Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!


Recommended Posts

MARINA14 ΖΕΝΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :) ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ :P

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ Sissio Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑΚΙ ΜΟΝΟ :P ΕΜ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑ :P ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

crazy ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΑΤΕ :P :silly: ΤΩΡ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΙΟΥΛΑ ΑΝ ΜΕ ΕΙΧΑΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ :laugh: :silly:

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ!ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΓΙΑ ΚΥΣΤΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΟΥΣΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΧΑ?ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΡΥΩΜΑ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ βρε κοριτσακι μου!!Πραγματικα αυτα τα νουμερα εινα ακρως εκνευριστηκααααααααααααααααααααα!!!!Εγω με τα συμπτωματα που νομιζα οτι ειχα η ξερω γω ειχα κυκλο 26-30...μου ερχοτανε 30 που ποτε δεν συνεβαινε ετσι για σπασιμο!!!Και τα επαιρνα αφανταστα!!!Αλλα ειπαμε μην πτοησε γλυκια μου!Πιστη υπομονη και δεν αργει ξερει αυτο ποτε θα σκασει μυτη να εισαι σιγουρη!!!!Σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ.οσο χαζο και αν σου φαινεται το αγχος και η στεναχώρια δεν κάνει καλό.αν κάνεις rose Μου ενα galLop θα δεις οτι οσες (μαζι και εγώ)σταματησαν να "προσπαθούν"(αγχωνονται)το ++++πηγε συννεφο:)ξερω οτι οταν μου τα ελεγαν αυτα εγω ελεγα οτι με δουλεύουν κι ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου καθε μηνα εβλεπα συμπτωματα αλλα εγκυος δεν ημουν.Στο λεω αυτο για να σου δωσω να καταλαβεις οτι τον τελευταιο καιρο πλεον δεν κοιτουσα τιποτα.Ημουν και ειμαι χαλαρη αλλα ηρθε αυτο που ποτε αλλοτε δεν εχει ξαναγινει να μου χαλασει την ηρεμια μου και να μου δωσει ελπιδες.Αυτο με εκνευρισε και με στεναχωρησε πιο πολυ αλλα τωρα ειμαι καλα!Να σαι καλα σ'ευχαριστω για ολα :kiss:

yolle εκεινη την ωρα στεναχωρηθηκα και ειναι λογικο μετα απο ολα αυτα τωρα απλα το αφηνω πισω μου.Πως θα γινει να μην το σκεφτομαι ομως?Δεν αγχωνομαι απλα το εχω καθε φορα στο μυαλο μου εφοσον το θελω πολυ.Αμα ερθει μονο οταν το ξεχασω τελειως ε τοτε δεν νομιζω να ερθει ποτε :P γιατι μου φαινεται απιστευτο να βγει απο το μυαλο μου.Παντα θα ειναι καπου μεσα στο μυαλο μου και παντα θα ελπιζω εστω και λιγο οτι μπορει να ηρθε το θαυμα και για μενα.Δεν αγχωνομαι το τονιζω απλα το περιμενω αυτο δεν ξερω αν θα αλλαξει ποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...