Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλα ειμαι.λιγο ανχομενη με το θεμα της κουμπαρας μου με το μωρακι,αλλα αποτι μου λενε ειναικαλα το μωρακι. αντε να περασουν και ημερες και να πας στο γιατρο,θα δεις οτι θα πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το διάβασα το θέμα αλλά δεν απάντησα.

Θα ευχηθώ από εδώ.

Καλή τους επιτυχία και γρήγορα το μωράκι να βρεθεί υγιές

στην αγκαλιά της κουμπάρας σου.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.Είναι δύσκολη φάση,το ξέρω καλά.

Εύχομαι να βγουν νικητές από αυτήν τη δοκιμασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πλυ για τισ ευχες σου , το ελπιζω και εγω να βγουν νικητες. Ασε τωρα εχω ανχοθη και με την επεμβαση του αλεξανδρου μολις μηλαγα με μια κοπελα απο την mammyστο τηλ και τρελαθηκα τα ποσα λαθη εχουν κανει στο μικρουλη της. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU σημερα δεν σου εσυειλα καρματακι για την θεληση σου να ξαναπροσπαθησεις για μωρακι???? λοιπον σου στελνω ενα με πολυ θετικη ενεργεια.Και αποφασισα τη θα κανω καθε μερα θα στελνω ενα σε εσενα και ενα στην WENDYδηλαδη φουλ στην ενεργεια.χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ποτίσω μ' ένα δάκρυ μου αλμυρό τον καιρό, πικρά καλοκαίρια, έμαθα κοντά σου να περνώ, Νεκρά περιστέρια γέμισε η αυγή τον ουρανό. Θα γυρίσω λυπημένη Παναγιά. Έχε γεια, μη κλαις το μαραζι μαθε φυλαχτο να μην κρεμας..

ΝΑ ΛΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ..ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΜΕΤΡΗΤΗ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΟΡΘΙΕΣ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσακια...χτες μετα της 12 δεν μπορουσα να μπω....λοιπον δεν πηγα στον γιατρο γιατι μου ετυχε κατι και τελικα πηγε την ιστολογικη η αδελφη μου...ολα καλα θα περιμενω ακομα 5-6 μηνες κ μετα παμε για την κορη....δεν χρειαζεται αγχος και ολα θα πανε καλα...δεν θα μου ξανασυμβει κ το ειπε με σιγουρια...μου φτανει μονο που απο την αρχη καταλαβαινει τα παντα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα στελνω καρματακι στην wendy για την θετικη της ενεργεια.Μπραβο κοριτσια θα δειτε θα ερθει ασπρη μερα και για μας,και θα χαμογελαμε που θα κραταμε τα μωρα μας αγκαλιτσα. Ραφαελ πολυ καλα τα νεα που μας ανακοινωσες,ετσι καθε μια μας να βρησκει το δρομο προς την ευτιχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μπεις στο θεμα της νταλια, στα ιατρικη που γραφει κατι για θρομβοφιλια...δες κατι που εγραψα για τον γιατρο που τελικα επελεξα...ειναι αψογος...δεν ξερω εχω αφαιθει και ξερω οτι ολα καλα θα πανε κ θα αποκτησω την μπεμπα που τοσο θελω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου ..

τι κανετε ? χαθηκαμε το σαββαροκυριακο..

εγω ειμαι μια χαρουλα ..

Ηθικων ακμαιοτατον !!!!!!!!!

Ανταποδιδω καρματακι και σε ευχαριστω flis alex...

