Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΒΑΜΑΙ......


molly

Recommended Posts

Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι, να δεις οτι δεν θα ειναι τιποτα.

Καλο βραδυ.

Να την πω τη βλακεια μου, δε κρατιεμαι: Λες να βγαινει καμια ρυτιδα?Οπως τα δοντια, φουσκωνει και μετα πεταγεται!!

Φιλια, και να μας ενημερωσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα γιατί δεν μου το εμφάνισε αυτό που έγραψα?xmm!ναι θα είναι έχει να κάνει με τους μύες .ειδικά όταν μου λες πως το μάτι σου δεν "υπακούει"στην εντολή του εγκεφαλου να κλείσει..έχει να κάνει με προσωρινή παράλυση κάποιου μου η οποια επανέρχεται!μη σε τρομάζει αυτό!!!!!ειλικρινά μη σε τρομάζει!άντε αύριο να μας πεις πως όλα είναι καλά γιατί έτσι θα είναι!!!!!!!!!!!!!είμαι πολύ αρχή της εγκυμοσύνης ακόμα...σε 3 μέρες κλείνω την έκτη εβδομάδα..είναι πολύ μικρούλη ακόμα ...σποράκι 4-6 χιλιοστά.. :P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou έγραψε:

Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι, να δεις οτι δεν θα ειναι τιποτα.

Καλο βραδυ.

Να την πω τη βλακεια μου, δε κρατιεμαι: Λες να βγαινει καμια ρυτιδα?Οπως τα δοντια, φουσκωνει και μετα πεταγεται!!

Φιλια, και να μας ενημερωσεις!!

:woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :lol:

χι!χι!χι!χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molly ποτε με το καλο θα παρεις αποτελεσματα?

Προς το παρον στολισε το σπιτακι σου και μπες

στο πνευμα των χριστουγεννων

Η θετικη ενεργεια του "μαμμυλανδ" μαζι σου :):) :woohoo:

Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι κλή επιτυχια!!θα περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματά σου!!!:) Εχω κάνει κι εγώ μαγνητική..είναι λίγο του φόβου αλλά μετά από λιγα λεπτά ψιλοσυνηθίζεις..αν κι εγώ περίμενα πως και πως να βγω!!!!:)όλα καλά θα πάνε!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι να εχεις τα πιο καλα αποτελεσματα και να μην ειναι ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!

σιγουρα θα εχετε τα πιο ομορφα χριστουγεννα φετος χωρις τιποτα να σας χαλασει την διαθεση σας και την οικογενειακη σας γαληνη

σε φιλω και περιμενουμε τα νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria120309 έγραψε:

Molly ποτε με το καλο θα παρεις αποτελεσματα?

Προς το παρον στολισε το σπιτακι σου και μπες

στο πνευμα των χριστουγεννων

Η θετικη ενεργεια του "μαμμυλανδ" μαζι σου :):) :woohoo:

Περιμενουμε νεα σου!

Συνονόματη,αύριο παίρνω τ αποτελέσματα αλλά άγχος κανένα!

Δε ξέρω γιατί.Αμυνα του οργανισμού μου μάλλον....

Την Παρασκεύη θα στολίσουμε για να είναι κι ο μπαμπάς μας στο σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Κοριτσάκι κλή επιτυχια!!θα περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματά σου!!!:) Εχω κάνει κι εγώ μαγνητική..είναι λίγο του φόβου αλλά μετά από λιγα λεπτά ψιλοσυνηθίζεις..αν κι εγώ περίμενα πως και πως να βγω!!!!:)όλα καλά θα πάνε!!!!:)

Εγώ όμως έχω και κλειστοφοβία!!!!!!

Αστα να πάνε!Απαίσιο συναίσθημα!Οποτε όμως μου ρχόταν να πατήσω το κουμπί για να με βγάλουν,σκεφτόμουν τον πριγκιπάκο μου και έπαιρνα κουράγιο!!!Έτσι έφτασα μέχρι τέλους την εξέταση,σαν καλό κορίτσι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Μολλυ μου σε σκεφτομουν σημερα με τη τομογραφια...

Θα δεις αυριο οτι δε θα εχουν τιποτα κακο να σου πουν! ;)

Χαιρομαι που σε χαλαρωσαμε κοριτσακι!! :kiss:

Περιμενω νεα σου! :kiss::kiss::kiss:

Να σαι καλά συναδέλφισσα!Τα φιλιά μου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!

Το πρωί πήγα και πήρα τα αποτελέσματα της μαγνητικής.

Στη διάγνωση έλεγε οτι όλες οι τιμές είναι φυσιλογικές.

Ηρέμισα κι εγώ και μπήκα στο αμάξι να πάω στον οφθαλμίατρό μου να του τη δείξω.

Δεν προλαβαίνω να [παρκάρω και χτυπάει το κινητό μου "είμαστε από τη μαγνητική,θα μπορούσατε να περάσετε από δω γιατί ο γιατρός θέλει να σας πει κάτι?"

