Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

Πολυ κεφη εχει πεσει σημερα.λοιπον θα στειλουμε email,fax,θα παμε και στο συνταγμα που ξερεις μπορει κανενας αλβανος που ντυνεται αγιος βασιλης να ειναι γουρλιδικος λετε?? ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!! παρτε και τα απολυμαντικα μαζι σας και ραντεβου στο συνταγμα. ξερει καμια εαν μπορω να βρω κανενα μαυρο αι βασιλη?? θα τον προτιμουσα καλητερα αλλα οχι να πουλαει cd.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω ενα πραγμα θελω μονο ..ενα μωρακι καθε χριστουγεννα ...

επισης θελω να ειναι γερο ..γιατι την προηγουμενη φορα που εμεινα εγκυος ναι μεν φιλοτιμηθηκε και εστειλε δυο ..αλλα το ενα δεν ηταν γερο κι ετσι εχασα και το αλλο...μισες δουλειες που λετε ο κ Αι βασιλης ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy μαλλον βιαστηκε να τα φερει θα ειχε πιασει πολυ δουλεια και κατι ετσι του ξεφηγε μαλλον το ιδιο προβλημα αντιμετοπισε και σε μενα δεν πειραζει ομως εμεις κοιταμε μπροστα και φετος θα περιμενουμε τα δωρα μας τελευταιες αργα αργα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διπλα απο εκει που γραφει καρμα ( δεξια ) πατας το πρασινο χερακι στο χρηστη που θελεις για να αυξηθει η το κοκκινο χερακι αν θελεις να μειωθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ σου στελνω και εγω ενα καρματακι για την διευθινση που εστειλες και για την θετικη σου ενεργεια ,που μαλλον εχεις και εσυ αρκετη να μας δωσεις.

ζαχαρενια μου φτανει μην ζητας πολλα πραγματα γεμισε ο σακος. Πως παει ο λαιμος οκ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω...εφυγα απο το γρουσουζικο 13...13 ιουνιου εκανα κ την β΄επιπέδου....θα σας γραψω κ εγω το γραμμα μου αλλα το βραδυ γαιτι ξυπνησε το αγορακι μου κ δεν προλαβαινω να σκεφτομαι κ να παιζω...περιμενω τις 36 σελιδες ζαχαρενια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ :P ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ :)

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ :silly: ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ :laugh: :laugh:

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλια ...χαλια ειμαι

παω σπιτι να πεθανω με την ησυχια μου!!!!!!!

Οσο για το μαιλ στον ΑΓΙΟ...ζητησα και διαφορα

για το σπιτι μας μωρε!!!! χαχχαχα

Φιλακια...γκουχου γκουχου

γεια σας κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αποτι καταλαβα μαυρος βασιλης δεν υπαρχει. ζαχαρενια περιμενω και εγω το γραμμα σου για αυτο ξεκινα να πληκτρολογης απο τωρα εχεις καιρο μεχρι το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roze ο βασιλης θα στειλει πολλα μωρα φετος να εισαι συγουρη για αυτο . κοριτσια προηγουνται πρωτα οι μαμαδες που δεν εχουν παιδακια και μετα οι υπολοιπες.............σιγα .................σιγα ..............καλε μην σπρωχνεται ολες θα παρουμε χχχχχχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filis-alex ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ :P ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2010 ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:silly: ΜΩΡΕ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filis-alex έγραψε:

οσο και εαν χρειαστει να μινω ξανα στο κρεβατι,9 μηνες ειναι και θα περασουν, οσες και ενεσεις στην κοιλια να κανω εντεξα δυο την ημερα τωρα ειμαι ποιο ετοιμη θα αντεξω και 20 την ημερα (που λεει ο λογος|) αρκει να γινω παλι μανουλα.

Giati an epitrepetai ekanes eneseis??

