Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΦΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΗΝ 15η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ 4 ΠΑΛΛΙΝΔΟΜΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ ΣΤΗΝ 7η. Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ. :huh::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ρενάτα μου!

Όλα με το καλό να εξελιχθούν αυτή τη φορά!

Φαντάζομαι πως αισθάνεσαι τώρα...

Βρήκατε την αιτία των παλλινδρομήσεων και τώρα την αντιμετωπίζετε?

Σε φιλώ κοπέλα μου.. Να μας λες από δω και πέρα εμπειρία από τους υπερήχους, αποτελέσματα εξετάσεων, συναισθήματα, προετοιμασίες για τον ερχομό του μωρού.. Όλα!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου συγχαρητηρια...ολα να συνεχισουν να σου πηγαινουν καλα και σε λιγους μηνες να κρατας αγκαλιτσα το παιδακι σου...αληθεια τι ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ......... ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ !!!! ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ !!! ΑΠΛΑ Η ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΥΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΩΝ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΛΑ. ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΓΙΑ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΣΥΜΦΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΠΟΔΑ,ΕΜΒΟΛΙΑ ΛΕΜΦΟΚΥΤΤΑΡΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ (ΟΛΟΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΛΕΓΟΜΕΝΑ). ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΝΕΣΟΥΛΑ CLEXANE ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΣΕ ΕΤΕΡΟΣΖΥΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΟΝΙΔΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ 4η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΤΡΕΜΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΕΤΟΙΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου εισαι πολυ δυνατη και τα αντεξες ολα μας δινεις κουραγιο και ελπιδα οτι θα ερθει και η σειρα μας ο θεος μαζι σου και με το καλο να γεμισει ευτυχια η ψυχη σου και το σπιτι σου με το μωρακι σου :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως όρισες Ρενάτα μου!

Κι εγώ είμαι 15η εβδομάδα μετά απο 3 παλλίνδρομες και πρώτη φορά φτάνω μέχρι εδω!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα για τους φόβους και τις ανησυχίες σου...μια απο τα ίδια κι εγώ! :unsure:

Καλή τύχη για τη συνέχεια, αφου φτάσαμε ως εδώ έχουμε μειώσει κατα πολύ τους κινδύνους! B)

Πότε έχεις πητ? Κάπου κοντά πρέπει να είμαστε...?

Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ρενάτα μου!!!!! Με το καλό να γεννηθεί ο ζουζουνάκος σου!!!!! Καλή συνέχεια και θετικές σκέψεις κορίτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ρενατούλα!!!!!!!!!! :lol:

Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υγιή εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς αγκαλίτσα τον γιόκα σου!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραα!καλώς ήρθες στο mammy!με το καλό το αντράκι σας,όλα θα πάνε υπέροχα!να έχεις 9 υπέροχους μήνες εγκυμοσύνης,μην φοβάσαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΟΟΟΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ Κ ΥΓΕΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ

ΚΑΛΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...