Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δε χτυπάνε απλά.Έχουν σπάσει.

Μακάρι τα Χριστούγεννα να τα περάσουμε...

προσπαθώντας.

Και με το νέο έτος να έχουμε πολλά θετικά τεστάκια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μακαρι...για να δουμε...καλα εγω σιγουρα μετα τον φεβρουαριο...αυτο τον μηνα περνω αντιβιωση οποτε δεν κανει...τον αλλο ιανουαριο ειχα μεινει περισυ κ δεν θελω ιδιες ημερομηνιες..οποτε μετα.κανονικα μετα απο 5 μηνες..αλλα λεω μηπως αλλαξει γνωμη ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα για μετά τον Μάϊο μου είπε,

αλλά ελπίζω μετά την εξέταση να αλλάξει γνώμη.

Γίνεται,ε?

Τώρα είμαι στο 6μηνο.Δε μπορώ να περιμένω άλλο τόσο.

Αχ μακάρι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι κ εσυ με καισαρικη...

αχ αυτες οι καισαρικες μας καθυστερουν...εμενα μου ειπε αν με ειχε χειρουργησει αυτος θα ηξερε κ θα μου εδινε το οκ στους 6 μηνες..επειδη αλλαξα γιατρο μου ειπε να περιμενω παραπανω 1 χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου.

Ήρθε η μέρα για το ταξίδι και ακόμη δεν ετοίμασα τίποτα.

Μετά τη δουλειά θα τρέχω να τα προλάβω όλα.

Σήμερα επιτέλους θα πάω Δράμα και αύριο πρωί-πρωί θα πάω στο γιο μου.

Πώς θα νιώσω άραγε όταν ξαναβρεθώ κοντά του μετά από τόσους μήνες?

Από τη μια μ'έχει πιάσει ένα σφίξιμο στο στομάχι

και από την άλλη νιώθω ανακούφιση και ανυπομονησία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Δσποινακι μου...

αναμεικτα συναισθημα σημερα ε?

καλη δυναμη κοριτσακι μου σου

στελνω μια μεγαλη αγκαλια

καλη δυναμη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theosodiadou κουράγιο κορίτσι μου τίποτα άλλο κουράγιο. Κι εγώ όταν πηγαίνω απο την μία πονάω αφόρητα και απο την άλλη χαίρομαι γιατί βλέπουν την μανούλα ότι τα σκέφτεται και τα πονάει και προσεύχεται για την αθώα ψυχούλα τους.Ανακούφιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμε και εγω μετα απο μια μερα αποχης.Εχτεσ προσπαθουσα να καθαρισω το σπιτι και να στολισω αλλα τιποτα μονο καθαριοτητα μπορεσα να κανω. σημερα το απογευμα παω και σε ενα γιατρο παιδοχειρουργο αθηνα που λενα οτι ειναι κορυφη στο υποσπαδια, για να δουμε!!! μηπως πρεπει να παρω και την ραφαελ μαζι μου εχει παρει δυπλωμα στο να καταλαβαινει ενα γιατρο.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ελπιζω να πανε ολα καλα ΔΥΝΑΜΗ χρειαζεσαι κουκλιτσα μου και οτι θελεις θα ειμαστε εδω ON-LINE να σου συμπαρασταθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα και εγω σε λιγες μερες ειναι οι γονιμες μαλλον παρασκευη και ο αντρας μου ερχεται αυριο ειναι εκτος χιου προλαβαινω?στειλτε μου θετικη σκεψη μηπως ξαναρθει το αγγελακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελνω ενα καρματακι απο την μεσα απο την καρδια μου στην WENDY και ξερεις γιατι!!!!!!!!!!!!

ΝΤΑΛΙΑ κουκλιτσα μου προλαβαινεις και με το παραπανω.ευχομαι ο αγιος βασιλης να σου φερει ενα πολυ γλυκο μωρακι,και σε ολες τις κοπελες του mammy,να ειναι γερα και δυνατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ

ανταποδιδω καρματακι στη Φιλιω γιατι μας ανεβαζει ολες!

