Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΤΟΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ!!!ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ....


Recommended Posts

αντε να δουμε γιατι εδω εμας τις παθουσες μας εχει λιγο ξεχασμενες...δεν ειμαι πλεονεκτρα αλλα μου αρεσουν τα παιδακια....δεν ζηταμε ακριβα πραγματα....μωρακια θελουμε...αντε να φυγουμε απο την μαυρη λιστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θέλω...θέλω......

να έχουμε υγεία......

με το καλό να έρθει στον κόσμο το κοριτσάκι μας.......

και όλα τα κορίτσια του mammy που θέλουν μωράκι...... να έχουν κοιλίτσα φουσκωμένη!!!!!!

.....και να μην υπάρχουν λυπημένες φατσούλες!

Α!.....

και να αποκτήσω κάτι απίθανες μποτούλες που είδα!!!!!! (χχχ)

Ζητάω πολλά??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγιε μου Βασίλη αυτό που θέλω αυτά τα Χριστούγεννα είναι να έχουμε Υγεία! Να είναι ευτυχισμένα και ασφαλή όλα τα παιδάκια σε όλο τον κόσμο! Να είναι καλά, εκεί ψηλά το δικό μου αγγελάκι και να μην το αφήνεις ποτέ μόνο του, γιατί αυτό δεν έχει τη μανούλα του όπως τα άλλα παιδάκια και φοβάται! Σε παρακαλώ να κάνεις πραγματικότητα τις ευχές όλων των κοριτσιών εδώ, γιατί είναι πολύ καλές όλες τους και είμαι σίγουρη ότι θα γίνουν υπέροχες μανούλες! Και αν σου μείνει καθόλου χρόνος και δεν κουραστείς πολύ, αφού ξέρω πόση πολύ δουλειά θα έχεις, να μου χαρίσεις και μένα ένα μωράκι.. Σε παρακαλώ όμως να του πεις αυτή τη φορά να περιμένει όσο χρειάζεται για να γνωρίσει τη μανούλα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρσι μας έφερες τον πριγκιπάκο μας και σε ευχαριστούμε πολύ. Φέτος θα θέλαμε ένα αδελφάκι για να του κάνει παρέα. Υγεία σε όλη μας την οικογένεια και πολλά πολλά υγιή μωράκια για όλες τις κοπέλες που το επιθυμούν. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από το γέλιο ενός μωρού.

"...στην άλλη τη μεριά βουίζουν τα παιδιά μελίσσι που γεννάει το γέλιο στην καρδιά..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH έγραψε:

το κλάμα που έχω ρίξει δεν λέγεται...

kai egw sigkinoume poly alla maresei pou oles stelnoume ta gramatakia mas

kai eimai sigouri pws tha mas ferei se oles mas ta dwrakia mas!!! ;)

to niwthw... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινιω μου απο αγαπη υπαρχει παρα πολυ αλλα φοβαμαι να αφησω μια χαραμαδα ανοιχτη γιατι μετα δεν θα μπει ο Αγιος Βασιλης αλλα κανας κλεφτης ντυμενος Αγιος Βασιλης μαλλον :laugh: :laugh: :laugh: Σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια μακαρι να πανε ολα καλα και υγεια πανω απο ολα να εχουμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Mαρινιω μου απο αγαπη υπαρχει παρα πολυ αλλα φοβαμαι να αφησω μια χαραμαδα ανοιχτη γιατι μετα δεν θα μπει ο Αγιος Βασιλης αλλα κανας κλεφτης ντυμενος Αγιος Βασιλης μαλλον :laugh: :laugh: :laugh: Σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια μακαρι να πανε ολα καλα και υγεια πανω απο ολα να εχουμε :kiss:

ela mwre den peirazei...!!xaxxaxax :P

afou yparxei agapi ollaaaa tha ginoun!! ;):kiss:

vre rose mou?????

esy ti les???????tha ginei to thaumataki mas auto to mina???

pou ksereis + tin istoria mou..

