Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.


nomore

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΥΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΟΣΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΤΕ!!!!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ!!!ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΙΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΞΕΡΝΟΒΟΛΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΣΑ ΤΟ ΓΑΤΙ :S:S:S ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΥΠΟΘΕΤΩ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rina@ συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη.

Με το καλό να υποδεχτείτε το καινουργιο μέλος στην οικογενεια σας.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ρινα μου!!!!να σε ρωτησω κατι;;;αυτη τη πικρα στο στομα την ειχες απο την αρχη;;;;;εγω απο χθες το βραδυ εχω μια μονιμη πικριλα κ δεν μου περναει με τιποτα!!!!!οι μερες ωορηξιας μου περασαν κ κανπονικα περιοδο περιμενω 25-12...και ειναι εντονη η πικρα που εχω!!!!!!!οτι κ να τωω δεν περναει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XENIA......ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΟΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΙΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΛΑ!!

ΚΑΛΛΙΑ...........ΛΕΣ?ΜΩΡΕ ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ !!ΑΧ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ..ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ(ΓΙΟΥΡΙ ΓΚΕΛΕΡ ΕΓΙΝΑ!!)ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΑΜΗΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσαρα μου να μην ερθει κ να ανακοινωσουμε μαζι τα χαρμοσυνα νεα κ φυσικα να γεννησουμε μαζι!!!!!!!χαχαχ εγω ιασω μερια θα ειμαι!!!!χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...