Μετάβαση σε περιεχόμενο

poios giatros mas parakoloythei?????????????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pana έγραψε:

maria1982 έγραψε:

μαρακι τον κωνσταντινου δεν τον εχεις για γεννα ε?????θα σου στειλω πμ

εγω εχω τον σαββα γερμανο εινα στο ιασω[/quote:1lyb2mkb]

PANA AN MPOREIS APANTHSE MOY SOY EXW STEILEI PM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΑΡΓΕΛΗ.ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Ο Γιατρός μου λέγεται Αρκουλής Θεοδόσης είναι εξαιρετικός επιστήμονας και πολύ καλός άνθρωπος. Είναι εξειδικευμένος στην εξωσωματική και έχει φοβερή επιτυχία ειδικά σε μεγάλες ηλικίες. ¨οσο για τον τοκετό λέει δική του λογική τιμή ανεξάτητα του μαιευτηρίου και μπορεί να ξεγεννήσει και στο Λητώ & στο Ιασώ. Εγώ ήμουν λίγο δύσκολη περίπτωση λόγω ivf και θρομβοφιλίας αλλα όλα καλά.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου ήταν ο Γεώργιος Πολίτης (διευθυντής μαιευτικής του ΜΗΤΕΡΑ) και έμεινα απόλυτα ευχαριστήμένη. Και στην παρακολούθηση και στον τοκετό ήταν άψογος. Τα ιατρεία του είναι στους Αμπελοκήπους και στα Βριλήσσια και φυσικά ξεγεννά στο ΜΗΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου λέγεται Κωνσταντίνος Σύλλας, έχει ιατρείο στους Αμπελόκηπους, είναι στο Ιασώ και τον θεωρώ εξαιρετικό γιατρό...Στο πρόβλημα που είχα με την περίοδό μου, ήταν ο μοναδικός που βρήκε πού οφείλεται και μου ρύθμισε τον κύκλο μου..Στην εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα πρόβλημα, αλλά ήταν πάντα κοντά μου...Και το σημαντικότερο είναι υπερ του ΦΥΣΙΟΛΟΚΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ...Αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είναι ο Χριστόδουλος Παπανικόπουλος και είναι στο ΜΗΤΕΡΑ.Τον είχε μια φίλη μου και έκανε με την βοήθεια του το αγοράκι της και μου τον σύστησε ανεπιφύλακτα.Με παρακολόυθεί από την αρχή της εγκυμσύνης μου(και νωρίτερα σε μια αποβολή που είχα) και έχω μέχρι τώρα τις καλύτερες εντυπώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μου,εδω κ 6 χρονια ειχα τον Καλογηρου(Μητερα).Ομως αποφασισα να αλλαξω,δεν εχω παραπονο απο τον ανθρωπο,αλλα στην περιπτωση μας πιστευουμε πως πρεπει να εχουμε εναν πιο εξιδεικευμενο(ειμαι κ ανορθογραφη :blink: ) γιατρο.Αποφασισα να παω στον Κοφινακο (γαια),εχω 1ο ραντεβου την αλλη Παρασκευη,θα σας πω εντυπωσεις.Αν τον ξερει καποια κοπελα,ας μου το πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια ολες απο αθηνα ειστε????εγω μενω ξανθη και αυριο εχω ραντεβου για πρωτη φορα στη καβαλα με την γερεντε αγγελικη εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα αν καποια απο σας η καποια απο το mammyland γνωριζει κατι σας παρακαλω δωστε μου πληροφοριες και οτιδηποτε γνωριζετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω κοριτσια απο Πατρα..... Την κορη μου την γεννησα στη Ζορμπα Χριστινα αλλα για προσωπικους λογους την αλλαξα. Μετα πηγα σε μια γιατρο του Τεβε, καλη ηταν δε λεω, ομως ενιωσα οτι ηθελε να με "ξεπεταξει". Στη δευτερη αλλα ατυχη εγκυμοσυνη μου πηγα στο Γερασιμο Ρωμανο. Μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα παραπονο, αν καποια κοπελα απο Πατρα ξερει κατι γι αυτον ας μου πει. Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena30 έγραψε:

εμενα ειναι οΤΡΟΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟς και ειναι στο μητερα
τον συγκεκριμενο γιατρο τον ξερω παρα πολυ καλα...δε ξερω ποσο μηνων εισαι αλλα προλαβαινεις να αλλαξεις...ξερω και μια μαια του την μαρια...εχει τρεις...απαραδεκτος...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksenioulaki έγραψε:

βρε κοριτσια ολες απο αθηνα ειστε????εγω μενω ξανθη και αυριο εχω ραντεβου για πρωτη φορα στη καβαλα με την γερεντε αγγελικη εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα αν καποια απο σας η καποια απο το mammyland γνωριζει κατι σας παρακαλω δωστε μου πληροφοριες και οτιδηποτε γνωριζετε.

Γεια σου βρε ksenioulaki! Από Ξάνθη είμαι κι εγώ αλλά μένω Αθήνα! Πρόβλημα με τους γυναικολόγους της Ξάνθης, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε,ναι δεν ειναι και οι καλυτεροι δεν κανουν τπτ δεν πανε σε σεμιναρια να μαθουν καινουρια πραματα,να παρουν πιο εξελιγμενα μηχανηματα απλως καθονται στο ιατρειο τους και περιμενουν πελατες.βεβαια στο νοσοκομειο υπαρχει μια πολυ καλη σε αυτην πηγαινω εδω και 1,5 χρονο αλλα θελω και δευτερη γνωμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηνάς Λαμπράκης λέγεται ο δικός μου και είναι στο ΜΗΤΕΡΑ και στο ΙΑΣΩ. Τον είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και τώρα τον έχω στην δεύτερη.

Έπισης τον είχε και η αδερφή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...