Perasa thrombosi meta ton toketo kai tha ithela na matho ean se endexomeni egkumosini tha prepei na trupiemai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissio δεν το γνωριζω αυτο απολυτα αλλα νομιζω πως ναι. εγω εκανα φροβοση στην μητρα το οποιο αυτο δεν ειναι καλο για το μωρο.αλλα εγω ειχα και αλλα προβληματα υγειας,για αυτο μπορεις να ρωτησεις τον γιατρο σου εγω εκανα απο την 1 ημερα που εμεινα εγκυος και 40 ημερες μετα τον τοκετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙΓΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΤΑ 90% ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΜΕ ΑΣΠΙΡΙΝΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΦΟΒΟΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΠΑΡΑΛΥΤΗ.........ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΗΠΠΑΡΙΝΗΣ,,,,ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.....ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΑΛΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΤΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΕΙΡΕΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ Η ΛΥΣΗ....ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρούλα εαν εχεις θετικη ενεργεια ολα γινονται.ΤΙΠΟΤΑδεν ειναι οι ενεσεις μπροστα στη ιδεα οτι μετα απο 9 μηνες θα κρατας ενα παιδακι στα χερια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα το απογευμα θα απαω στον γιατρο μου για να των ρωτησω εαν μπορω να ξανα μεινω εγκυος. Αχ! μακαρι να ακουσω θετικη απαντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κοριτσακι μου ..

θα περιμενουμε με μεγαλη αγωνια νεα σου..

ελπιζω να ειναι τα καλυτερα ..

φιλιώ -alex ! εχω ερωτησουλα!

ποσες φορες εχεις κανει αποξεση ?

εγω δυο και φοβαμαι μηπως δεν μπορω να κανω παιδια απο τις αποξεσεις ..

αν και κανενας γιατρος δεν μου το ειπε..

ειδικα ο γυναικολογος μου μου ειπε οτι το σωμα μου αντιδρα σαν να μην εχω κανει καμια ....

αλλα εγω κοντευω να σκασω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου στελνω ενα καρματακι για τις ευχες σου. λοιπον wendy την 1 φορα απεβαλα φυσιολογικα την 2 φορα ο γιατρος μου μου εδωσε δυο χαπια τα οποια δεν ηταν για γυναικολογικους λογους και τοποθετησα στο κολπο μου 4 ωρες πριν το χειρουργιο για να μαλακωση ο τραχηλος μου για να γλιτωσουμε την αποξεση, την 3 στα δυδιμακια πηρα χαπι για να τους σταματησω την καρδουλα τους (ουφ ελπιζω αυτο να μην τυχη σε καμια απο εσας παπα πολυ δυσκολη αποφαση)και τα γεννησα φυσιολογικα με τεχνιτους πονους. μην φοβασαι ομως η νυφη μου εχει κανει 5 αποξεσης και τωρα εχει 2 πανεμορφα αγορακια. οπως εχω πει και αλλη φορα πρεπει να εχεται εμπιστοσυνη στους γιατρου σας για να μπορεσουν να σασ βοηθισουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλησπερα ..σε ευχαριστω πολυ για το μηνυματακι σου ..σου χρωσταω κι εγω καρματακι ..τωρα δεν μπορω να σου το ανεβασω τ μολις το αναβασα σε μια πολυ αγαπημενη μου φιλη ..αλλα αυριο το πρωι θα εισαι το πρωτο καρματακι που θα δωσω ..

με γεμισες αισιοδοξια με αυτο που εγραψες ...5 φορες αποξεση και εχει δυο παιδακια..απιστευτο ..

εμεις δεν θα κανουμε ομως μονο δυο ...

θα κανω πολλααααα παιδακια ..

κουνελες θα γινουμε εδω μεσα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΛΕΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ "Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ",ΣΩΣΤΑ?

φίλης-alex ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα κ το μεσημερι αλλα δεν το πηρε....μαλλον τρελαθηκε με αυτα που εγραψα...

Αγαπημενε μου Αγιε Βασιλη ειμαι 29 χρονων κ δεν σου ζητησα ποτε τιποτα....αυτα τα χριστουγεννα θελωωωωωωω....

1. ΥΓΕΙΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ

2. ΥΓΕΙΑ ΣΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΜΟΥ

3. Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΤΕ ΜΟΝΑΞΙΑ..

4. ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΕΜΑΣ, ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΣ ΜΑΣ Κ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

5. ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΕΔΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ

Ελπιζω να μην σε κουρασα...περιμενω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...