elpizw omws !kai pisteuw oti auta ta simadia pou mas dothikan den einai aplws ena '' tipota '' alla kati... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γινει Μαρινιω μου το θαυματακι σας πολυ συντομα πιστευω..τωρα αν θα ειναι αυτο τον μηνα μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα!!!Εχουμε πει εμεις ομως δεν χρειαζετε να αγχωνεσαι ειδικα εσυ.Εγω τι να πω βρε Μαρινιω?Τα σημαδια θα βγουν ειμαι σιγουρη απλα το ποτε να ξεραμε καλα θα ηταν :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Θα γινει Μαρινιω μου το θαυματακι σας πολυ συντομα πιστευω..τωρα αν θα ειναι αυτο τον μηνα μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα!!!Εχουμε πει εμεις ομως δεν χρειαζετε να αγχωνεσαι ειδικα εσυ.Εγω τι να πω βρε Μαρινιω?Τα σημαδια θα βγουν ειμαι σιγουρη απλα το ποτε να ξεραμε καλα θα ηταν :P

euxaristw glikia mou!!kai se esena euxomai na sas to ferei auti tin fora o Agios Basilis to dwraki sas!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω!!Μακαρι αν και δεν ελπιζω..ας το φερει και τον καινουργιο χρονο δεν εχω προβλημα οτι θελει εκεινος :P Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Αχ Άγιε μου Βασίλη άκου κι εμένα,... :(

θα ήθελα μια καλύτερη δουλειά και υγεία σε όλο τον κόσμο".

"Θα ήθελα μια δουλειά που να καταννοούν την αξία μου και την προσφορά μου"

Χρόνια πολλά σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια ωραία η ιδέα σας, αν του φωνάξουμε όλες μαζί σίγουρα θα μας ακούσει...

Λοιπόν Άγιε Βασίλη μου, δεν νομίζω ότι σου έχω ξαναγράψει γράμμα, κι αυτό γιατί ποτέ δεν μου έλειπε κάτι. Ήμουν τόσο τυχερή σε όλα μέχρι τώρα και ήξερα ότι σε χρειάζονταν άλλοι περισσότερο από εμένα. Φέτος όμως ήρθε η σειρά μου να σου ζητήσω μία χάρη. Να μας στείλεις ένα μωράκι - και περισσότερα να είναι φυσικά τα θέλουμε, να γεμίσει το σπίτι μας με φωνούλες και χαρές και να ανθίσει η αγάπη μας. Σε παρακαλώ μην μας ξεχάσεις Άγιε μου Βασίλη όπως και όλες τις άλλες κοπέλες που ζητούν αυτό το πολύτιμο δώρο. Σε ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε θελω να στειλω κ γω ενα γραμμα στον αι βασιλη!!!!!{αν κ η μικρουλα μου του το ζητησε ισως δυο φωνες μαζι να φερουν αποτελεσμα}θελω να μας στειλεις ενα η κ περισσοτερα μωρακια υγιης ολα για να αυξησουμε την οικογενεια μας!!!φετος κοριτσια συγκινηθηκα πολυ..η κορη μου εγραψε στο γραμμα της:αγαπημενη μου αι βασιλη φετος θελω να μου φερεις 1 )ενα αδελφακι που θα το αγαπω πολυ κ 2)ενα παιχνιδακι οτι θελεις εσυ!!!!!!τρελαθηκα μολις το διαβασα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγιε μου Βασίλη επειδή φέτος ήμουνα πολύ πολύ καλό κοριτσάκι το δώρο που θέλω είναι το εξής (επειδή για φέτος δεν προλαβαίνω συμβιβάζομαι και με το νέο έτος):

Ένα γλυκό, όμορφο, στρουμπουλό με ροζ μαγουλάκια, ζουζουνιάρικο και πάνω απ' όλα υγιές μωράκι. Να γεμίσει το σπίτι μας με φωνές με πάνες, παιχνίδάκια, μωρομάντηλα, καρότσάκια, κούνιες, και κάθε λογης μωρουδιακό αντικείμενο που δεν μου 'ρχεται τώρα.

