Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts

Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΣΤΙΣ 12 ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 30.416!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ! ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ!

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγχαρητήρια κοριτσάκι!!!!!!!!!!με το καλο να έρθει το mpempaki σου!καλή εγκυμοσύνη να έχεις και να προσεχεις!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό κοριτσάκι μου να σου πανε ολα καλα και να χαρισεις ενα υγιεστατο μωρακι στον Νικολα σου. Κ εγω στην αναμονη ειμαι. Τεταρτη θα ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ! ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ! ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ Η ΤΙΜΗ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΥΨΗ! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΡΓΙΑ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ,Ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία με το καλό να γεννήσεις το δεύτερο μωράκι σου.Κοντά-κοντά θα είναι τα αδερφάκια :P

Δεν θέλω να σε τρομάξω,αλλά η αδερφή μου που έχει δίδυμα είχε αποτέλεσμα χοριακής λίγο μικρότερο απο εσένα .Μην τρομάζεις όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ! ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΝΑ! ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ! ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"μαιρακ" έγραψε:

Γεωργία με το καλό να γεννήσεις το δεύτερο μωράκι σου.Κοντά-κοντά θα είναι τα αδερφάκια :P

Δεν θέλω να σε τρομάξω,αλλά η αδερφή μου που έχει δίδυμα είχε αποτέλεσμα χοριακής λίγο μικρότερο απο εσένα .Μην τρομάζεις όμως

ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΡΙΔΥΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΓΙΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??????????????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο νικολας κ με το καλο να ερθει κ το

αδελφακι του να εχεις μια παρα πολυ καλη εγκυμωσυνη

κ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΝΟΥΝ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Βρε Κρητικοπούλες τί έγινε και σε 2 μήνες έχουμε 3 εγκυμοσύνες!!!!!!

Γιωργία μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! Τρελάθηκα μόλις διάβασα ότι είσαι κι εσύ έγκυος!!!

Την πρώτη φορά που συναντηθήκαμε οι Κρητικές στο Ρέθυμνο ήμουν μόνο εγώ έγκυος και τώρα είμαστε όλες εκτός την Τόνια!!!!

Τόνια.. για κάνε κάνα τεστ εγκυμοσύνης! Ποτέ δεν ξέρεις!! ;)

Σου εύχομαι μία υπέροχη εγκυμοσύνη!! Φίλησε μου τον Νικόλα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γιωργια μου!!!!!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!!!!

να εχεις μια ομορφη και γλυκια εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει το αδεργακι του νικολα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερό μωρακι στην κοιλίτσα σου....ή μωράκια να πώωωω????κατι συμβαινει με τοσο πολυ χοριακη... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ!

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΑΝΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΤΟΝΙΑΣ ΤΩΡΑ!

ΤΟΝΙΑ ΧΩΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΑΚΟΥΣ? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ ΜΗΠΩΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ

ΕΡΘΟΥΝ ΚΡΗΤΗ ??????? :woohoo:

ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΑΣ ΕΚΕΙ Ε ? ;)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΩΡΓΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ

ΕΛΘΕΙ ΤΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ !!! :)

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ/ΤΑ ΝΕΟ/ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ!

ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΑΗ-ΒΑΣΙΛΗΣ!!! ΕΙΔΑΤΕ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ; ΕΤΣΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗ ΠΑΠΠΟΥΛΗ... ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ

ΣΤΕΛΝΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΥΧΗ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΡΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ!!!

ΧΟΧΟΧΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο το νεο μελος της οικογενειας σας...!! :)

Τι ωραια νεα ειν' αυτα!!

Μπραβο κοπελα μου!

Ολα να παν καλα!

Καλη εγκυμοσυνη.

Να προσεχεις.

Φιλια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...