Μετάβαση σε περιεχόμενο

den niw8w kalaaa!!!!!!!ouf!pote 8a perasei auto?


an-n

Recommended Posts

koritsia niw8w xalia!shmera eixame kalesmenous sto spiti kai ka8ws etoimaza ta faghta tous ligo eleipse na...katalavainete!ouf!ta eida ola!den ekana vevaia alla giati ksekinhsan toso nwris auta?ax!niw8w toooso kourasmenh,tash gia to pio apaisio pragma,den mporw na faw(shmera na fantasteite efaga stis 5.apo to prwi tpt.ase pou otan hr8an oi kalesmenoi phga sto upnodwmatio mou kai koimh8hka.den antexa.pote 8a perasei auth h eksantlhsh vre koritsia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

ΑΝ ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ;)

ΑΔΥΝΑΜΙΑ,ΥΠΝΗΛΙΑ,ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ...... :blush:

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΝΤΟΥΖΕΝΙΑ ΣΟΥ...

ΑΡΧΙΣΕΣ ΣΙΔΗΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kopela mou,egkuos eimai sthn 7h evdomada.ouf!xalia niw8w!auto pou me enoxlei frikta einai h tash gia emeto kai oti den mporw na faw.skeftomai oti prepei na faw alla adunatw!sidhro den exw ksekinhsei.thn tetarth 8a paw prwth fora ston giatro gia uperhxo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.....

ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΣΕ ΑΗΔΙΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΜΥΓΑ :blink::blink:

ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΟΥΛΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΤΟ ΜΠΡΡΡΡ

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.

ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΤΙ ΜΑΣΕΣ............

ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ :)

ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑ :woohoo: :woohoo:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΟΠΩΣ ΤΗ ΔΙΚΗ Μ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax amhn,amhn!!!!den mporeis na fantasteis poso 8elw na exw kalh egkumosunh kai na thn xarw polu!egw den antexw oute mia mera ,8a anteksw ws ton 3o mhna?pws antexoun oi egkues?ax Thee mou einai polu duskolo telika!alla as mhn paraponiemai..arkei na einai kala to mwraki mou!anupomonw pantws gia autes tis mases pou aneferes!! :woohoo: :woohoo: euxaristw polu teo cool mou.. :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ.....ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ...ΑΛΛΟ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΟΛΩ.

ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Σ...

ΟΤΕ ΕΜΕΙΝΑ,ΕΓΚΥΟΣ,ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΑ,ΠΟΤΕ ΠΗΓΕ Ο ΘΟΔ ΡΑΣ 9 ΜΗΝΩΝ,ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ....

ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑΙΝΙΑ....

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΛΙΖΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ :P ...ΦΟΒΕΡΟ.

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ.ΘΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠ ΤΩ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΧΟΝΤΑΙ.

ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΣΕΣ.... :ohmy::ohmy: ΑΣΕ!

ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ Μ...ΣΑ ΒΟΔΙ ΕΤΡΩΓΑ :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zhsei to palikaraki sou!!!!mikraki einai akoma!! :):) ax makari na perasei auth h periodos suntoma Panagia mou!!!h upoloiph periodos an einai euxaristh den me peirazei na perasei arga..h mallon..8a h8ela na perasei suntoma gia na parw sthn agkalitsa mou to giavraki mou!!ax!den kserw ti 8elw!einai h 1h mou egkumosunh kai 8elw na th xarw mwre..zhtaw polla? :huh: stolisate pareaki me to palikaraki sou?poia htan h antidrash tou? etsi?:ohmy::ohmy: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ,ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ Ο ΚΕΡΑΤΑΣ :P:P

ΕΙΧΕ ΨΙΛΟΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΙΧΕ ΕΚΣΤΑΣΙΑΣΤΕΙ....

ΧΑΖΕΒΕ Ο ΝΕΝΤΡΟ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΑΚΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.....

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ......ΝΗΡΟ ΠΕΡΝΑΕΙ.

ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ...ΨΑΡΙΑ :P:P

ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ Σ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ

ΜΠΕΜΠΑΚΙ Σ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: axou to mwre!glukouli prepei na einai!!to koutsampolakia mou arese! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: makari na perasei suntoma..ton Stauro mou ton kanw diarkws..kai pisteuw pws h Panagia me skepei opws kai oles tis egkuoules kai den epitrepei tpt kako na mas sumvei!gia auto eimai tooooso sigourh!!!euxaristw polu teo cool mou polu gia to kouragio pou mou dineis!h Panagitsa na einai panta mazi sas!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΣΟΝΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ.