εισαι πραγματικα πολυ αισιοδοξος ανθρωπος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΝΑ ΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ. ΠΡΩΤΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ "ΘΕΔΟΣΙΑΔΟΥ",για την μεγαλη προσπαθεια που κανεις μετα απο ολα αυτα που περασες. WENDY σε ευχαριστω πολυ για το καρματακι σου αυριο ειναι η δικια σου σειρα και χρωσταω και ενα στην ΡΑΦΑΕΛ για τον ιδιο λογο. Ξερω μερικες θα πουν γιατι?????? αλλα εχω να σας απαντησω σε αυτο αλλα σε εσας τις 3 καταλαβαινω αληθινα ποσο θελεται να αποκτησεται παιδακι, οχι πως και αλλες δεν το θελουν αλλα απο μερικες στηλες που διαβαζω βλεπω ενα πολυ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟ να το πω, δεν ξερω ,μπορει να ειναι και η ιδεα μου και δεν σας κρηβω στην αρχη που μπηκα στο MAMMY ηθελα να φυγω γιατι ενιωσα πολυ μυζερια. εγω δεν εχω μαθει να ζω ετσι μπορειτε να πειτε οτι ειμαι απαραδεχτη αλλα δεν με νοιαζει ετσι ειναι παντα η αληθειες πονανε για αυτο εχω να πω να αλλαξετε σελιδα οπως εκαναν και τα κοριτσια με πολυ σοβαρα προβληματα που αντιμετοπισαν και ομως συνεχιζουν. Αφηστε τα παλια πισω και προσπαθιστε με ολοι την δυναμη που σας εχει απομηνη να μεινεται εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιτσα καλησπέρα...εγω με αυτο που θα πω καποιες θα μου ριξουν το καρματακι πολυ κατω αλλα δεν με πειραζει...καπου εγραψα την γνωμη μου για τα δημοσια κ τα ιδιωτικα...και καποια μου το κατεβασε επειδη δεν δεχτηκα την αποψη της για το δημοσιο...πως να το κανουμε ο καθε ανθρωπος εχει την δικη του αποψη....ο καθε ανθρωπος εχει δει πραγματα κ κρινει..δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.Κ επειδη το ανεφερα με κοροιδευαν...δεν πειραζει...εγω δεν κατεβαζω σε καμια...δεν εχουμε ολη το ιδιο επιπεδο...

παρε κ απο εμενα ενα καρματακι φιλενάδα για να ανεβεις πολυ ψηλα ψυχολογικα κ να μπαινεις εδω κ να μας ανεβαζεις....

εγω ειμαι στα χαι μου...γιατι μου μειναν λιγοι μηνες ακομα(5)...κ θα ξαναπροσπαθησω για το μπουμπου που θελει το μικρο αγορακι κ ολη μερα χαιδευει την κοιλιτσα μου.επισης αναψαμε το τζακι μας κ καθομαι με τους αντρες μου στο σαλονι κ παιζουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει βρε ΡΑΦΑΕΛ απλος υπαρχουν καποια ατομα που θελουν να τραβουν την προσοχη των αλλων με ψευτικους τροπους και λογια και αλοι που θελουν να ζουν στην μειζερια τους και στα ξερα τους τα κεφαλια που οσο και να προσπαθεις να τους περασεις καποια μυνηματα αυτη στο χαβα τους. Πεσ μου σε παρακαλω πιστευεις σε αυτο που λεω η ειμαι κακια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καθολου...εισαι σωστη.και εγω ετσι πιστευω.εγω καταλαβαινω ποιος ποναει απο αυτα που γραφει κ μονο...φ.αινεται.τι να πω οτι ποναω αλλα δεν πειραζει..η κατι αλλα οτι θα προχωρησω ετυχε....δεν ειναι για μενα...εγω εχω μαθει να ψαχνω την αιτια, δεν μου αρκει...κ αν καποια κοπελα εχασε μωρο κ την ιδια ημερα το ξεπερασε δεν μπορω να το πιστεψω, δεν γινετε, εκτος κ αν ειναι αναισθητη ή δεν αγαπα τα παιδια...εγω εχασα 5 μηνων την μπεμπα κ εχουν περασε 6 μηνες κ δεν το εχω ξεπερασει..δεν ειναι οπως την πρωτη ημερα αλλα ξερω οτι δεν ετυχε...υπηρχε λογος.που ζουμε?

Εδω λεω οτι οι γιατροι στην ελλαδα το 80% ειναι αθλιοι κ δεν θελουν να τα πιστεψουν...Μπορω να κρινω με την πρωτη εναν ανθρωπο...αλλα για τον γιατρο που επελλεξα περιμενα να επιβεβαιωθω...γαιτι φοβομουν.να σκεφτεις οτι στην φιλη μου που εχασε το μωρο προχτες της ειπα οτι στο αττικο που πηγε δεν ηταν καλη η επιλογη της κ δεν με ακουσε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Το σημερινό καρματάκι σου ανήκει Φιλίτσα,

εχθές ήταν η σειρά της Wendy.

Χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ,καλύτερα να μην

κρίνουμε τις δημοσιεύσεις άλλων κοριτσιών.

Το ποστ αυτό φτιάχτηκε για να ανεβάζουμε η μια

το ηθικό της άλλης.Καλύτερα να παρανείνει έτσι.

