Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eεεεεε κοριτσια.....εδωωωωωωωωωω


liberty81

Recommended Posts

Πειτε μου καμια καλη ταινια τρομου κοριτσια?Θελω να δω αλλα ολες πολυ ο.τι να ναι.Πηγα σινεμα,ειδα τη "νεα σεληνη"συνεχεια του λυκοφωτος,τετραλογια ειναι αλλα αισθηματικο μου βγηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι φανατικη των ταινιων θριλερ...αλλα οι περισσοτερες δε με φοβιζουν...μια ομως που χεσ.....κα πανω μου κ δεν κοιμηθηκα καν το βραδυ ειναι ...η καταρα...νουμερο1.... ειναι βεβαια παλια ταινια, αν δεν την εχεις δει στην συνιστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι fun ταινιών τρόμου,

Όλη τι σειρά ΣΑΣ

HOSTEL μιλάμε για πολύ τρόμου

Λάθος στροφή 1,2,3 κοκ

Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι

Boogeman

Γενικά έχω δει τόσα πολλά που ούτε καν θυμάμαι.Πάντως το Hostel ήταν πολύ καλο

Επίσης μου αρέσουν τα παλιά κλασικά όπως παρασκευή και 13

Και η Lamsi με τον τζακ νίκολσον δεκαετία 70

Έχω τρελα με ταινίες τρόμου

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι φαν του ψυχολογικου θριλερ δεν μου αρεσουν τα αιματα και η σκοτωμοι πρωτιμω φαντασματα εκτη αισθηση ....κονσταντιν

με την καταρα τα χρειαστηκα ημουν φοιτητρια οταν το ειδα με μια φιλη και λογου διαφορα που γινοντουσαν στο σπιτι που ειχα ,επειδη η προηγουμενη κοπελα ηταν σατανιστρια δεν κοιμηθηκαμε ολο το βραδυ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:pinch: Η ταινία που με έχει τρομάξει πολύ έιναι το εξορκιστής. :blink:

Το είχα δει στο σινεμά...Παιδια παρακαλούσα να περάσει η ώρα να φύγω...Καλα δε το συζητώ...Τα ματια και τα αυτιά μου τα είχα κλειστα απο την μέση της ταινίας και μετά.... Για λίγες μέρες δεν μπορούσα να κοιμηθώ καλά....

Οπότε αν liberty δεν το έχεις δει ,σου το προτείνω.... :Σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα τι εννοεις οταν λες θριλερ?

Υπαρχουν τα ψυχολογικα (που δεν εχουν πολλους σκοτωμους) και τα σπλαττερ, με το πολυ αιμα.

Το Χοστελ ας πουμ εμενα δε μαρεσε.

Το Σε Βλεπω ειναι πολυ ωραιο.

Το Σημα Κινδυνου (Ring)

Το Dead Silence

Επειδη βλεπω πολλες ταινιες αν μου διευκρινισεις τι ακριβως σαρεσει μπορω να σου προτινω κ αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια καλή ταινία και σχετικά πρόσφατη είναι "ο ξοσκισμοσ την εμιλι ροουζ"

και μια καινούργια που βγήκε με θέμα τον αντίχριστο ,αλλά δεν θυμάμαι τώρα πως λέγετε .

εγώ παντός τέτοια ΔΕΝ βλέπω με τίποτα !!! ο εξορκιστής ήταν παλιά ταινία και μπορώ να πω ότι γέλασα !!!αλλά οι καινούργιες είναι πολύ ατμοσφαιρικές και δεν μπορώ να τις δω .

Φυσικά και η "νέα σελίνι" δεν είναι θρίλερ αλλά ρομαντικό εργο!!!!το ότι εχει βαμπίρ δεν πάει να πει ότι εχει τρόμο .γενικά ότι εχει βαμπίρ το έχω δει και δεν είναι και τίποτα τρομαχτικές ....είναι πολύ ευχάριστες .

ταινίες σαν το χοστελ δεν βλέπω γιατί δεν αντέχω την ωμή βία .

