Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Tι ποδαρικο ειναι αυτο Madi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-:D:D:D:D:D:D

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

Eιδες που σου ελεγα να μην δεινεις τοση σημασια και να μην τρελενεσαι με τα αποτελεσματα?

Φυση ειναι ποτε δεν ξερεις!!!

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη ,πολυ χαιρομαι!!!!!!

00029.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ σας ευχαριστώ όλες σας πολύ για τις ευχές σας!!! Με συγκινεί πολύ η χαρά σας για μένα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνουμε όλες μανούλες και σύντομα να έχουμε στις αγκαλιές μας πολλά υγιαίστατα μωράκια!

Να κάνετε τακτικούς ελέγχους κορίτσια. Εμείς τόσο καιρό είχαμε το μυκόπλασμα/ουρεόπλασμα και μόλις το καταπολεμήσαμε τον 2ο μήνα προσπαθειών τα καταφέραμε!!! Εύχομαι να σας κολλήσω όλες και σύντομα να ακολουθήσουν και άλλες ευχάριστες ανακοινώσεις!

Ακόμα δεν φυσάω ... θα το κάνω αφού με δει και ο γιατρός μου το Σάββατο!

Καληνύχτα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaa:)

ma ti uperoxa neakia madi m!

sigxaritiria!mia xara einai i xoriaki sou koritsi m!min m anisixeis katholou!teleia timi xoriakis!

sou euxomai koritsaki m ola na pane kala kai na kratiseis to mwraki s se 8 mines agkalia!

na exeis Pisti Sto Theo kai Stin Panagia kai na deis. . . tha se voithisoun!kai H Agia Eirini i Chrusovalantw kai O Agios Stilianos poy einai gia ta mwrakia na nai panta dipla mas!pragmatika!

eidate kopelitses m?kokkinizei me mania i listoula!den tha meinei mia pou na min kokkinisei!tha deite!tha to kleisoume to post, tha akirwthei!e re glentiaaaa!

mas eftiaxes ti mera madiiii!sigxaritiria!

akolouthoun kai alles kopelitses, pirame fora twra:)

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!!!!!!!!

Madi καταπληκτικά τα νέα σου,

σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια

εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια και στα δικά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

Θερμά συγχαρητήρια κούκλα μου!!!!!!!! Μπράβο!!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!!!!

Να γίνεις φαρίνα & να φουσκώσεις!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Βρε κοριτσάκια!!!!!!!! Με βάλατε κι εμένα στη λιστούλα σας????? :oops::oops::oops::oops:

Χίλια ευχαριστώώώώ!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Δεν το είχα δει!!!!!!! Με τις καλύτερες ευχές μου….. να είναι κατακόκκινη σε λίγο καιρό!!!!!!!!!!

Θα μου βάλετε και την ΠΗΤ μου????? 14/8/2011

Φιλιά σε όόόόόόλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και για να μην ξεχνιόμαστε...........

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!

ΜADI ΜΟΥ??? [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=love4.gif] [smilie=occasion1.gif]

ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΝΑ....ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΡΕΥΤΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ!!!

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ THN GIRL!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ!

ΕΓΩ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!ΟΥΦ!!!!!!!! ;)

ΤΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ!!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, καλέ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά??!!!!!

Madi μου πολλά συγχαρητήρια κούκλα μου!!!! [smilie=blob3.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love7.gif]

Να έχεις μια φανταστική και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, με το καλό να κρατήσεις ένα γερό και ευτυχισμένο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!! :D

Αχ ωραίο ποδαρικό ήταν αυτό... ΜΠΡΆΒΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειστε ολες καλα οι εγκυουλες μας που μπαινεται να μας στιριζεται ακομα και τωρα αυτο ειναι πολυ σημαντικο για εμας που ακομα περιμενουμε το θαυμα μας!φυσικα και που μας φυσατε και ετσι μια μια κοκκινιζει ;) σας ευχαριστουμε πολυ και ευχομαι γρηγορα να σας ακολουθησουμε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;;;;

Madi μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!Να προσέχεις τώρα κορίτσι μου.... :D:D:D

Άντε κορίτσια να παίρνουμε κι εμείς σειρά!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Ακόμα κρατώ λίγο κάποιες επιφυλάξεις γιατί πριν 1 χρόνο φάγαμε μια πατάτα με μια θετική χοριακή που ήταν πολύ χαμηλή βέβαια. Λέω να την ξαναεπαναλάβω το Σάββατο για να είμαι πιο σίγουρη.