Συγνώμη και πάλι που παρεμβαίνω αλλά επείδη έχω

διαβάσει ξεκατινιάσματα,δε θα ήθελα να γίνει

κάτι ανάλογο σ'αυτό το ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο δεν υπαρχει περιπτωση να γινει απλος με πειραξε κατι που διαβασα και για αυτο το εκανα αναφορα. λοιπον στα δικα μας . Τι θα κανετε τα χριστουγεννα μηπως πρεπει να πατε κνενα ταξιδακι με τους συντροφουσας για χαλαρωση και θετικη ενεργεια στο γυρισμω να ηστε 3. το εχω κανει πιανει σας λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια θα σας αφησω γιατι πρεπει να κανω τον αλεξανδρο μπανιο και να τον ετοιμασω για υπνο. φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα Χριστούγεννα σπίτι.Οι δουλειές δε μας αφήνουν το περιθώριο εκδρομούλας.Την Τετάρτη όμως θα πάμε Δράμα,μετά από 4 μήνες.

Μακάρι να μπορέσω να ξεκινήσω προσπάθειες και στο σπίτι μια χαρά θα χαλαρώσω... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου ...

ελπιζω να ειστε καλα..αν και Δευτερα και μαλλον οι περισσοτερες ειμαστε στην δουλεια οποτε ....

Τον τελευταιο καιρο πραγματικα προσπαθουμε να μην πεφτουμε ψυχολογικα και νομιζω οτι αρχισαμε μια χαρα να τα καταφερνουμε ολες μαζι ..κατι σαν ομαδικη ψυχοθεραπεια..

οσο πιστευεις οτι εισαι καλα γινεσαι καλα...

ανυπομονω να αρχισω να ακουω τις πρωτες εγκυμοσυνες!!!! που θα εροθυν δεν μπορει..τοση αισιοδοξια να παει χαμενη ?????? αφου αλλαξα εγω και εγινα δυνατη ολα γινονται πια ..νομιζω πως σιγα σιγα αρχισαν να φευγουν τα συννεφα...

θα βγει και ο ηλιος που θα παει ..

αααααα και τα χριστουγεννα φευγω και ταξιδακι ασχετο αλλα ειμαι πολυ ευτυχισμενη...εχω να φυγω εξωτερικο 2 χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Wendy.Το σημερινο καρματακι ειναι δικο σου λογω της αισιοδοξιας σου.

Κι εγω φευγω την Τεταρτη,παω Δραμα.Επιτελους θα παω στο γιο μου.

(Μαλλον το ξαναγραψα αυτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι ευχαρισω για το καρματακι κι εγω με το που μπηκα σημερα σε ανεβασα για να εισαι καλυτερα ..αλλα απο δω και περα δεν θα λεω που ανεβαζω το καρμα θα ειναι εκπληξη ....

την τεταρτη εγραψες θα πας Δραμα ,θελω να παραμεινεις δυνατη οσο δυσκολο κι αν ειναι.. θα σε γυρισει πισω αυτο το ταξιδι αλλα παραλληλα το εχεις αναγκη..ειναι αναμεικτα τα συναισθηματα σου φανταζομαι ..αν δεν εισαι καλα να μας γραψεις ...

δεν ειμαστε εδω μονο για να δινουμε αισιοδοξια ...ειμαστε εδω για να δινουμε και δυναμη η μια στην αλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα καρματακι στη ραφαελ μου για τα τοσα μηνυματα συμπαραστασης και στις υπολοιπες σιγα σιγα.

Φιλιτσα μου διαβαζα και την ιστορια σου και ενιωσα πολυ αδυναμη μπροστα σου περασες τοσα και δεν το εβαλες κατω και εγω κατερευσα,αλλα τωρα ξερω τι εχω και θα κανω τα αδυνατα δυνατα να τα καταφερω και εγω.

Ραφαελ μου θελω να μου στειλεις και το τηλ του γιατρου σου να τον παρω αυριο ενα τηλεφωνο να του πω την περιπτωση μου αν μπορει να με αναλαβει ειναι και στο ιδιο νοσοκομειο στο ιασω αν δεν κανω λαθος με την φοιφα που μου ειπανε οτι ειναι πολυ καλη αιματολογος σημερα το βραδυ θα παρω τις εξετασεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...