πολύ ωραία θρίλερ είναι τα κινέζικα !! "το μάτι" "το σκοτεινό νερό" .

εγώ να πω την αλήθεια προτιμώ την κατηγόρια φαντασίας .ιδικά από τότε που έγινα μανούλα εν μπορώ να βλέπω στρεσογονεσ καταστάσεις και να υποφέρουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΡΑΦΤΡΑ -ΤΗΕ SEAMSTRESS ΙΛΑΜΕ ΣΟΚ....ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΑΝ ΣΕ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Π ΨΥΧΑΣΘΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ....

ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΑ -ΣΕ ΒΛΕΠΩ-ΣΑΣ 1 2 3 4 ΚΑΙ 5

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΘΡΙΛΛΕΡ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΔΡΑΜΑ ΘΡΙΛΛΕΡ ΦΟΒΕΡΟ

ΛΕΓΕΤΕ ΤΟ ΟΡΦΑΝΟ....ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΡΤΕΧΩ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΙΙΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΡΙΛΛΕΡ ΟΠΩΣ ΠΧ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ......ΕΙΔΑ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΣΚΑΡΙ MOVIE ΕΤΣΙ ΕΤΥΧΕ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΘΡΙΛΛΕΡ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΧ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΓΑΔΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΕΣΚΑΓΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..... :laugh: :laugh: ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ παναγια μου ...εγω τρελαινομαι για θρηλερ...ολων των ειδων...αλλα μετα δεν κοιμαμαι και φοβαμαι να ειμαι μονη στο σπιτι!!! Μηλαμε ομως φοβαμαι και τη σκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι κ πολυ των θριλερ,αλλα μια φορα στο τοσο βλεπουμε καμια για να ξεφευγουμε λιγο απ'τα συναισθηματικα κ κλαψιαρικα που μ'αρεσουν πολυυυυυυυυυ!!!!!!πριν κανα μηνα πηραμε σε dvd "ο αγγενητος" :ohmy: κοριτσια πραγματικα δεν εχω καταφερει ακομα ουτε μεχρι τα μισα να τη δω την ταινια!βεβαια δεν ειναι κ η καταλληλη για μαμαδες η' για μελλουσες μαμαδες..ειναι τρομακτικοτατη...αλλα liberty εσυ θα καταφερεις να τη δεις.... :P εισαι δυναμικη!!!! :silly:

παρτη κ δεν θα χασεις τιποτα...εκτος βεβαια απο τον υπνο σου....χαχαχαχαχαχα!!! :woohoo:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETICIA ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ :Σ

ΚΟΙΜΟΝΟΥΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ "ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ"..ΑΣΕ ΠΟΔΙΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕΣΑ..ΕΝΝΟΗΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΕΞΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΛΕΣ Κ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΡΠΑΖΕ :P

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ UNBORN ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙ...Ο ΕΞ ΑΠΟ ΔΩ ΚΤΛ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ MIRRORS...ΑΥΤΟ ΔΕΣΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι με φαντασματα εννοω κοριτσια...το ring μου ειχε αρεσει πολυ εμενα...Το ΣΑΣ ποιο ειναι κοριτσια?το "σε βλεπω"εννοειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Ωχ παναγια μου ...εγω τρελαινομαι για θρηλερ...ολων των ειδων...αλλα μετα δεν κοιμαμαι και φοβαμαι να ειμαι μονη στο σπιτι!!! Μηλαμε ομως φοβαμαι και τη σκια μου!!!

:woohoo: :lol::lol::lol: και εγω τα ιδια παθαινα αλλα απο την γεννηση της μπουμπουκας μου και μετα τα εκοψα τα θριλερ καθε ειδους!!!!

προτιμω παραμυθακια του ειδους Εραγκον και lord of rings

den θελω τωρα με την μικρη να ειμαι στην τσιτα :side::S

αλλα να προτεινω και εγω ενα θριλερ το βουντου δεν το εχω δει γιατι ωοταν βγηκε ημουν εγκυος αλλα μου εκανα εντυποση ο τιτλος και το resident evil einai oraio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...