Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!


Recommended Posts

PIPITSAZOUZOUNA ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΙΣΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ!ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΣΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΩ.ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΥΠΡΗΧΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ.ΑΜΑ ΕΧΩ ΜΠΕΜΠΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ..ΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΡΟ :P ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΝΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :kiss: ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσακι μου δεν εχεις να φοβασαι τιποτα!Εγω πιστευω οτι ειναι κατι θετικοοοο!!!Την μερα που ειχα τα καφε ηταν λερωμενο το εσωρουχο με καφε σαν αυτα που περιγραφεις την επομενη ηταν σαν υγρα κιτρινοκαφε....εσενα την επομενη δλδ σημερα ειναι σκουρο αιμα δεν συμβαινει σε ολες το ιδιο αλλα και αυτες οι κηλιδες νομιζω ειναι καλο!Οπως σε σενα ετσι και σε μενα δεν μου ειχε ξανατυχει κατι τετοιο ποτε!!!Οσο για το τεστ εγω πιστευω θα δειξει!Απαξ και σημαινει εγκυμοσυνη αυτο θα μπορει και ταυτοχρονα να εντοπιστει!Μακαρι ειλικρινα ευχομαι να υπαρχει το σπορακι σου στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΠΑΡΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ...ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΠΑΡΕ Κ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ :angry: ΙΣΩΣ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΩ :)

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ :blink: ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ?ΠΩ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩ :silly:

antroula ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΑΩ :P ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ Σ'ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΟΣ.ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!

IreneValadia Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE MOY ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΟΚ

Κ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΚΗ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ

ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ

ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ Ο ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΜΗΝΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Λιτσακι θυμάσαι τι λέγαμε στη συνάντηση?μπουχαχα! :P :laugh:

Λες να έχουμε 2 στα δυο! :lol: :laugh: Μακάρι! Περιμένουμε νέα σου! :kiss:

Δήμητρα, φαντάζεσαι;;; :laugh: :laugh: :silly:

Δε θα προλαβαίνουμε να κλείνουμε ραντεβού για καφέ στο συγκεκριμένο μαγαζί!!! :P :laugh: :P :laugh:

Λιτσάκι ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

dimitroula29 έγραψε:

Δήμητρα, φαντάζεσαι;;; :laugh: :laugh: :silly:

Δε θα προλαβαίνουμε να κλείνουμε ραντεβού για καφέ στο συγκεκριμένο μαγαζί!!! :P :laugh: :P :laugh:

Λιτσάκι ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!![/quote:dubhghok]

Ήμουν σίγουρη οτι θα ολοκλήρωνες το σκεπτικό μου! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΜΑΚΑΡΙ!!!

crazy ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ? :silly: :P ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΕΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο εμενα...ευχομαι πραγματικα σε ολες να πανε οπως επιθυμουν...ηθελα να σας ρωτησω....λοιπον...ειχα τελευταια περιοδο στις 27/10 μεχρι και 31/10 με κυκλο τελικα 30 ημερων..ηρθα σε επαφη με τον συντροφο μου 13,14 και 15..σημερα που σας γραφω εχει πρηστει το στηθος μου και η θερμοκρασια μου 2 μερες ειναι 36.9,37,37.4...τι εχωωωωωωωωωω? :laugh: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσακι μου?????

καλα κρασια τωρα το ειδα χαχαχχα

τι λες λοιπον θα εχουμε ευχαριστα αυτον τον μηνα????

