Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι μυαλο κουβαλαει ο κοσμος????


Recommended Posts

καρχην θα συμφωνησω μαζι σου γι'αυτο τη πειανουν οι υποληποι και αμεσωσ πιανουν τα παιδια,να μην σου πω της δικες μου περπτωσης για τι δεν θα σου μηνει τριχα στο κεφαλη.μην παρεξηγηθης αλλα οσο πιο πολυ προδεχεις τοσο πιο πολυ την πατας.δεν το λεω μονο σε εσενα αυτο αλλα και κυριος σε εμενα που προσεχω και ειμαι ολο στο μη και μη.π.χ. σημερα ητανε να παω στην μαμα μου για να παρω κατι πραγματα,οταν εμαθα οτι μια θεια μου που θα ηταν εκει,οτι το εγγονακι της ηταν αρωστο απο την νεα γρυπη με αποτελεσμα να παω να παρω αυτο που ειθελα και να φυγω σφαιρα.διστηχως τα παιδια ειναι παιδια και οτι βρουνε θα το βαλουνε στο στωμα τους. :kiss: σορι για το μεγαλο μηνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εμένα με ενοχλεί όταν τον πιάνουν στα χέρια..μου τον έχουν φιλήσει κιόλας τελείως άγνωστοι!Απλώς θεωρώ ότιδεν είναι και τόοοοσο κακό..θα φροντίσω να του πλύνω τα χεράκια..αν και κάποιες φορές που έχει πιάσει ο ίδιος κάτι δεν τον έχω προλάβει και το μικρόβιο έχει φτ΄σει ήδη στο στομάχι!! Με ενοχλει βέβαια το φιλί περισσότερο γιατί είναι πιο...ανωριμο από κάποιον να το κάνει..αλλά τα χέρια..όχι και τόσο..πλύνε τα μετά..εσύ όταν δίνεις το χέρι σου να χαιρετίσεις κάποιον;;Κάπως έτσι ο βλέπω..απλώς να είσαι λιγο ευγενική στον τρόπο που το αντιμετωπίζεις γιατί ο άλλος δεν το κάνει ουτε επιτηδες ούτε με κακία..ίσα ίσα που δίνει σημασία και αγάπη στο ίδιο σου το παιδί..δες το πιο ομαλά και πιο ψυχραιμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα χρειαζεται προσοχη,κι εγω θα φοβομουν αλλα απο την αλλη λεω αφου υπαρχει τοσος φοβος και τα σταγονιδια ουτως ΄'η αλλως μεταφερονται στους κλειστους χωρους και ειναι επικινδυνα για ολους τοτε καλυτερα αν φοβομαστε ειδικα για πολυ μωρα ας μην συχναζουμε τοσο σε κλειστους χωρους.Συγκεκριμενα ειχα εκνευριστει μια φορα με μια σε ενα καταστημα οπου μια μαμα με μωρο στο καροτσι,καποια αλλη πλησιασε να το δει και η μαμα της εκανε παρατηρηση,δηλαδη τα ψωνια της στα μαγαζια μια χαρα τα κανει το μωρο δεν το σκεφτεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Κορίτσια κι εμένα με ενοχλεί όταν τον πιάνουν στα χέρια..μου τον έχουν φιλήσει κιόλας τελείως άγνωστοι!Απλώς θεωρώ ότιδεν είναι και τόοοοσο κακό..θα φροντίσω να του πλύνω τα χεράκια..αν και κάποιες φορές που έχει πιάσει ο ίδιος κάτι δεν τον έχω προλάβει και το μικρόβιο έχει φτ΄σει ήδη στο στομάχι!! Με ενοχλει βέβαια το φιλί περισσότερο γιατί είναι πιο...ανωριμο από κάποιον να το κάνει..αλλά τα χέρια..όχι και τόσο..πλύνε τα μετά..εσύ όταν δίνεις το χέρι σου να χαιρετίσεις κάποιον;;Κάπως έτσι ο βλέπω..απλώς να είσαι λιγο ευγενική στον τρόπο που το αντιμετωπίζεις γιατί ο άλλος δεν το κάνει ουτε επιτηδες ούτε με κακία..ίσα ίσα που δίνει σημασία και αγάπη στο ίδιο σου το παιδί..δες το πιο ομαλά και πιο ψυχραιμα..

Συμφωνώ με την προλαλήσασα! Σίγουρα δεν είναι καθόλου ευχάριστο για μια μητέρα, να βλέπει αγνώστους ν' αγγίζουν το παιδάκι της ειδικά τώρα που λόγω της γρίπης και των ιώσεων που κυκλοφορούν πρέπει να είμαστε σ' επιφυλακή!Ωστόσο και οι άλλοι δεν το κάνουν επίτηδες. Τα παιδάκια πολλές φορές προκαλούν αισθήματα στοργής και σαν αυθόρμητος λαός που είμαστε κάποιοι εκφράζονται αμέσως χωρίς να το σκεφτούν. Γιαυτό ας έχουμε μαζί μας πάντα μαντηλάκια dettol για παν ενδεχόμενο (γιατί και το ίδιο το παιδάκι μπορεί να διαφύγει της προσοχής μας και ν' αγγίξει ο,τιδήποτε ανά πάσα στιγμή) και ας είμαστε ευγενικές και ψύχραιμες στις υποδείξεις μας προς τους τρίτους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε μένα τα ίδια κάνουν!! Στην αρχή τρελαινόμουν κι εγώ!! Μετά απλά όταν έβλεπα κάποιον να πλησιάζει τραβιόμουν με το μωρό διακριτικά και τώρα πια κρατάω τα χεράκια του και τον πασαλείβω αντισυπτικά μετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...