Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!


Recommended Posts

rose25 εχουμε ακριβώς ίδια ψυχολογία... Κι εγώ έτσι σκέφτομαι πάντα, και δυστυχώς, μέχρι τώρα αυτό γίνεται...

Σου εύχομαι να σπάσεις τον κανόνα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε nina_porto...μήπως είναι νωρίς για χοριακή??φοβάμαι οτι δεν θα δείξει τίποτα...

νομίζω οτι πρέπει να ξεκουραστώ και λίγο..ίσως να μου κάνει καλό..

δίαβασα οτι την 11η-12η απο την ΠΙΘΑΝΗ ημέρα σύλληψης ενδέχεται να εχεις λίγο αιματάκι ή ροζ ή καφέ..τι να σκεφτώ???θεωρώ οτι ούτε το τεστ ούτε η χοριακή θα δείξουν προς το παρόν ''κάτι''...

πρέπει να χαλαρώσω...meditation-weekend..relax...και προσευχή για ΜΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!!

καλή μας τύχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100%ΣΙΓΟΥΡΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΥΠΟΜΟΝΗ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα έχουμε αγωνία μέχρι αύριο δηλαδή; Αχ, άντε, ελπίζω τουλάχιστον η αγωνία να εξελιχθεί σε ατέλειωτη ευτυχία!!!!!!!!

Καλά κάνεις όμως και είσαι απαισιόδοξη, κι εμένα αυτό με βοηθούσε για να μην απογοητεύομαι κάθε φορά. Αν είναι θα έρθει, όσο κι αν το περιμένουμε. Απλά να είσαι ήρεμη και να περιμένεις.

Πολλά φιλιά και καλά αποτελέσματα σε σένα και στη land!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ++++ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Σ'ΕΧΥΑΡΙΣΤΩ PEPITA ΜΟΥ :) ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ...ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λέω να πας ή να τηλεφωνήσεις στο γυναικολόγο σου!

Το "καφέ" μπορεί να σημαίνει οτιδήποτε, απο "προεόρτια" περιόδου έως εγκυμοσύνη. Επίσης μπορεί ο γιατρός να σου συστήσει ξεκούραση αν είσαι εγκυούλα, γιατί να μην ξέρεις σίγουρα;! Κι εγώ πιστεύω πως είναι νωρίς για χωριακή.

Καλή τύχη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κορίτσια...

θα ξεκουραστώ και θα την αράξω..λίγες μέρες είναι..θα δείξει!!!

whatever will be... will be!!!

rinoula* μου εχώ ήδη μιλήσει με τον γυναικολόγο μου και μου είπε να περιμένω.δεν μπορώ να κάνω κάτι αλλο...να κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση???δεν νομίζω οτι θα βγει κάτι...

rose25 good luck!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου,πιστευω οτι εισαι εγκυος!!!!

κι εγω ειχα λιγο καφε!!!!!!

αντε κανε το τεστακι!!!!!

πω πω!!!!!!!!!!!!!τι γουρλιδικη εποχη ειναι αυτη???????? εγκυουλες η μια μετα την αλλη!!!!!!!!!!!

μακαρι,κοριτσακι μου,αν και εγω το εχω σιγουρο!!!!

φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?? ΕΓΩ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ!! ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ. ΟΛΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΜΠΑΙΝΩ!! ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΗΣΤΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ?? Ε? Ε? :P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ :( ΣΧΟΛΑΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ :ohmy: ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΗΛΑΔΗ?ΟΛΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ?ΗΡΘΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ,ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ.ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΚΙΟΛΑΣ,ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ :(:(:( ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΙΜΑ?

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΗΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ :P ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 δεν αποκλείεται να είσαι έγκυος και να έχεις αίμα. Ξέρω κοπέλα που είχε αίμα αμέσως μετά το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Ξεκουράσου και εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λίτσα, υπάρχουν περιπτώσεις γυναικών που είχαν περίοδο ενώ ήταν έγκυες.

Πχ μια φίλη μου είχε και τελικά κατάλαβε ότι ήταν έγκυος όταν κόντευε 3 μηνών σχεδον.

Από την άλλη, μπορεί απλά να είναι καθαρίσματα από προηγούμενη περίοδο και τώρα να σου έρχεται η περίοδος κανονικά.

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έχεις κάνει ένα τεστ τόσες μέρες... να ξέρεις τι γίνεται μέσα σου!

Για παράδειγμα, αν είναι εγκυμοσύνη κι έχεις αίμα, θα'πρεπε ήδη να'χεις μιλήσει με το γιατρό σου να σου πει τι να κάνεις.

Άλλα συμπτώματα έχεις; Πώς αισθάνεσαι γενικώς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάρα μου μη στενοχωριέσαι!!! Άσε να δεις πως θα πάει η ροή και κινήσαι ανάλογα. Ακόμη και να ήρθε κανονικά, μη στενοχωριέσαι τόσο βρε καλό μου. Βλέπεις μερικές φορές το μυαλό και οργανισμός μας μας παίζουν τρομερά παιχνίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sokolatitsa AYTO KAΝΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ..ΕΙΠΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΣΩ ΒΑΡΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΝΕΥΡΙΑΣΑ :angry:

crazy ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ?ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΥΧΕ ΤΩΡΑ?ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΟ ΖΑΛΑΔΕΣ!

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΑ ΚΑΦΕ.ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ? :(

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ Η ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ(ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ)ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα έλεγα να περιμένεις μέχρι το πρωί και να δεις. Θα καταλάβεις αν είναι περίοδος ή κάτι άλλο. Στη τελική κάνε το τεστ το πρωί να είσαι πιο σίγουρη ακόμα. Μην στεναχωριέσαι και μην το βάζεις κάτω. Αν δεν ήρθε τώρα θα έρθει αργότερα. Είσαι πολύ νέα ακόμα για να αγχώνεσαι! Εγώ ήμουν αγχωμένη λόγω ηλικίας, είμαι 32!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ!

Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ,ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ!ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ?ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ :angry: ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΑ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΙΑ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΠΟΛΥ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ Η ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ....ΑΣ ΕΙΝΑΙ ++++++ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose moy ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!!!!Η ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ++++.

Εγω φαντάσου οτι επειδή ημουν τοσο απαισιοδοξη και "μουντρουχακΙ"(οπως με ειπαν μετά!)οταν πηρα το τεστ που ηταν θετικό :),γελαγα απο τα νευρα μου γιατι ελεγα οτι ειναι αρνητικό σιγουρα και καποιος μου κάνει πλάκα!!!!ΘΕΤΙΚΈΣ ΣΚΕΨΕΙΣ :) :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...