μακαρι κοριτσακι μου μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα

αντε αντε να μικρινει η λιστα μασ χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου, κοπέλα μου κι εγώ είχα αυτά τα καφέ αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και κράτησαν μιάμιση μέρα....τελικά η περίοδος δεν ήρθε ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι κοπέλα μου να είσαι έγκυος, στο εύχομαι ολόψυχα και θα χαρώ πάρα πολύ γιατί είσαι από τα κορίτσια που είναι πάντα πολύ ευγενικά και κουβεντιάζουν με όλες τις κοπέλες. Δεν σε έχω ξεχάσει επειδή άλλαξα post, μη νομίζεις, πάντα σας θυμάμαι γιατί δίναμε κουράγιο η μία στην άλλη όταν προσπαθούσα μαζί σας. Και τη μαρινιώ θυμάμαι, και την Αργυρώ που άλλαξε κι αυτή κλαμπ, και τη Θελω να γινω μαμά και άλλες κοπέλες, την crazy, τη μασροράκι, πολλές τώρα να με συγχωρέσετε αν δεν αναφέρω όλα τα ονόματα, ένα μυαλό κι εγώ! Περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα κι εύχομαι όλες οι κοπέλες να αλλάξουν κλαμπ σαν την Αργυρώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE Τα καφέ συνήθως υποδηλώνουν εγκυμοσύνη (ελαφριά καφέ που λερώνουν μόνον το εσώρουχο).

Αυτό ισχύει και στην φυσιολογική σύλληψη και στην σπερματέγχυση και στην εξωσωματική (Σου μιλάω εκ φοβερής πείρας B) ).

Κάνε όμως το τεστ για να σιγουρευτείς!!

Να μας ενημερώσεις γιατί έχουμε αγωνία.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

Μακάρι κοπέλα μου να είσαι έγκυος, στο εύχομαι ολόψυχα και θα χαρώ πάρα πολύ γιατί είσαι από τα κορίτσια που είναι πάντα πολύ ευγενικά και κουβεντιάζουν με όλες τις κοπέλες. Δεν σε έχω ξεχάσει επειδή άλλαξα post, μη νομίζεις, πάντα σας θυμάμαι γιατί δίναμε κουράγιο η μία στην άλλη όταν προσπαθούσα μαζί σας. Και τη μαρινιώ θυμάμαι, και την Αργυρώ που άλλαξε κι αυτή κλαμπ, και τη Θελω να γινω μαμά και άλλες κοπέλες, την crazy, τη μασροράκι, πολλές τώρα να με συγχωρέσετε αν δεν αναφέρω όλα τα ονόματα, ένα μυαλό κι εγώ! Περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα κι εύχομαι όλες οι κοπέλες να αλλάξουν κλαμπ σαν την Αργυρώ!!!!

Bρε pepita μου, ξέχασα να σε βάλω εσένα στην "κάτω λίστα" με τις εγκυούλες μας...συγνώωωωμη :blush::blush: !! Τρέχω να σε βάλω :laugh:

Να 'σαι καλά που μας θυμάσαι !! Με το καλό το μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!!!

ειμαι new in town και εχω το ιδιο σύμπτωμα!!!περιμενω(που να μην έρθει)την Τρίτη και ξαφνικά πριν απο μια περιπου ώρα εβγάλα ενα αχνό καφε την ώρα που σκουπίστηκα.ελάχιστο..οχι όπως στην άρχη της περιόδου.λέτε να μου ήρθε νωρίτερα η περίοδος..???μα..ειμαι τόσο τακτική..κάθε 28 μέρες!!γκρρρρρ...

πήρα τηλ τον δόκτορα και μου είπε να περιμένω και να δω πως θα πάει... :angry:

εμένα με ρώτησε αν έχω υπομονή??να κάνω τεστ??θα δείξει τίποτα???έχει δείξει σε καμμιά σας πριν την ημέρα που περιμένατε περίοδο??

φου!!!και ξαναφού!!!μπορεί να μην μου ξανάρθει για τους επόμενους 8 μήνες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε πας να κάνεις μια β.χοριακή να σου φύγει το άγχος??

Και εγώ ΔΕΝ περιμένω την Τετάρτη αλλά προσπαθώ να το ξεχάσω για να περάσουν οι μέρες γρηγορότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ :P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΑΝΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ :woohoo: ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ ΛΕΡΩΘΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΛΕΡΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΠΑΛΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ.ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Ν'ΑΛΛΑΖΩ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ :P ΝΙΩΘΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΤΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΕΛΕΙΟΣΣΣ :blink: ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ.ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΑΝΤΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ...ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ :huh: ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΩ ΚΑΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ :P

pepitaΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ :) ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ :kiss:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia ΛΕΣ Ε?ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ.Ε ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ :silly: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ :P ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΚΑΡΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...