Μετάβαση σε περιεχόμενο

poios giatros mas parakoloythei?????????????


Recommended Posts

κοριτσια εγω δεν εχω ακομη αποφασισει που θα παω το σκεφτομαι...εχω βρει 2 αλλα το ψαχνω πολυ τωρα μου ειπανε για καποιον μπενο στο ιασω γνωριζει καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ntalia μου τον ειχα επισκεφτει καποτε .

Πολυ καλος επιστημονας ! (καλα εγω εχω επισκεφτει καμια 10αρια γυναικολογους...χιχιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΓΕΩΡΓΙΟ ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ, ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΑΙΑ ΤΟΥ ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ.ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ (ΠΟΥ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ!!)ΝΑ ΠΑΡΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΑΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΛΕΠΤΟ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΡΧΕΤΑΙ!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΕΦΤΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΩ, ΟΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον μπενο γεννησε μια φιλη μου το μωρακι της πριν ενα μηνα

μου ειχε πει οτι δεν πηγαινε σε αυτον αλλα επειδη ηταν μεγαλη σε ηλικια =40 χρονων-επελεξε αυτον γιατι αυτος ειναι "για τα δυσκολα"

αυτα ηταν τα λογια της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ;):kiss::kiss:

απιστευτος ανθρωπος με τεραστια υπομονη ανεξαντλητη θα ελεγα

και κορυφαιος επιστημονας!!!!!!!!

αααα εχει και μια μαια εν ονοματι χαρα που η κοπελα απλα δεν υπαρχει ειναι ΤΕΛΕΙΑ απο την πρωτη φορα που πηγα με εκανε να νιωσω λες και ειμαστε κολλητες..... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω νιου μαμυ εμενα τον μπενο μου τον συστησε η γυναικα του κουνιαδου μου που ειχε μια κυστη που αιμοραγουσε και ενω ολοι οι γιατροι της λεγανε πως θα της αφαιρουσανε την ωοθηκη μαζι με την κυστη γιατι ειχε εσωτερικη αιμοραγια και κυνδυνευε η ζωη της αυτος καταφερε και την εβγαλε χωρις να αφαιρεσει την ωοθηκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.

Ειμαι απο Θεσ/κη και με παρακολουθει ο γιατρος €υ8υμι0ς Σιδ€ρ0πουλ0ς, στην Τσιμισκη ειναι το ιατρειο του.

Οποιος/α θελει πληροφοριες ας μου στειλει μνμ.

Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη γιατι πανω απο ολα ειναι ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ειμαι απο βεροια και με παρακολουθει ο Μπιλδιρης,ειναι και απογευματινος ιατρος εδω στο ικα και με βολευει.ολα πολυ καλα μεχρι στιγμης,ειμαι πολυ ευχαριστημενη.πιστευω πως η επιλογη του γιατρου ειναι και λιγο θεμα"χαρακτηρα"αλλες γυναικες θελουν τον γιατρο τους να τους μιλαει με το σεις και με το σας και με επιστημονικους ορους και...και αλλες οπως εγω που συζηταμε χαλαρα και τις ποιο "ανοητες" ερωτησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΙΩΓΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

Μήπως θα μπορούσες,σε παρακαλώ,να μου στείλεις περισσότερες πληροφορίες για αυτόν τον γιατρό με pm?Θα σου είμαι υπόχρεη.

Και εμένα ο γιατρός μου είναι στο ΙΑΣΩ και λέγεται Θεοδωρόπουλος.Ήθελα να 'ξερα...άλλα νοσοκομεία δεν υπάρχουν?

Συμφωνώ απόλυτα με όσα είπαν η Επιστήμη και η dalia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με παρακολουθει ο Στρατακης Νικος,στο ΙΑΣΩ,εχει ιατρειο στην Ρηγιλλης και στην Ερυθραία...τον εχει καποια κοπελα απο εσας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο γυναικολογος μου λεγεται Σακης Λουκας και ειναι στο Λητω και ιατρειο Κολωνακι Ν Σμυρνη και Πικερμι..τον εχω 9 χρονια εγω και 28 η μαμα μου..Ειμα πολυ ευχαριστημενη ειναι ανθρωπος και δεν κοιταει την τσεπη μου!!!

Της εξωσωματικης λεγεται Αλεξανδρος Τζεφερακος και ειναι επισης στο Λητω και επισης ειμαι ευχαριστημενη εως τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα

εμενα ειναι ο κος Χασιακος Δημητρης στο Αρεταιειο και στο λητω αλλα απο οσο ξερω συνεργαζετε και με μητερα και ιασω

Απιστευτος Ανθρωπος, Κορυφαιος Επιστημονας!!!!!!!!

Δεν υπαρχουν λογια ειμαι πολυ τυχερη που τον εχω γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...