Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos καθυστεριση..


Recommended Posts

wendy mou katarxhn sou euxomai olopsuxa na eisai egkuoula!!!!!na sou pw oti prin ma8w pws eimai egkuoula eixa ta idia sumptwmata me sena..na se enhmerwsw pws to prwto test pou ekana vghke axno 8etiko.sthn arxh ta matia pou ekanan poulakia,nomiza pws evlepa grammh omws sth sunexeia epivevaiw8hka me to fws ths hmeras.vghka sto mpalkoni kai eida mia grammoula axnh men alla fainotan de!egw ta test ta 8ewrw aksiopista pantws!ekana alla 2 sunexomena kai vghkan 8etika.mhn eisai apaisiodoksh.apla mporei h egkumosunh sou na ksekinhse argotera kai oxi apo tis prwtes gonimes meres kai gia auto to testaki sou na mhn deixnei entono 8etiko akoma.an ksanakaneis to test kane to prwi!einai pio egkuro!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα wendy μου τώρα είδα το μηνυμά σου και χάρηκααααααααααααααααααααα.....λες να σε βαρέθηκε ο θεός τελικά? Κοίτα σταμάτα να σκέφτεσαι αρνητικά γιατί δεν είναι σωστό και το γκαντεμιάζεις. Άλλο να φοβάσαι και άλλο να είσαι μες στη μαυρίλα. Πάρε να κάνεις το τεστάκι ξανά και περιμένουμε νέα σου. Πάρε και 1 καρματάκι αν μπορούσα θα σου έστελνα 1000 για το καλό. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου θα χαρω πολυ να μας πεις τα ευχαριστα!και εμενα αχνο ηταν και τωρα ειναι 20 μηνων και τον λενε Παναγιωτη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αγαπακι μου 2 μερουλες ελειψα κ τι εγινε???

δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..........

μακαρι βρε κοριτσακι μου να εισαι κ να πανε ολα καλα....

προσευχομαι στον θεουλη να σε εχει καλα,να εισαι εγκυουλα κ να

παρουμε οοοολες μας μετα σειρα ...

γιατι δεν περνεις αυτο το ψηφιακο που λεει η rubela?h' γιατι

δεν πας να κανεις μια χωριακη???????/

μην ξεχασεις να μας πεις τα νεα...οποια κ αν ειναι αυτα..

εμεις δεν μασαμε ετσι????????

η σκεψη μου μαζι σου

σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

εβαλα θερμομετρο εχω 37 αισθανομαι σαν να εχω ιωση και κομαρες ...

αυτο ειναι συμπτωμα ? οσο περναει η ωρα γινομαι ολο και χειροτερα ψυχολογικα,δεν ξερω γιατι,ισως επειδη περιμενα με την πρωτη το τεστ να ειναι θετικο..

πιστευω πως και εγκυμοσυνη να ειναι δεν ξεκινησε καλα ..

δεν εχω αλλη δυναμη ρε κοριτσια ..μου τελειωσε ..κουραστικα !

Δεν έχουμε ξαναμιλήσει ,αλλα γνωρίζω καλα τι πέρασες...

καθε δυσκολία έρχεται για να ξημερώσει νέα μέρα στη ζωή μας και να που ίσως αυτή η ηλιολουστη μέρα έρχεται για σένα....

Πιστευω πως είσαι εγκυούλα,μην πλάθεις άσχημα σενάρια γιατί θα αρρωστήσεις από χαζομάρα σου και αυτό δεν θα βοηθήσει καθολου!

Ψυχραιμία και λίγες μέρες υπομονή , όλα καλα θα πάνε !!!!!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy πιστευω οτι εισαι εγκυουλα αφου το τεστ εδειξε εστω κ αχνο θετικο

κανε κ μια χοριακη σε 2,3 μερες κ ολα θα πανε καλα σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου τι γινεται σημερα?απο παντου περιμενουμε να μας πειτε τα καλα νεα....

σου ευχομαι να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης και ολα να πανε τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το κοριτσακια μου ! με συγκινησατε ...

διαβαζα τα μηνυματακια σας και βουρκωσα ..εισαστε πολυ γλυκιες ..

επαθα την πλακα μου με το ποοοοοοοσα κοριτσια μου απαντησαν...

τελικα με αγαπατε πολυ....

θα σας ενημερωσω κοριτσακια μου μολις μαθω κι εγω...

φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy,θυμαμαι πολυ καλα την ιστορια σου και καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου.Περιμενε 2 μερεσ και κανε ενα τεστακι,αν εισαι ξερεισ πολυ καλα πως 2 μερες ειναι αρκετεσ για να δειξι κατι πιο εντονο το τεστ οπωσ και μια χοριακη να διπλασιαστει κι αφου δεν μπορεις να κανεισ χοριακη κανε το πρωι ακομα ενα τεστ και μην αγχωνεσαι καθολου. Η Ρ Ε Μ Ι Α!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marioulitsa μου!

εισαι πολυ πολυ γλυκια ..λοιπον κοριτσακια θα κανω αυτο που ειπε η νανα 2 θα περιμενω ακομα δυο μερουλες ..κι ο θεος βοηθος!

καντε και καμια προσευχουλα για μενα να εχω ενα γερο μωρακι ...

σας ευχαριστω ολες απο τα βαθη της καρδια μου!

sakoulina ενα καρματακι με αγαπη απο μενα για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy μολις τωρα ειδα το ποστ σου. Δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο χαρηκα. ευχομαι να εισαι εγκυος και να εχεις ενα γερο και δυνατο μωρακι μεσα στην κοιλιτσα σου(αντε παλι συγκινηθικα} δεν το πιστευω μακαρι παναγιτσα μου να εχεις μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy μου, ειμαι τρομερα συγκινημενη...μακαρι Θεουλη μου...μακαρι....στο ευχομαι μεεεεσα απτην καρδια μου!! Ειμαστε διπλα σου κ σου στελνουμε τη θετικη μας ενεργεια!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy θα συμφωνησω κ εγω με τα κοριτσια.Απο τη στιγμη που το τεστ δειχνει γραμμουλα,οσο αχνη κ να ειναι ειναι θετικο.

Σου ευχομαι να το επιβεβαιωσεις συντομα.Οχι αγχος.Εγω πιστευω οτι εισαι πολυυυυυ κοντα στο πολυποθητο!!!!!

Να δεις που σε λιγες μερες απλα θα μας το ανακοινωσεις!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

ανοιξα το ποστ μου και ειδα πολλαααααααααα μηνυματακια και χαρηκα!! ..

χθες επιασα τον εαυτο μου να παρακαλαω τον θεο να ειμαι εγκους ..μηνες μετα ξαναγυρισα παλι κοντα του ..μακαρι να μην ξαναπληγωθω για τριτη φορα ..

χθες το απογευμα εδειξα το τεστ στην αδερφη μου και μου ειπε οτι δεν εβλεπε συν καθολου ...μαλλον τελικα ιδεα μου ηταν ,αλλα απο την αλλη δεν αδιαθετησα ακομα ..οποτε νομιζω οτι υπαρχουν ελπιδες..

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα 3 αρνητικα και ημουν εγκυος ..

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για της απαντησεις σας ...και τα κοριτσια που ηταν κοντα μου μηνες στο ποστ απωλεια υποστηριξη ...

η συμπαρασταση σας ειναι ανεκτιμητη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει!!!!!!την επομενη φορα θα εισαι.να εισαι καλα εσυ,αυτο εχει σημασια.δεν ηρθε ακομα η ωρα...περιμενε λιγο κ θα δεις...θα κανεις το πιο ομορφο μωρο!!!!!

μη στεναχωριεσαι...ετσι κ αλλιως απο ψυχρολουσιες ειμαστε μαθημενες πια!!!! :unsure::unsure:

υπομονη βρε wendy,να'ξερες πως σε καταλαβαινω :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

κοριτσια τζιφος .....

αδιαθετησα .....

δεν πειράζει φιλεναδίτσα μου, μην στεναχωριέσαι, θα έρθει την επόμενη φορά. Μάλλον μας κάνει κόλπα και δεν θέλει να έρθει ακόμα ε;

Φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

κοριτσια τζιφος .....

αδιαθετησα .....

Δ πειραζει μωρε την επομενη φορα δ πτοουμαστε εμεις

ετσι ευκολα ετσι??????????????

θα ερθει κ μας η σειρα μας :silly: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

κοριτσια τζιφος .....

αδιαθετησα .....

φτου γαμωτο,τζαμπα ελπίδες...δεν πειραζει βασουλινι την άλλη φορά,ευκαιρία να ξεπατικώσεις καμμια καινούρια απο το kama sutra...(το κρεμαστό απτην λάμπα το δοκίμασες? :P (να σε πειράξουμε και λίγο μην πέσουν τα καράβια σου εξω) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...