ΔΕΣ ΜΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ :laugh:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΝΕΡΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.Ε,ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΓΕΡΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax!ax!faaaaaaatsa einai :laugh: :laugh: :laugh: !!!manari mou omorfo!!!na sou zhsei to palikaraki sou!!!!!!!!!!na einai gero,dunato+kalofwtisto :) !!!!euxaristw polu glukeia mou gia tis euxes sou!!einai oi pio shmantikes euxes autes!ena ugeiestato paidaki!!!!!ax psuxh mou!anupomonw na to antikrusw!!!eixes eukolo toketo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: :lol:akrivws! exei shmasia pou den exeis kati arnhtiko na 8umasai!!!mpravo,xairomai polu gia sena!!!den kserw ti allo na sou euxh8w gia auto sou stelnw ena karmataki kai afhnw thn euxh se sena!egw apla 8a euxh8w na pragmatopoih8ei.. :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

giati den niw8w kala?perase to duskolo upoti8etai shmeio ths egkumosunhs..egw giati edw k 2meres niw8w apaisia?exw tash gia emeto kai adunamia!auta den eprepe na eixan perasei?giati epanhl8an?prin apo auto etrwga san mosxara!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχείς! Μόλις γεννήσεις θα περάσει!!! Πλάκα κάνω!! Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Εγώ ας πούμε δεν είχα καθόλου εμετούς, απλά αναγούλες αλλά πολύ ελαφριές μέχρι τον τέταρτο περίπου. Μετά έτρωγα τα πάντα! Μπορεί να έτρωγα και τον άντρα μου αν βρισκόταν μπροστά μου!!! Τρελλές ορέξεις!! Άλλες κοπέλες έχουν εμετούς ακόμα και στον 7ο!!! Δεν στο εύχομαι, αλλά δεν μπορείς να κάνεις και κάτι, υπομονή μόνο. Ίσως ο γιατρός σου σου δώσει κάτι που να ανακουφίζει τις αναγούλες. Ρώτα τον. Καλή λευτεριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw kalh mou pepita!den exw emetous ka8olou.mono anagoules eixa gia kana 2-3 evdomades sthn arxh+apo x8es niw8w pali etsi.alla skeftomai mhpws arrwsthsa.exw valei 8ermometro kai exw 36,4.niw8w vevaia zesth.ksereis ti oreksh eixa prin 2 meres?den eixa stop!kanw kati ma8hmata kai prox8es htan mia pou evhxe diarkws kai ka8otan dipla mou!gmt!!!!gmt!!!den ksekoumpizotan!afou kalh mou vhxeis,giati den pas sto spiti sou na gineis kala?egw thn plhrwnw twra.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσέχεις! Ειδικά τώρα που έχει ζέστη, να αερίζεις καλά το σπίτι σου, ειδικά να κάνεις σπίτι σου μαθήματα!