Ααααα να μην το ξεχάσω αυτό το δωράκι το θέλω όχι μόνο για μένα αλλά και για όλες τις γυναίκες που προσπαθούν και θέλουν να κρατήσουν στην αγκαλιά τους το μωράκι τους.

Βάλε τον πελαργό να κάνει υπερωρίες χι χι χι!!!!

Σ' ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ,

αυτή τη χρονιά σε παρακαλώ να μας χαρίσεις υγεία, όπως άλλωστε σε παρακαλάω κάθε χρόνο...για όλο τον κόσμο!!!

Αυτό που θέλω παραπάνω είναι ένα κ δύο κ τρία μωράκια υγιή και χαρούμενα, να αντικαταστήσουν την πίκρα από τα τρία μωράκια που χάσαμε και να μας χαρίσουν το γέλιο που έχει λείψει από το σπίτι μας...ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ...ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ,

αυτή τη χρονιά σε παρακαλώ να μας χαρίσεις υγεία, όπως άλλωστε σε παρακαλάω κάθε χρόνο...για όλο τον κόσμο!!!

Αυτό που θέλω παραπάνω είναι ένα κ δύο κ τρία μωράκια υγιή και χαρούμενα, να αντικαταστήσουν την πίκρα από τα τρία μωράκια που χάσαμε και να μας χαρίσουν το γέλιο που έχει λείψει από το σπίτι μας...ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ...ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

makari na se akousei!to aksizeisss :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ,

αυτή τη χρονιά σε παρακαλώ να μας χαρίσεις υγεία, όπως άλλωστε σε παρακαλάω κάθε χρόνο...για όλο τον κόσμο!!!

Αυτό που θέλω παραπάνω είναι ένα κ δύο κ τρία μωράκια υγιή και χαρούμενα, να αντικαταστήσουν την πίκρα από τα τρία μωράκια που χάσαμε και να μας χαρίσουν το γέλιο που έχει λείψει από το σπίτι μας...ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ...ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου....... πουλάκι μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγωωωωωωωωωωω Κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωω θελω το μωρακι μας να ερθει φετος τα χριστουγεννα!!!!! Θελω ρε κοριτσια να μην ερθει στις 28 η περιοδος.... :( Θελω ενα μωρακι για δωρο φετος..... :)

Αγιε μου Βασιλη φερε σε παρακαλω στη φωλιτσα μας φετος το πρωτο μας μωρακι.... το θελουμε τοσο πολυ και οι δυο μας.....

Σου εγγυομαστε οτι ειμασταν πολυ καλα παιδακια την χρονια που περασε...

γι αυτο θελουμε ενα μονο δωρο....το παιδακι μας..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre koritsia ti klama exo riksi den legete......

ego 8elo prota apo ola ygeia kai eytixeia se olo ton kosmo ola ta paidakia na einai gera k xaroumena ...

oles na exete ena sporaki stis koilitses sas mesa apo tin kardia mou..

kai stin oikogeneia mou to idio ,ygeia eytixeia kai agapi ,na einai panta gero to asteraki mou...

se parakalo agie mou vasili kane o antroulis mou na einai geros kai eytixismenos ....

kai se parakalo poli ftanei me ayti tin trixoptosi pia 8a karafliaso i kaimeni .....

zvhvm4.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχομαι σε ολες σας το 2010 να μας ανακοινωσετε οτι ειστε

εγκυουλες :) να μην προλαβαινουμε να διαβαζουμε :laugh:

Στις υπολοιπες υγεια στα νινακια μας :)

Καλες γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria120309 έγραψε:

Κοριτσια ευχομαι σε ολες σας το 2010 να μας ανακοινωσετε οτι ειστε

εγκυουλες :) να μην προλαβαινουμε να διαβαζουμε :laugh:

Στις υπολοιπες υγεια στα νινακια μας :)

Καλες γιορτες!

AMHN Panagitsa mou!!!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

maria120309 έγραψε:

AMHN Panagitsa mou!!!!!!! :silly:[/quote:1fxs6scc]

Αμην δε λες τιποτα!!!!!!

Μακαρι η παναγιτσα να κανει το θαυμα της και να φουσκωσουν ολων των κοριτσιων οι κοιλιτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...