ελπιζω κοριτσακια μου να ειστε ολες καλα ..περιμενω νεα απο Δεσποινα και TESH γιατι χαθηκαν...εγω τα ιδια..

ζω και περιμενω στη στιγμη που θα γινει και για μενα το θαυμα και πραγματικα απορω μερικες φορες με την υπομονη μου..καποια στιγμη ελπιζω να γινει αυτο που περιμενω ..δεν ξερω γιατι αλλα μου φανταζει κοριτσια πολυ μακρινο ...καθε φορα που ερχεται μου ξαναφευγει ..

χμμμμ κατι πρεπει να κανω..αλλα ακομη δεν βρηκα την λυση ..ισως επειδη δεν υπαρχει λυση ..παρα μονο χρειαζεται να εχεις τυχη ..

λιγη τυχη απο που μπορω να αγορασω ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...χάθηκα?Δεν χάθηκα βρε απλά δεν έχω τι να πώ,είμαι κι εγώ σε μια αναμονή.Να πάω στον γιατρό να μου πεί ότι όλα καλά μετά την γέννα,να ηρεμήσει η ψυχή μου και μετά το Πάσχα , ίσως και μετά το καλοκαίρι(να πάω και λίγη θαλασσίτσα) να κάνουμε την δεύτερη προσπάθειά μας. Όλη την άνοιξη και καλοκαίρι του 2009 μέσα στα νοσοκομεία δεν παλεύεται.Να μαυρίσουμε και λίγο ,να ξεχαστούμε και βουρ μετά να γίνουμε μανούλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έβαλα απότομα στο καλοκαίρι ε? όσο για τα Χριστούγεννα που πλησιάζουν? Δεν με αγγίζουν καθόλου.Θέλω να περάσουν γρήγορα. Δεν πρόκειται να στολίσω,εκείνη την μέρα θα πενθώ γιατί τα μωρά μου θα γεννιόντουσαν 25/12/2009(ευλογημένη μέρα?) και εύχομαι του χρόνου στο σπίτι μας να γιορτάζουμε τρείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι αυτες τις αγιες μερες να γινει το θαυμα και για μας!απο εβδομαδα ξανα οι προσπαθειες...δεν εχω καθολου διαθεση βρε κοριτσια...και ο αντρας μου αρχισε να παραπονιεται,εχει δικιο...τι θα κανω δεν ξερω.καμια λυση!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεση μου μην σκεφτεσαι ετσι...το δεντρο το στολιζουμε κ ας εχουμε πενθος...κανονικα.τα αγγελουδια μας μας θελουν χαρουμενες γιατι θα ειναι στεναχωρημενα και αυτα...τωρα θα λες τι λεω...?λεω λογια για να περνω κ εγω δυναμη κ κουραγιο για να συνεχισουμε.ισως σας φαινετε ασχημο αυτο που λεω αλλα πρεπει εστω κ για τους αντρες μας να το κανουμε για να δουν οτι ειμαστε λιγο καλυτερα κ να ερθουν ποιο κοντα σε μας...οι αντρες ειναι διαφορετικοι κ ισως δεν μπορουν να νιωσουν τι νιωθουμε (κανονικα δεν το δειχνουν γιατι πρεπει να μας δειχνουν οτι ειναι δυνατοι, αλλιως εγω προσωπικα θα ειχα καταληξει στο δαφνι),θελω να πω πρεπει να δειχνουμε οτι ειμαστε λιγο καλυτερα για να τους κανουμε ξ αυτους να νιωθουν καλυτερα.

τεση μου εγω στολισα παρα τον πονο βεβαια εχω το μωρο αλλιως κ εγω δεν ξερω αν θα το εκανα....αληθεια λεω.εκεφτομαι μονο την εικονα να ειχα στολισμενο δεντρο κ τον γιο μου απο κατω κ την μπεμπα....αλλα δεν θα ειναι ετσι...το κανω για να περνω δυναμη...και να με βλεπουν χαρουμενη...μονο εσεις με καταλαβενετε....