Μπορεί να φταίει κι ο καιρός. Έχει έρθει το σύννεφο σκόνης από την Αφρική πάλι. Κι εγώ σήμερα ζαλιζόμουν και έφυγα από τη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα.. Να σας πω την αλήθεια και εγώ δεν ξέρω ποτε είναι η κατάλληλη  στιγμή. Ο ίδιος μας είπε πως δεν υπήρχε και νόημα να πάμε εχθές αλλά επέμενε ο άντρας μου από την χαρά του και δεν ήθελα να του το χαλάσω. Ρώτησα τον γιατρό για να πάμε μετά από 2 εβδομάδες και μου είπε πως την επόμενη θα μπορούμε να διακρίνουμε σίγουρα εμβρυϊκά στοιχεία και πιστεύει πως θα ακούσουμε και καρδούλα. Τι να πω… ακολουθώ τις οδηγίες του.
    • Καλημέρα κορίτσια... ούτε εγώ εχω ετοιμάσει κάτι ακόμα...τα έχω πάρει ολα οτι χρειαζομουν..εκτος απο: 1 κουβέρτα πικέ που θα χρειαστώ, σαμπουαν και κρέμες, παμπερς και μωρομαντηλα...και βάση για το καθισματακι του αυτοκινήτου...θα τα ετοιμάσω αρχές Ιουλίου λέω..να ξεκινήσω να πλύνω και να σιδερωσω ότι είναι! εξάλλου μέχρι τέλους Αυγούστου έχω πολύ καιρό μπροστά! εμένα αυτο που με αγχώνει είναι οτι είπε ο κουνιαδος μου οτι θα μ στείλει καρότσι και καθισματακι αυτοκινήτου και ακόμα δεν μου το εχει στείλει...και καπως ενα αγχος το έχω!
    • @Maria98Συμφωνώ κι εγώ με τη @Diwni! Είσαι πολύ νέα κι εφόσον οι εξετάσεις απ' τη μεριά σου δεν έχουν δείξει κάτι πρέπει ο σύντροφός σου να εξεταστεί άμεσα. Πραγματικά το σπερμοδιαγραμμα δεν είναι τίποτα, ίσως τον αγχώνει περισσότερο το αποτέλεσμα παρά η εξέταση η ίδια, αλλά ο,τι και να είναι (αν φυσικά υπάρχει θέμα, γιατί κι αυτός νέος είναι ο άνθρωπος) θα το αντιμετωπίσετε 😊 υπάρχουν πολλές κοπέλες εδώ που έχουν αναφέρει ότι με όχι καλό σπέρμα κατάφεραν εγκυμοσύνη και 1 και 2 φορές. Είναι θέμα χρόνο ότι θα τα καταφέρετε, 4 μήνες δεν είναι και πολύς καιρός. Όπως σου έγραψα και παραπάνω και σε μας η πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε πανευκολα αλλά τώρα μας πήρε χρόνο χωρίς να έχουμε κάποιο "θέμα". Όλα είναι σχετικά, μην απελπιζεστε 🙏
    • @Maria98 ο σύντροφος σου καλο ειναι να εξεταστει αμεσα. Για να έχετε μια εικονα. Για σενα το ειπα με την εννοια οτι εισαι μεσα στα φυσιολογικά πλαισια για  σύλληψη κ δ χρειάζεται να αγχωθεις αμεσα με εξετάσεις. Να περασεις ομορφα τ καλοκαιρι σου και ο Σεπτέμβριος αν δ εχει έρθει μεχρι τοτε ειναι κοντα. Αν ησουν 36 πχ θα σ ελεγα ναι ψαξου κ συ αμεσα. Βαλε ενα χρονοδιάγραμμα, κανε τις προσπαθειες σου, αλλα εστιασε να περασετε ομορφα τ καλοκαιρι σας.
    • Εμείς η αλήθεια είναι πως προγεννητικό δεν είχαμε κάνει πριν μάθω για την εγκυμοσύνη επειδή δεν περιμέναμε πως θα πετύχουμε τόσο γρήγορα, μέσα σε 2 μήνες πιο στοχευμενης προσπάθειας είχε έρθει.  Εγω ειχα κανει καποιες εξετασεις ορμονολογικες-όχι ολοκληρωμενες- επειδη ειχε μια ανωμαλία η περιοδος πριν ξεκινησουμε ελευθερες επαφες, ειχα ξεκινησει και την μυο-ινοσιτολη που είχε προτείνει η γυναικολογος. Επισης εχω ελεγξει και θυρεοειδη ειναι οκ+ οτι εξετασεις ειχα κανει ως προγεννητικο στην αρχη της εγκυμοσυνης επισης οκ. Τώρα είναι 4 κύκλοι που έχουν περάσει, ξανά οι 2 τελευταίοι πιο στοχευμενης προσπάθειας (χρησιμοποίησα και τα τεστακια) . Αλλά περίμενα πως τώρα θα ερχόταν κάπως πιο γρήγορα το σπορακι , όσο δεν έρχεται απογοητευομαστε  Ειχα κανει και αυτές τις εξετάσεις για την θρομβοφιλία μετά την αποξεση ...αλλα τώρα τον έχει πιάσει ένας φόβος μήπως εκεινος έχει κάποιο θεματακι , θα το συζητήσω με τον ουρολόγο εδώ της περιοχής για αρχή και βλέπουμε  Η αλήθεια είναι πως καλύτερα να δούμε και το σπέρμα πιο πολύ και για κεινον , για να φύγουν τυχόν υποψίες ή ακόμα και να διορθωθεί κάτι αν χρειάζεται  Εγώ είμαι 26 χρονών, αλλά από την στιγμή που θέλουμε ένα μωράκι καλό δεν είναι να έχουμε ένα ολοκληρωμένο ιστορικό και να το παρακολουθούμε το πράγμα; κάπως σκέφτομαι πως δεν θέλω να το αφήσω και στη τύχη του  Είμαστε πολύ καλά ως ζευγάρι, έχουμε επικοινωνία περνάμε καλά όλα πολύ καλά, όσο και να θέλουμε το ότι είχαμε μια εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε μας περνάει από το μυαλό και το σκεφτόμαστε συχνά ίσως τώρα να είναι μια φάση που να το σκέφτεται και ο σύντροφος μου πιο έντονα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...