Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ ρε κοριτσακια ζω για την στιγμη που θα μεινω εγκυος ...

και θα ακουσω κι απο εσας οτι ειστε εγκυουλες ...

θα το καψουμε το mammy λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ (Κ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ) ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ''ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ'' ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΡΕΛΟ ΠΑΡΤΥ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΟ ΥΘΑ ΕΧΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσες μου σας το ευχομαι σε ολες και σε καθεμια μια ξεχωριστα...

θα ερθει αυτη η ωρα κι οταν ερθει θα κανουμε τρελο γλεντι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωθηκα κ εγω αναμεσα σας!!!!! :P:P:P κ εγω θελω μαζι σας να τα σπασω κ να γιορτασω!!!

ραφαελ μου μετα το πασχα ε????? Μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΖΙ ΟΛΕΣ....ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΣΦΙΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΝΑΩ...ΑΧ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΑ ΣΦΙΝΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι πολύ απογοητευμένη καλή μου wendy εξαιτίας του θυμου σου απέναντι στον καλο μας Θεούλη!δεν θα προσπαθήσω να σε μεταπείσω για tpt!εγώ απλά έκανα μια κατάθεση ψυχής+ο καθένας μπορεί να το εκλάβει όπως επιθυμεί.απλά θέλω αν μπορείς να μου απαντήσεις σε κάτι:τι είναι χειρότερο να σου συμβεί?να φύγουν τα μωρά νωρίς η' να φύγει ένας άνθρωπος στην εφηβεία του,σε τόσο τρυφερή ηλικία?εγώ πιστεύω πως και τα 2 είναι δύσκολες καταστάσεις απλά στην δεύτερη περίπτωση έχεις "προπαβει" να δεθείς με το παιδί,να το ζήσεις,να το πονέσεις..και δεν μιλάω με τυχαίες περιπτώσεις..μου έτυχε αυτό το περιστατικό στις 22/10..21 χρονων παλικάρι 1,80 ύψος..κι όμως!δεν είμαι θυμωμένη με τον Theo γιατί ξέρω ότι ίσως να τον γλίτωσε από κάτι χειρότερο.. από κάτι το οποιο ίσως να έχανε τη ψυχή του ενώ τώρα την έχει κερδίσει.όλα τα μωρά που έφυγαν από τις αγκαλιές των μανάδων τους έχουν μανούλα πλέον!την μεγαλύτερη-γλυκύτατη όλων:ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!!!!!!δεν πρέπει αυτό να σας στεναχωρεί!είναι καλά τα αγγελούδια σας!δεν θα συνεχίσω να παραθέτω τις σκέψεις μου ακόμα και αν πάρω κάποια απάντηση γιατί καταλαβαίνω πως η συζήτηση αυτή πονάει πολλές κοπέλες και δεν θέλω να προκαλώ πόνο!κάτι τελευταίο..υπάρχουν άνθρωποι που στον πόνο τα βάζουν με τον Theo και απομακρύνονται από αυτόν και άλλοι που έρχονται πιο κοντά Του!εύχομαι μέσα από τη ψυχή μου να συμβαίνει μονο το 2ο!!!και ο Θεός υπάρχει πάντα+παντού!!!!ας μην αμφιβάλλουμε γι αυτό!εύχομαι τα καλύτερα για όλες και πραγματικά παρακαλώ να έρθει η μέρα που wendy μου θα μου πεις,αναστασία μου έπαψα να είμαι θυμωμένη με τον Theo!εύχομαι τα καλύτερα για όλες τις κοπέλες μέσα από τη ψυχή μου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ειμαι μία του "Μετά το Πάσχα",αλλά ελπίζω,μετά την επίσκεψη στο γιατρό να γίνω μία του "Μετά τα Χριστούγεννα".

Που είσαι βρε πελαργέ?Σε περιμένουμε πολλές εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΚΑΛΟ...ΑΛΛΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΑΜΣ ΦΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΓΟΥΡΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ....

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΠΑΝΙΑΡΙΣΩ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΜΟΥ...ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΝΑ...ΑΚΟΥ ΜΑΝΑ...ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΝΑ ΜΕ ΛΕΕΙ MAMMY ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ..ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεοδοσιάδου, wendy k φυσικα ραφαελ κ σε ολες ολες ολες τις υπολοιπες ειτε μετα το πασχα ειτε μετα τα χριστουγεννα....γρηγορα να μοιραζομαστε τα ευχαριστα...τα φιλια μου κ τις θετικες σκεψεις σε ολες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα σας

τι κανετε πως παμε απο θετικη ενεργεια??????????

