Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΤΟΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ!!!ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ....


Recommended Posts

Μαρινιώ και pipitsazouzouna σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, δεν παραξενεύομαι...έχετε πάντα έναν καλό λόγο για όλες μας...

Σας εύχομαι κι γώ, όπως και σε όλες τις κοπέλες που "προσπαθούν εδώ και καιρό" να ναι τα τελευταία μας μοναχικά Χριστούγεννα...θέλω κλάμματα, γέλια, φωνούλες και νανουρίσματα να ακούω από όλα τα σπίτια!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Irene1 έγραψε:

Μαρινιώ και pipitsazouzouna σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, δεν παραξενεύομαι...έχετε πάντα έναν καλό λόγο για όλες μας...

Σας εύχομαι κι γώ, όπως και σε όλες τις κοπέλες που "προσπαθούν εδώ και καιρό" να ναι τα τελευταία μας μοναχικά Χριστούγεννα...θέλω κλάμματα, γέλια, φωνούλες και νανουρίσματα να ακούω από όλα τα σπίτια!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

nai kopela mou!!makari!!

oti kai na exeis,apo to pio megalloooo ews to pio mikro provlima, to gelaki enos mwrou pou einai ena aggelaki akoma!auto to athwo tou gelaki skeftome poso poly tha se glikainei kai tha exeis dinami na ta kaneis OLA stin zwi! :)

na se koitaei mesa sta matia me ta mikroulia ta matakia tou kai na to niwthei pws esy eisai o anthrwpos pou to efere stin zwi...na se krataei to daxtilaki sou me tin xouftitsa tou tin mikri..ax

einai para poly sigkinitiko! :silly:

otan to vlepw auto se gnwstes mou poso sigkinoume kai poso maresei...

einai yperoxo...

makari na to niwsoume oles auto!kai malista sintoma... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είναι τα τελευταία Χριστούγεννα που δεν θα έχω μωράκι στην αγκαλιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ……. πότε θα γίνω μάνα?????????????????

Υ.Σ.: Ναι κούκλες μου…… μίλησα μόνον για πάρτη μου!!!!!!!!!!

Αλλά…….

Τώρα φωνάζω για όόόόόόλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Του χρόνου……

Τέτοιες μέρες…….

Να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας……..

Από γέννα…… θηλασμό….. κλαματάκια…… γελάκια…… πάνες…… :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω φιλεναδιτσες μου ανατριχιαζω ολοκληρη διαβαζοντας καθε φορα αυτα που γραφουμε γιατι ββλεπω την ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιθυμια μας για το θαυματακι μας!!!!λοιπον η σειρα μου να γραψω το γραμματακι μου..

Αγαπημενε μου Αη Βασιλη,σε παρακαλω απο τα βαθη της ψυχης μου και σε εκλιπαρω να φερεις υγεια για μενα και την οικογενεια μου ΚΑΙ αυτο που θα με κανει τον πιο ευτυχισμενο ανθρωπο στον κοσμο...το μωρουδελακι μου,το παιδακι μου,το μπουμπουκακι μου και να ευλογησεις με αυτο το θειο δωρο κι ολες τις κοπελες που ως τωρα δεν εχουν βιωσει αυτη την ευτυχια!!!!

σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ εκ των προτερων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Να είναι τα τελευταία Χριστούγεννα που δεν θα έχω μωράκι στην αγκαλιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ……. πότε θα γίνω μάνα?????????????????

Υ.Σ.: Ναι κούκλες μου…… μίλησα μόνον για πάρτη μου!!!!!!!!!!

Αλλά…….

Τώρα φωνάζω για όόόόόόλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Του χρόνου……

Τέτοιες μέρες…….

Να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας……..

Από γέννα…… θηλασμό….. κλαματάκια…… γελάκια…… πάνες…… :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

popo anatrixiasa olokliri!!!! :silly:

ti omorfa ola autaaaa :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Αγιε Βασιλη, κοντευουν χριστουγεννα!

Ακομη κοιμασαι?

Πρεπει να ξυπνησεις!

Εχεις πολλες δουλειες να κανεις!

Να γυαλισεις τις μποτες σου, να φτιαξεις τους ταρανδους και εχεις επεισης πολλα γραμματα να διαβασεις!

Ελα, ΞΥΠΝΑ!!!!!!!

Εγω Αγιε μου Βασιλη θελω να φερεις ειρηνη, ευτηχια και αγαπη σε ολλον τον κοσμο!

Να φερεις ενα χαμογελο στα παιδια τοσο μεγαλο που να μην μπορει να σβισειι με τιποτα!

Θελω να ακουω χαρουμενες φωνες παιδιων και οχι κλαμματα και πονο!

Θελω, μαγικα, να φουσκωσεις κοιλιτσες και αν σου ειναι εκολο θελω και εγω ενα μωρακι, αλλα προσεξε!

Να εχει πουλακι!

Ενα τεραστιο πουλακι με κατι μπαλακια στα πλαγια! :laugh:

Θελω, να ξαναφερεις το χαμογελο στα χειλη μου και την δυναμη να συνεχισω!

Μπορεις?

Ξερω σου βαζω δυσκολα αλλα σε παρακαλω μην με ξεχασεις φετος!

Κανε μια σταση στην ταρατσα μου!

Εχω και τζακι!

Να μπεις κρυφα!

Θα σου εχω και γλυκο να φας!

Κανε μου την χαρη!

Σε φιλω! :kiss:

AXXXXXXXXXX MIA APO TA IDIA MPORW NA EXW AGIE MOU VASILH??????

AN OXI FERE MOU TON PELARGOULI NA TON KSEPOUPOULIASOOOOOOOO :angry::angry::angry: EEEE MA EM TO KALO TON PERNOUME TIPOTA ME TO GLIKO TON PERNOUME TIPOTA ME IPOMONI PAAAALI TIIIPOTA EEEEEEEEE TORA 8A TON PARO ME TO AGRIO ISOS FOVI8EI K SIDONISTEI KALITERA :dry::dry: LEEEEME TWRA :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...