζω το μπιμπιλίνο και μία που τον κυνηγάω να του το ξαναβάλω. Χτυπάει χέρια πόδια και κλείνει τα ποδαράκια του και άντε να του τα ανοίξεις. Πάνα τάγκα την έχει καταντήσει τόσο που την σφίγγει με τα πόδια του :laugh: :laugh: :laugh: Τι τα πιάνει δεν ξέρω. Μάλλον τους αρέσει να είναι με το πουλάκι τους έξω :P:P:P Αφήστε που εδώ και καιρό ο μικρός μας το πιάνει και δεν το αφήνει με τίποτα :):):)

Αγγελική καλως ήρθες στην παρέα μας να σας ζήσει το κοριτσάκι σας.

Κωνσταντίνα θα αναρωτιέται τι είναι αυτο που εξέχει :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: εμένα δεν το πολυπιάνει..θα το πιάσει μια και καλή αργότερα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αυτη η πάνα..μαρτύριο!!!να δεις οταν έχει κάνει και κακά του που φευγει με το σκ...στο κώλο :ohmy::ohmy::ohmy: απελπισία!!Αφου οταν ειναι η ωρα να τον αλλάξω..ξεφυσάω.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιανα τα μωρα μας εχουν μια μερα διαφορα!!!!

Αχ τι να πω, ελπιζω ναειναι απο τα δοντια.. Γιατι τον πρωτο καιρο ενωδεν αγχωνομουν καθολου με αυτο το θεμα τωρα τελευταια με εχειπιασει κατι.. Αχ παιρνω κουραγιο που ειναι κ αλλα παιδακια ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...