Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

yolle ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΜΕΤΑ ΠΑΡΑ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΩΡΑ :P ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΩ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ :lol:

zouzou21 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω επερνα 2 τεστ εγκυμοσυνης καθε μηνα και τα εκανα γιατι νομιζα οτι ημουνα εγκυος και τον μηνα που ημουνα πραγματικα οχι μονο δεν ειχα κανει τεστ αλλα ειχα και 4 μερες καθυστερησης και πηρα το γιατρο και του ειπα κατι επαθε η περιοδος μου κ με εστειλε για χοριακη λιγο πριν δωσω αιμα πηγα και τουαλετα γιατι ημουνα σιγουρη οτι θα εχω περιοδο...τι να πεις οταν δεν το περιμενεις και εχεις απελπιστει τοτε ερχεται και ελπιζω να ξαναερθει συντομα και να μεινει αυτη τη φορα...

καλα αποτελεσματα roze!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου, μην απογοητευεσαι τόσο πολύ. Κι εγώ ξαναείχα το Μάιο καφέ και μετά μου ήρθε κανονικά η περίοδος. Και το καλοκαίρι ξαναέγινε και ήμουν έγκυος! Μπορεί να μη σήμαινε τίποτα, δεν ξέρω κι εγώ. Αισθάνομαι άσχημα που σου λεδωσα ελπίδες. Τη επομενη φορά και 7 μέρες καθυστέρηση να έχεις θα σου λέω ότι ΔΕΝ είσαι έγκυος, οκ;;;;;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ.ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΟΥΡΑ ΜΑΛΛΟΝ :blush: Η ΘΥΡΙΔΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ Η ΑΛΛΗ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ - ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ :laugh: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΟΧΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΓΑΛΑ ΑΙΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΕΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ.ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΟΥΡΑ ΜΑΛΛΟΝ :blush: Η ΘΥΡΙΔΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ Η ΑΛΛΗ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ - ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ :laugh: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΟΧΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΓΑΛΑ ΑΙΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΕΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ?ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΤΙ ΛΕΤΕ?

άντε κουκλίτσα μου!!! κάνε μια χοριακή να ξενοιάσεις!!!! ρώτα πριν πας είναι κάποια εργαστήρια που βγάζουν τα αποτελέσματα πιο γρήγορα..μην περιμένεις μέχρι άυριο!

καλή επιτυχίαααααα!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

περιμένουμε να μας πεις ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ???????????????ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ???????

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΤΕ ΦΥΓΕ ΠΗΓΑΙΝΕ

Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaa!!!ante rose pane kai esy simera gia xoriaki! exw agwnia kai egw!!!to apogeuma tha kanw kai tha exw ta apotelesmata se 1 wra peripou!!! :silly: :ohmy:

ax exw agwniaaa!!!!

maakri na eimasteeee :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

χτες που πηγα σπίτι τίποτα...ουτε καφέ ούτε ροζ υγρά...σημερα στη δουλεια 2 σταγονίτσες καφε πάλι...απο τις 9.30 το πρωι όμως τιποτα.καθαρή..!η περίοδος κανονικά ερχεται την τρίτη.δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ αυτό το πράγμα!!!

rose25...με το καλό!!!!!!!!περιμενουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΛΕΣΜΑΤΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :( ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ.ΗΘΕΛΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ :angry: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE25 εύχομαι ολόψυχα να μας ανακοινώσεις τα έυχαριστα νεα της εγκυμοσύνης σου. Περιμένουμε με αγωνία!!!!!!

Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose 25...μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί η περίοδος μας κάνει 'κόλπα' τώρα που προσπαθούμε για μπεμπέ???ολα αυτά τα χρόνια γιατί δεν μας έκανε τίποτα?????????εεεεεεεε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΛΕΣΜΑΤΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

άντε κοριτσάκι μου ανυπομονούμε!!!!

καλή επιτυχία!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 μου ειλικρινά λυπάμαι μην χάνεις όμως τις ελπίδες σου κοριτσάκι μου τον επόμενο μήνα μπορεί να είναι ο ΜΗΝΑΣ σου!!!!!

Φιλάκια και μην ξέχνας δεν το βάζουμε κάτω εμεις οι γυναίκες μπορει να ταλαιπωρηθουμε να στεναχωρηθούμε αλλά στο τέλος θα τα καταφέρουμε στο να γίνουμε μανούλες υπομόνη και επιμονή χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Linaki_1980.ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.

land ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΗΛΠΙΖΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ!

AthinaK ΜΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΤΩΡΑ.ΑΣ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ :P ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπ Λιτσάκι τώρα είδα το θέμα σου. Μην ξενερώνεις καθόλου.

Σου εύχομαι ολόψυχα μικρούλα μου το μπεμπάκι να έρθει όσο πιο γρήγορα γίνεται!

Πολλά φιλιά και μακάρι την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε να μας πεις κατα πρόσωπο τα καλά νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμ... τελικά μάλλον το γούρικο τραπέζι ήταν το άλλο! :dry::S:P :laugh:

Λιτσάκι μου, μη το βάζεις κάτω!! Σίγουρα θα'ρθει το νινάκι, στη γωνία είναι και κάνει κόλπα και ζαβολιές, όπως όλα τα πιτσιρίκια!! ;);)

Όσον αφορά τις βλακείες που σου έκανε ο κύκλος, καλό είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου, γιατί μπορεί να 'ναι καμιά κυστούλα που στα κάνει αυτά. Πάρ'τον τηλ. οπωσδήποτε!

Φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...