αααα πηγα απο τον γιατρο...οπως τασ ηξερα...μετα το πασχα...οποτε θα περιμενω λιγο ακομα...τι εμεινε?τωρα αμα μου τυχει δεν μας πειραζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESHΠιστευω πωσς η ραφαελ εχει απολυτο δικοι σε αυτο που σου λεει.Αλλα εαν το νιωθεις οτι πρεπει να το κανεις καντο. κοριτσια μην αφηνετε να σας περνει απο κατω πρεπει να προσπαθησετε να κανετε ενα μωρακι υπαρχει ενα ποστ που γραφει απιστευτες ιστοριες απο μανουλες που δεν ειχαν θετικα αποτελεσματα για να κανουν ενα παιδακι και ομωσ τα καταφεραν μεσα εκει εχω γραψει και εγω την δικια μου ιστορια που ειμαι συγουρη οτι εαν την διαβασετε θα παρετε πολυ μεγαλη δυναμη και δεν τα εχω γραψει και αναλυτικα. περασα ασχημεσ καταστασεις πιστεψτετο, μεχρι που ο γιατρος μου εκλεγε και ελεγε δεν το πιστευω το χανουμε και αυτο το μωρο,και εγω του ελεγα οχι θα τα καταφερω θα δεις.καθε μερα που ξυπνουσα κρατουσα την κοιλιτσα μου και ελεγα θα τα καταφερουμε μην φοβασαι καρδουλα μου και αυτο μου εριχνε μια κλοτσιτσα συγανη με οση δυναμη ειχε,τα γραφω και κλαιω αυτη τη στιγμη γιατι τα καταφερα τελικα. οταν γεννηθικε ο γιατρος μου το εδωσε στην αγκαλια μου και ηρθε και αυτος μαζι με το μωρο και με αγκαλιασε και μου ειπε ευχαριστω και οταν του ειπα εγω οχι εγω ευχαριστω μου απαντησε ξανα εγω ευχαριστω γιατην υπομονη σου και την μεγαλη σου θεληση που ειχες και για την υπακοη σου απεναντη μας γιατι με παρακολουθουσαν 5 γιατροι.για αυτο κοριτσια μην το βαζετε κατω θα βγειτε νυκητριες οπως και εχω πει και αλλη φορα την σημερινη μας εποχη γυναικεσ δεν επιτρεπονται να μην κανουν παιδια εχει προχωρηση τοσο πολυ η επιστημη μας.

vasrer αυτο που νιωθεις και εσυ το ενιωθα και εγω απλος ηρεμησε σκεψου θετικα και οχι αρνητικα και βρε κοριτσια οι αντρεσ μασ πονανε και αυτοι ασχετα που δεν μασ το δειχνουν γιατι το παιζουν ποιο δυνατη στην ουσια εμεισ ειμαστε ποιο δυνατες. Σας κουρασα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα στελνω ενα καρματακι στην ραφαελ για την θετικη της ενεργεια και γιατι προχωραει στην ζωη της. μπραβο βρε κουκλιτσα μου παντα ετσι πρεπει να εισαι πιστευω συντομα να ερθει και το 2 μωρακι σου και να κανουμε παρτυ εδω οπως το ειπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΡΑΦΑΕΛ ΜΟΥ ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΠΩΣ ΝΑ ΜΕΘΥΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?????????????????

ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ...

ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ...

ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ

ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΜΑΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι κακη ιδεα...αντε να μεθυσουμε...τον γιο μου μετα ποιος τον μαζευει...ποιος τον κοιμιζει...κανονικοτατο παρτι θα εχω στο σπιτι...

τοσο για τοσο ενα ποτακι θα το πιουμε τωρα γιορτες...εεε θα πιουμε 2 παραπάνω κ οτι κατσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...