Πάντως ρε κορίτσια τι να πω τελικά αν είναι να γίνει θα γίνει. Αυτό το μήνα έκανα πάρα πολλές δουλειες στο σπίτι, για 5 μέρες είχα συνεχώς αγκαλιά τα ανηψάκια μου που είναι 11-12 κιλά η κάθε μία, για να μη μιλήσω για τις συμφύσεις στις σάλπιγγες που έχω, την δίκερη μήτρα και την διπλή κυρσοκύλη του άντρα μου. Αν όλα πάνε καλά και γεννηθεί γερό και δυνατό το παιδί, μου φαίνεται Μαγκάιβερ θα το βγάλουμε!! :lol::lol::lol: Αφού καταφέραμε να το πιάσουμε εμείς κορίτσια θα τα καταφέρετε όλες είμαι σίγουρη!!!! Εύχομαι μόνο να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Madi μου συνχαρητηρια κοπελα μου :x:x:x:x:x μια ευτηχισμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και πανω απο ολα να μας δινει δυναμη και κουραγιο.......

περασες και εσυ τον γολγοθα σου και να....... ηρθε η ωρα να γευτεις το δωρο της μητροτητας,

σου ευχομαι απο δω και περα να εισαι παντα χαρουμενη!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre koritsia epitelous gemise me efxoules pali to postaki mas.....

egw simera epeidi eimai mallon stis gonimes meres k otan eimai exw aspra gliwdi ygra!!!mexri twra ta eixa!!!simera pou piga sti toualeta itan kafe..... :shock: den einai tipota sobaro eee???? :roll::roll: opoia thelei as mou apantisei!!!!

sas filw oles mia mia ksexwrista k synxwreste me pou den mpainw syxna alla ta problimata mou afksanonte k plithinonte ragdaia!!!mpainw omws k mathainw nea sas!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως ειναι οωρηξια και παλι;καμια φορα υπαρχει λιγο αιματακι..δεν ξερω τζανολινο μου...καλημερα σε ολες..καλημερα και στις νεες εγκυουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες :P:P:P

Κορίτσια θα ήθελα την βοήθειά σας...

Θα ήθελα να μου πε'ιτε που μπορούμε να κάνουμε το σπερμοδιάγραμμα στην Αθήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σε ολες!!!!!

Elenakioo αν μενεις Αθηνα ο καλυτερος ειναι ο Λυμπεροπουλος !

Εύβοια μένω αλλά δεν θέλω να επισκευθούμε κάποιο μικροβιολογικό εδώ...

Αν θέλεις στείλε μου pm λεπτομέριες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! αχ επιτελους Σαββατοκυριακο... ωραια να σηκωνεσαι χωρις ξυπνητηρι!! ;)

τι μου κανετε? ηθικο ακμαιο?!!!

βρε τζανολινακι μηπως να χαλαρωσεις λιγακι? πιεσε τον εαυτο σου και ξεχνα για λιγο το θεμα.. δεν κανω την εξυπνη, το εχω περασει πολλες φορες και μετα απο πολλους καβγαδες κλπ αποφασισα να πιεστω κι εγω! με το ζορι χαρουμενη!!! με το ζορι κανω θετικες σκεψεις και δεν περιμενω το επομενο κακο να ερθει απο τη γωνια!! και μετα ως δια μαγειας αρχιζεις και αισθανεσαι καλυτερα χωρις προσπαθεια... ασε τα υγρα και τις γονιμες μερες και ολα, παρε τον αντρα σου και κανετε βολτες και μετα σπιτι χουχουλι και αγαπουλες... εμεις που ταλαιπωρουμαστε τοσο νομιζω οτι αξιζουμε τετοιες στιγμες καθημερινης ευτυχιας ακομα περισσοτερο!!! σου ευχομαι συντομα να νιωσεις καλυτερα ... :x

κουαντο τι κανει η ανιψουλα σου? εισαι ακομα Ελλαδα ετσι?

ελενακι προτεινω κι εγω τον Λυμπεροπουλο στην Αθηνα. Αν θελεις τηλεφωνο γραψε μου πμ. Ειναι ο καλυτερος και αυτο μου το εχουν πει ολοι οι γιατροι που εχουμε περασει.. καλη επιτυχια , σας ευχομαι να πανε ολα καλα!!