Κόπηκα!"Αυτό ήταν" είπα μέσα μου.Ευτυχώς ο άνδρας μου με περίμενε απ έξω απ το ιατρείο,οπότε θα είχα κάποιον να με στηρίξει.

Μπαίνω μέσα......και το πόρισμα 3 γιατρών που είδαν τη μαγνητική,είναι οτι.......................ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :ohmy::ohmy:

Τουλάχιστον όχι παθολογικό και φυσικά τίποτα απ αυτά που φοβόμουν!

Το δεξί μάτι είναι οριακά πιο έξω και ίσως γι αυτό να μου φαίνεται οτι το αριστερό βουλιάζει προς τα μέσα.Δεν έχω εξοφθαλμία αλλά είμαι στα όρια!Ογιατρός μου μου είπε αν θέλω και μια δεύτερη γνώμη να πάω και Αθήνα,αλλά επειδή δεν είναι κάτι που επείγει θα πάω μετά τις γιορτές!

Το μόνο κακό είναι το αισθητικό αποτέλεσμα>Δηλαδή το μάτι μου κάποιες στιγμές είναι μεγαλύτερο και αυτό θα φαίνεται και .....στις φωτό της βάπτισης του μπέμπη μου!!!!!! :lol::lol:

Θα είμαι κάπως έτσι :woohoo: ή μάλλον έτσι :blink::blink::blink:

ΧΙ!ΧΙ!ΧΙ!ΧΙ! :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

Κοριτσάκια καλησπέρα!

Το πρωί πήγα και πήρα τα αποτελέσματα της μαγνητικής.

Στη διάγνωση έλεγε οτι όλες οι τιμές είναι φυσιλογικές.

Ηρέμισα κι εγώ και μπήκα στο αμάξι να πάω στον οφθαλμίατρό μου να του τη δείξω.

Δεν προλαβαίνω να [παρκάρω και χτυπάει το κινητό μου "είμαστε από τη μαγνητική,θα μπορούσατε να περάσετε από δω γιατί ο γιατρός θέλει να σας πει κάτι?"

Κόπηκα!"Αυτό ήταν" είπα μέσα μου.Ευτυχώς ο άνδρας μου με περίμενε απ έξω απ το ιατρείο,οπότε θα είχα κάποιον να με στηρίξει.

Μπαίνω μέσα......και το πόρισμα 3 γιατρών που είδαν τη μαγνητική,είναι οτι.......................ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :ohmy::ohmy:

Τουλάχιστον όχι παθολογικό και φυσικά τίποτα απ αυτά που φοβόμουν!

Το δεξί μάτι είναι οριακά πιο έξω και ίσως γι αυτό να μου φαίνεται οτι το αριστερό βουλιάζει προς τα μέσα.Δεν έχω εξοφθαλμία αλλά είμαι στα όρια!Ογιατρός μου μου είπε αν θέλω και μια δεύτερη γνώμη να πάω και Αθήνα,αλλά επειδή δεν είναι κάτι που επείγει θα πάω μετά τις γιορτές!

Το μόνο κακό είναι το αισθητικό αποτέλεσμα>Δηλαδή το μάτι μου κάποιες στιγμές είναι μεγαλύτερο και αυτό θα φαίνεται και .....στις φωτό της βάπτισης του μπέμπη μου!!!!!! :lol::lol:

Θα είμαι κάπως έτσι :woohoo: ή μάλλον έτσι :blink::blink::blink:

ΧΙ!ΧΙ!ΧΙ!ΧΙ! :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΙΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, ευτυχώς!!!

Είδες, τίποτα δεν ήταν!!! Δεν πειράζει, θα μοιάζεις με καρτούν (πλάκα κάνω)!!!!!!!!!!!!!

Πάντως καλά έκανες που το έψαξες, τώρα ησύχασες και αν είχες κάτι θα το είχες προλάβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Άντε, ευτυχώς!!!

Είδες, τίποτα δεν ήταν!!! Δεν πειράζει, θα μοιάζεις με καρτούν (πλάκα κάνω)!!!!!!!!!!!!!

Πάντως καλά έκανες που το έψαξες, τώρα ησύχασες και αν είχες κάτι θα το είχες προλάβει!!!

Ναι καμία φορά τους λέω να με προσέχουν γιατι έχω το μάτι του..τρελού!!!!!!Ετσι είμαι :blink::blink::blink::blink:

Δε θα το αφήσω όμως,γιατί με ενοχλεί να είμαι έτσι.Θα πάω μετά τις γιορτες να το ψάξω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν στο λεω για να σε παρηγορησω αλλα ειμαι πολυ σιγουρη οτι θα ειναι κατι εντελως διαφορετικο απο αυτο που πιστευεις!!!να ακουσεις τον αντρα σου και να πας στο γιατρο!!!να σκεφτεσαι το μωρακι σου και να παιρνεις δυναμη ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα γιατι ο θεουλης τις μανουλες τις προστατευει παντα!!!!ειμαι διπλα σου για οτιδηποτε χρειαστεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε μολυ μου χαιρομαι που τελικα δ ειχες τπτ

κ σου εφυγε κ το αγχος

που χαρηκα πραγματικα

οσο για το αισθητικο αν ειναι τοσο πολυ εμφανες

ψαξτο ..

