Μετάβαση σε περιεχόμενο

40,2 πυρετος


Eleny2

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενη πιστευω ηδη η μικρη να ειναι καλυτερα να προκετε για μια ιωσουλα που την χτυπησε στις αμυγδαλες .

Παντως ολο το σκηνικο βρομαει απο παντου .Αρρωσταινει το παιδι η ο ενηλικας αλλα κακα τα ψεματα για τα παιδια αμς ειμαστε πιο τρελλαμενες και παμε στο νοσοκομειο τι πιο φυσιολογικο οταν ο πυρετος ειναι τοσο υψηλος και οταν βλεπεις οτι εχει και άλλα συμπτωματα που σε ανυσηχούν.

Εκει αντιμετωπιζεις μα κατασταση τρελλη με παρα πολλα παιδακια να περιμενουν και ακομα ακινα μην εχεις τιποτα το σιγουρο ειναι οτικατι θα σ εκερασουν θελεις αν ειναι ιωση θελεις αν ειναι γαστρεντεριτιδα παντως μς κατι θα φυγεις , εκτος βεβια απο αυτο που πρεπει :Εξετασεις και σωστη θεραπεια !

Καποια κοπελα ειπε οτι κανουν το τεστ στην euromedika μια γνωστη ειπε αν αρρωστησει το παιδι μου θα το παω στο ιασω η στο υγεια και σου λεω καλα να εχεις τα χρηματα αν δνε εχεις τι κανεις ; αναγκαζεσε να δανειστεις και για ποιο λογο οπως ειπε και η cecilia καθε χρονο ποσα κρατανε ; αν παλι πεις οτι πας να κανεις το τστ αλλη εκμεταλευση το ξερετε οτι υπάρχουν διαφορετικες τιμές ; ναι βεβαια υπαρχει καποιο τεστ που το έχουν καποιοι παιδατροι αυτοι το χρεωνουν αναλογα απο μεσα στη τιμη αν ο γιατρος πιστευει στην ιατρικη και στον ορκο του ιπποκρατη διαφορετικα απο 50-300 ευρω ; ας μην τρελλαθουμε για ποιο λογο δεν γινετε σε ολα τα δημοσια νοσοκομεια το κοστος δεν ειναιμεγαλο αλλα το κεδρος τους ειναι μεγαλυτερο αν δεν το κανουν , μενεις με την αμφιβολια αν εχεις η οχι τον ιο αν πας να το κανεις χανεις τα χρματα σου και αντελικα δεν το εχεις δεν σημαινει οτι δνε θα το κολλησεις !και πανω που λες οκει τη γλυτωσα και χαιρεσε ξαφνικα λες γιατωρα αργοτερα; και εκει μπαινεις στη νεα παγιδα που ειναι και ο σκοπος τους λες δνε μπορω να ξαναπερασω ολη αυτη τη ταλαιπωρια αθ παω να εμβολιαστω για αν μην κινδυνευσω εγω η τα παιδια μου καιβεβαια επειδη δνε πληρωνεις το εμβόλιο λες μου ηρθε και πιο οικονομικα χωρις να σκεφτες οτι εχεις υπογραψει ενα σμβολαιομε κατι αβεβαιο γιατι δνε ξερεις τι θα γινει στο μελλον !Γι αυτο λες ζουμε σε μια χωρα την οποια θελουν να την εξαφανεισουν απο το χαρτι ειναι ενοχλητικοι η παρουσια μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...