φιλια σε ολες... και χαιρετισματα στις εγκυουλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις κοριτσάρες μου!!! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλες μια μια για τις όμορφες ευχές που δίνετε! Εμεις μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Δεν είδαμε ακόμα κουκίδα αλλα βλέποντας την μήτρα, μας είπε ο γιατρός ότι κατά 99,9% δεν είναι εξωμήτριο!!! :D Την χοριακή την βρήκε μια χαρά απλά μου είπε να την επαναλάβω την Δευτέρα και αν είναι πάνω από 700 τότε λογικά την άλλη Πέμπτη μπορεί και να ακούσουμε και καρδούλα! Οι συνεχόμενες ζαλάδες που έχω είναι πολύ θετικό και μου έδωσε και utrogestan kai filicine! Αυτά! :D

Κορίτσια εμείς τους τελευταίους μήνες το είχαμε ξεγράψει εντελώς και το θεωρούσαμε σίγουρο ότι δεν προκειται να πιάναμε το σπόρι με φυσιολογικό τρόπο. Δεν το προσπαθούσαμε συστηματικά και απλά αν αντιλαμβανόμουνα τις γόνιμες τότε το προσπαθούσαμε έτσι για λέμε ότι δεν τα παρατήσαμε εντελώς. Περιμέναμε απλά να περάσουν οι γιορτές για να κάνουμε την επέμβαση του άντρα μου και μετά λίγους μήνες την δικιά μου και λέγαμε ότι θα το βάλουμε πάλι σε συστηματικό πρόγραμμα αφού τελειώναμε με όλα αυτά. Τελικά μας πρόλαβε το σπόρι! Μας λυπήθηκε ο καλός θεούλης και γλιτώσαμε τις επεμβάσεις τουλάχιστον προς το παρόν.

Για αυτό jannolino μου προσπάθησε όσο μπορείς να μην ασχολείσαι με το θέμα όπως σου είπε και η twiggy. Πες απλά ότι κάνετε ένα διάλειμα και ξαναασχολείστε μετά από κάποιο διάστημα. Ακόμα και αν δεν το πιάσετε στο διάστημα αυτό τουλάχιστον θα έχετε έρθει πιο κοντά με τον άντρα σου!

Σε όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν εύχομαι αύριο να μην πιάσετε μόνο τον Μάη αλλά και κάτι άλλο ... το σποράκι σας εννοω (πονηρούλες!!! :lol::lol::lol::lol: ) Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ που με στηρίξατε στις δύσκολες στιγμές που είχα περάσει κάποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαντι μου!! χαιρομαστε πολυ για σενα... ευχομαι ολα να πανε καλα απο εδω και περα και σε λιγους μηνες να εχεις αγκαλια το μωρακι σου!! ειναι ωραια η ιστορια σου ακομα και για εμας που παρολο που το ειχαμε ξεγραψει δεν ηρθε και θα παμε για εξωσωματικες κλπ.. Μας δειχνει οτι ολα ερχονται στην ωρα τους και οτι η ταλαιπωρια καποτε τελειωνει και αρχιζουν τα ωραια!!! σε φιλω, να προσεχεις το σπορακι!! αχ ελπιζω να τον πιασουμε και οι υπολοιπες... τον μαη!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κυρίες μου ;

Η δουλειά με κρατάει μακριά απο το μαμμυ και αυτό είναι καλό για μένα !!

όπως βλέπετε απο το τικεράκι μου ξεκίνησε μια νέα σειρά του κύκλου μου,

αν και είχαμε αποφασίσει με το τρελό αγόρι μου για την δεύτερη σπερματέγχυση την άφησα στην άκρη

και είμαι πολύ χαρούμενη για την απόφαση μου αυτή !!!!

εύχομαι να είστε όλες οι κοπέλες καλά και φυσικά τα σποράκι τις παρέας μας ακόμα καλύτερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια, τι κανετε?Ολα καλα ,εχω να δω ροζακι απο χθες το μεσημερι.Ξεκουραστηκα σε σημειο αηδιας!!!Μερεντουλα οντως χαθηκες, αλλα να κανεις οπως εσυ αισθανεσαι και νιωθεις καλυτερα.Θα ερθει το σπορακι συντομα ακουμε!!! ;)

Οι αλλες τι μου κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ...:).......ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ......:)...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ......ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ.....:)

ΕΥΧΟΜΑΙ,ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ, ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...:)....Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ...

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλό μήνα!!!!!! Είμαι καινούρια στο μάμμυ και θέλω πολύ να με βάλετε στην παρέα σας, μιας και προσπαθώ κι εγώ για μωράκι! [smilie=binkybaby.gif] !!!!!!! Ελπίζω να δω σύντομα το όνομα μου στη λίστα σας και πολύ περισσότερο με κόκκινα γράμματα!!!!! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες να είναι γερές κι αυτές και τα σποράκια τους!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...