παντως αν χρειαστεις καλο οφθαλμιατρο

εχω να σου προτυνω.... ειναι πολυ καλος

δλδ ενας ςπο τους καλυτερους κ βραωευμενους

στην ελλαδα..... εγω εκανα λειζερ πριν 3 χρονια κ εχου στειλει

αρκετους φιλους εκει κ ειναι οοολοι ευχαριστημενοι....

κ δ παιρνει τρελα ποσα εγω εδωσα 1500 κ για τα 2 τα ματια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eτσι μπράβοοοο!!!:) Είδες λοιπόν;;; Αδικα τρόμαξες!!:) Απο δω και πέρα χαλαρά για να διορθώσεις έστω κι αυτό το ψιλο αισθητικό πρόβλημα!:) Πολύ χάρηκα!!!:) Υγεία πάνω από όλα κορίτσια..αυτό να μας φέρει Ο Χριστός και η νέα χρονιά..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moλλυ μου μολις μπηκα για να μαθω νεα σου και χαρηκα πααααραα πολυ που ολα ειναι ενταξει!!!! :woohoo: :woohoo:

Αντε βρε κοριτσακι μου και μας ανησυχησες! :P

Περαστε λοιπον τις πιο ομορφες γιορτες με το μικρουλη σας και μετα πας στην Αθηνα να δεις πως θα λυσεις και το αισθητικο!αν δεν εχει λυθει απο μονο του μεχρι τοτε..! ;)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολίς διάβασα το ποστ κ χάρηκα πολύ που τελικά είναι όλα καλά!

Εύχομαι πάντα υγεία κ ευτυχία σε όλη την οικογένεια σου!

Κ να χαρείς το μπεμπάκι σου όπως επιθυμείς! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλλυ χάρηκα ειλικρινά που όλα πήγαν καλά με τα αποτελέσματα της μαγνητικής!!!! :)

Να περάσεις χαρούμενα τις γιορτές και όλα τα υπόλοιπα θα διορθωθούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!  Λοιπόν είχαμε αυτή τη συζήτηση και στο μάθημα με τις μαίες χθες.. θα πάρουμε εντέλει και μας κατετόπισαν και ως προς το ποια ζώνη είναι πιο ασφαλής για την εγκυμοσύνη και τι να προσέξουμε.. το θεώρησαν σημαντικό όμως για την ασφάλεια μας και του μωρού να πάρουμε οπότε θα πάρουμε..
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!!  Υποθέτω ήταν καλή η καμπύλη ζαχάρου μου παρότι το φοβόμουν.. περιμένω από Δευτέρα να μιλήσω και με την ενδοκρινολόγο να πάρω το οκ της..!  Είχαμε και μάθημα χθες στο κέντρο με τις ανεξάρτητες μαίες!! Ήταν φοβεροί όλοι τους!! Σκεφτείτε το μάθημα ήταν 6 με 8 και φύγαμε 10(!!).. απάντησαν στην όποια απορία.. μας ανέλυσαν και γραφικά με κούκλες, διάφορα slides κτλ τη διαδικασία του τοκετού κάθε είδους.. πολλές πληροφορίες που αγνοούσα.. και σκεφτείτε θεωρώ τον εαυτό μου και "ψαγμένο"!! 🤦😅😅 Αξίζει σίγουρα να κάνετε ειδικά όσες δεν έχετε κάνει ποτέ.. Και έτσι επειδή ζήλεψα και εγώ χθες από τη @Θέτις Κ. μας, έβαλα το σύζυγο να με τραβήξει φωτογραφία βραδιάτικα..😳🤭😅
    • Ίσως αυτό να συμβαίνει και σε μένα! Δεν ταίριαξα με αυτά τα τεστακια εγώ. Σήμερα είμαι 16η ημέρα και έχω παρά πολλά υγρά, όποτε είμαι σίγουρη πως μέχρι αύριο θα έχω ωορρηξία. Με αυτά τα συμπτώματα παααντα είχα θετικό τεστ και τώρα παραμένει αχνό! Ούτε καν δείχνει πως πλησιάζει σε μια μέρα το θετικό. Θα κάνω ξανά και το απόγευμα και βλέπουμε. Πάντως επαφή θα επιδιώξουμε, γιατί πιστεύω στα συμπτώματα μου.
    • Ναι ναι έχεις δίκιο εγώ δε το διόρθωσα ποτέ 😁...πως τα πάτε εσείς κορίτσι μου??👣
    • Μήπως εννοείς την 7η? Γιατί αν θυμάμαι καλά έχει καμία εβδομάδα που σαραντισατε. Άρα λογικά τώρα είναι 7 εβδομάδες. Ή μπερδεύομαι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...