Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΝΕΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σου και απο μενα!

Ειμαι στην ιδια κατασταση με σενα, τωρα και ενα χρονο προσπαθουμε και τιποτα.... Εχω παρα πολυ αγχος, θελω και εγω ενα μωρακι, θελω και εγω να γινω μανουλα!!!!!!!! (δεν) περιμενω 27/11, Ελπιζω να γινει το "ΘΑΥΜΑ" Το μονο που μπορω να πω ειναι ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!

Ευχομαι σε ολες να γινουμε γριγορα μανουλες... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου, κούκλες μου, για τις απαντησούλες σας, όλες!!!! Από τη στιγμή που "σας μίλησα" και τα έβγαλα από μέσα μου..... νιώθω πολύ-πολύ πιο ξανάλαφρη..... :)

Είναι γεγονός πάντως πως το τελευταίο 10ήμερο..... τρέχω και δε φτάνω.... που λένε.... αν και δε δουλεύω..... έχουνε μαζευτεί πολλές υποχρεώσεις.... εντός κι εκτός σπιτιού...... και δεν προφταίνω..... να φάω..... που λέει ο λόγος..... όχι να σκεφτώ το θέμα "παιδί"...... Καλύτερα βέβαια έτσι..... μου αρέσει που δεν προλαβαίνω να σκεφτώ...... :P

Θα περιμένω πάντως να περάσουνε οι Γιορτές...... (Άη-Βασίλη...... με ακούς...... σου δίνω και 2η ευκαιρία!!!!!!!) κι αργότερα..... θα κοιτάξω να κάνω κάποιες εξετασούλες...... όχι τίποτε άλλο..... πολλές αλλά πάρα πολλές φορές..... ακούμε για κορίτσια που ξεκινάνε εξετάσεις..... και λες και πατάνε ένα κουμπάκι...... σκάει μύτη το φασολάκι τους...... προτού προλάβουνε να τελειώσουνε 1-2 βασικές εξετασούλες..... μπορεί να είναι και "γούρι" τελικά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε χαζούλα... μου θύμισες εμενα τώρα.και εμενα ο γιατρός μου 1 χρόνο προσπαθειών μου είχε πει και μετά το ψάχνουμε.αλλα εγώ δεν τον άκουσα... αφίσα να περάσει 1 χρόνος,μετά και 2 χρόνος και στα 2,5 χρονια προσπαθειών πήγα στο ιατρείο του έγκυος πλέον!μια συμβουλή μονο,μην μεταδίδεις το άγχος σου για μωρό και στον άντρα sou.sou εύχομαι σύντομα ένα νίνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Κι εγω ειχα ενα γιατρο που μου ειχε πει πως αν δεν μεινω σε ενα χρονο να παω να κανω εξετασεις και να μπω στη διαδικασια της εξωσωματικης τελικα περασε ο χρονος εγω δεν ειχα μεινει εγκυος , αποφασισα να αλλαξω γιατρο και να παρω και δευτερη γνωμη.Ο γιατρος που πηγα μου ειπε να μην κανω καμια κινηση γιατι ηταν μικρο το διαστημα προσπαθειας και με το τροπο του μου εδωσε να καταλαβω οτι υπαρχουν ελπιδες,τελικα μετα απο 3 μηνες απο την επισκεψη στο γιατρο εμεινα εγκυος και ειμαι τωρα 6 μηνων, αυτο που καταλαβα ηταν πως ο πρωτος γιατρος μου ειχε δημιουργησει αγχος χωρις λογο και αιτια ενω ο δευτερος με εκανε να χαλαρωσω και να μεινω γρηγορα εγκυος.

Πιστευω πως πρεπει να αλλαξεις πρωτα γιατρο να βρεις το γιατρο που θα σε κανει να αισθανεσαι ανετα και να σκεφτεσαι θετικα (οταν φυγεις απο το ιατρειο του θα πρεπει να σκεφτεσαι πως θα ευχαριστιεσαι τις ερωτικες στιμες με τον αντρουλη και το παιδακι θα ρθει καποια στιγμη) και επισης να μην καθεσαι να μετρας τις γονιμες σου γιατι αυτο σε αγχωνει ακομα πιο πολυ. ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...