ολα θα πανε καλα για ολες μας

το ξερω οτι καποια στιγμη θα μπουμε κ εμεις εδω για να

ανακοινωσουμε τα ευχαριστα νεα μας κ μετα για να πουμε την

εμπειρια μας απο την γεννα κ μετα το πως ειναι η ζωη με το παιδακι μας

κ μετα να ανακοινωσουμε κ την 2 κ την 3 εγκυμωσυνη κ να δινουμε θαρρος σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν

κ μετα απο χρονια θα μπαινουμε παλι εδω για να θυμωμαστε ολα αυτα που περασαμε μεχρι να ερθουν τα σπορακια μας οταν αυτα θα ειναι αντρακια κ κοπελιτσες πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε ρε κοριτσια στον γιατρο πηγα τον αλεξανδρο και τα βρησκω ολα ανωκατω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λοιπον μπορει να επεσε η ομαδα αλλα αποτι διαβασα ανεβηκε παλι στα υψη. Ποσο γελασα με αυτο που εγραψε η wendy εστανθηκα λες και ειμαι πιτ=μπουλ. Τι να κανουμε κοριτσια ετσι τα φερνει η ζωη να μας δηνει πονο θλειψη και καπου καπου και μια αισιοδοξια,το εχω βιωση παρα πολυ καλα αυτο απο τα 16 μπορω να πω.και εγω ποναω κοριτσια παρα πολυ που εχω χασει 4 παιδακια ειδατε ομως δεν το εβαλα κατω συνεχισα και καταφερα και κραταω τον αλεξανδρο στην αγκαλιτσα μου, ετσι θα τα καταφερεται και εσεις σας στο λεω εγω που δεν ηξερα τη θα μου ξημερωνε την αλλη μερα οχι οτι τωρα ξερω απλα ετσι το λεω για να παρηγοργιεμαι.

ααααααααα!!!!!!!!!!!!!! οπως εφευγα απο την παιδιατρο ειδα κατι πελαργους να πετανε και αποτι καταλαβα ερχονται σε εσας!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P:P:P;);););););):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλιτσα με την θετικη σου σκεψη!εγω βρηκα πολλα τηλεφωνα γιατρων χαρη στις κοπελες εδω και τωρα νιωθω καλυτερα δεν φοβαμαι και ξερω οτι μπορω να ξαναρχησω προσπαθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου ..

τι κανετε ?

πω!πω! μεγαλωσε η παρεα μας εδω...

Νταλια γεια σου ...χαρηκα που ηρθες!

Μασρορακι μου γεια σου και σενα ..

και "κονταστανς" ...αντε κοριτσακια μου να ερχεστε να δινουμε δυναμη η μια στην αλλη ..οταν δεν ειστε καλα θα σας δινω δυναμη εχω αρκετη ..

χθες δεν ημουν και στα καλυτερα μου ..εριξα και τα κοριτσακια μου εδω ..

αλλα σημερα επανερχομαι δυναμικα...

τι τελεια θα γεμισει εγκυουλες αυτο το θεμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου wendy...τι κανεις?εγω καλα...ονειρευομαι να περασουν οι μηνες...βεβαια αυριο μαλλον θα παω απο τον γιατρο να μου γραψει κατι που θελω κ θα τον ρωτησω απεξω απεξω...και αν μου δωσει πρασινο φως....βουρ να μεθυσω τον αντρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια & καλό μήνα, λίγο πριν αλλάξουμε μέρα....εύχομαι σε όλες σας τα μωράκια σας να έρθουν ΣΥΝΤΟΜΑ και να είναι πολλά που να σας τρελανουν με τις φωνές τους....και σε μένα ακόμα 2 θα τα αντέξω!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου.

Να'μαι κι εγώ.

Πώς είστε?

Έκλεισα ραντεβού στο γιατρό την Τρίτη.

Για να δούμε τι θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα...κοριτσια....και απο μενα!!!αντε καλες γιορτες να εχουμε...και πολλα θετικα τεστακια...και υγειει μωρακια...και παιδκακαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...