Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.... Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΡΧΙΣΕ!!!!!


Recommended Posts

ΠΟΙΕΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ? ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ FRAGMIN ΤΩΝ 2500

ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΣ CLEXANE ΤΩΝ 4000. ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΩΡΑ.

UTROGESTAN FULL 6 ΧΑΠΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΚΕΦΙ PREZOLON, SALOSPIR 100, FILICINE, CYCLACUR ΤΑ ΛΕΥΚΑ.

ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΜΑΙ!!! ;)

ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...

ΑΠΛΩΣ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΩΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΙΣ 14/10/09 ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΤΥΧΕ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΒΕΡΚΑΠ Κ ΑΛΤΕΡΜΟΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ PREGNYL.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ:CICLACUR,PREZOLON,ULTROGESTAN,SALOSPIR ΚΑΙ FELICINE.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα altermon μόνο & pregnyl 2 μέρες πριν την σπερματέγχυση.

Τώρα παίρνω utrogestan 6 και εγώ στο σύνολο σε συνδυασμό με salospir & ενεσάκια inohep λόγω θρομβοφυλίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παρεούλα,

πως είσαι?

εγώ γύρισα στη δουλειά σήμερα και πάω σαν την πάπια!!!

εσύ που είσαι?

Αντε περνάνε οι μερούλες για το πολυπόθητο τεστ!!

Σε φιλώ γλυκά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.....

ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΚΑΝΑ 4 ΑΛΤΕΡΜΟΝ ΚΑΙ ΧΑΠΑΚΙΑ ΚΛΟΜΙΦΕΝ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΠΡΕΝΓΚΛΗ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....

ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΝΕΤΕ ΕΓΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ΄;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ HELEN

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ.ΤΗΝ 1η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΚΛΟΜΙΦΕΝ ΚΑΙ 1 ΠΡΕΓΝΥΛ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ. ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ. ΕΤΣΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ELENALDA,

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

ΜΕΤΡΑΣ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ :P

HELEN ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.

ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ!!! :silly:

ΟΤΙ ΘΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARINA14 έγραψε:

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ELENALDA,

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

ΜΕΤΡΑΣ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ :P

HELEN ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.

ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ!!! :silly:

ΟΤΙ ΘΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ

ΦΙΛΙΑ

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.....

ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΙΣ 14-11. ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΕΣ!!

MARINA14 ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΩ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ 'ΡΘΕΙ ΘΑ 'ΡΘΕΙ. ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΩ. ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΤ΄ΑΛΛΩΝ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΠΟΛΙΚΗ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ.

HELEN ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ & ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ. ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΠΕΙ Ο DOCTOR!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ-Κ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ)!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELEN ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΛΙΝΗΡΗΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΥΒΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΗ ELENALDA ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙΣ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ Ή ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΑΦΟΒΑ!!!

ELENALDA ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ.

GORGINA ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια εύχομαι σε όλες όσες προσπαθούν μέσα απο την καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια και να έχετε ένα σποράκι στην κοιλίτσα σας σύντομα! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenelda και marina πολύ πολύ καλή επιτυχία!

εύχομαι τα χριστούγεννα να σας βρουν τρισευτυχισμένες με μωράκια στην κοιλίτσα σας :):)

σας καταλαβαίνω, την αναμονή την έχω περάσει δύο φορές, την πρώτη με την σπερματέγχυση, που ήμουν όμως αρκετά χαλαρή και έκανα τα πάντα, και τη δεύτερη με την εξωσωματική που ήταν τελείως εξαντλητική, αλλά ευτυχώς ήταν η τελευταία μου γιατί τώρα έχω δύο μωράκια στην κοιλίτσα μου!

ελπίζω σε λίγες μέρες να ακούσετε τα πιό ευχάριστα νέα της ζωής σας...αλλά μέχρι τότε υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky έγραψε:

Elenelda και marina πολύ πολύ καλή επιτυχία!

εύχομαι τα χριστούγεννα να σας βρουν τρισευτυχισμένες με μωράκια στην κοιλίτσα σας :):)

σας καταλαβαίνω, την αναμονή την έχω περάσει δύο φορές, την πρώτη με την σπερματέγχυση, που ήμουν όμως αρκετά χαλαρή και έκανα τα πάντα, και τη δεύτερη με την εξωσωματική που ήταν τελείως εξαντλητική, αλλά ευτυχώς ήταν η τελευταία μου γιατί τώρα έχω δύο μωράκια στην κοιλίτσα μου!

ελπίζω σε λίγες μέρες να ακούσετε τα πιό ευχάριστα νέα της ζωής σας...αλλά μέχρι τότε υπομονή!

ΑΧΟΥ ΤΟ ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΙΑ ΣΕΝΑ.... ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenalda kai marina ευχομαι φετος εκεινος ο υπεροχος παπουλης με τα λευκα μαλλια και τη λευκη γενιαδα,ο αγαπημενος σε ολους μας αγιος βασιλης,να φερει στις κοιλιτσες σας σπορακια γεματα υγεια και να σας κανει τις πιο ευτυχισμενες γυναικες του κοσμου!μην τον παρεξηγηται αν σας τα φερει λιγο νωριτερα και δεν περιμενει μεχρι την ημερα που συνηθιζει να μοιραζει τα δωρα,αλλα εχει τοοοοσα πολλα να μοιρασει που καμια φορα στελνει και καποια νωριτερα!δεν νομιζω να σας ενοχλει,ετσι?

καλη σας επιτυχια!!!!!!!![/b]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΙΝΑΙ Η ΟΓΔΟΗ ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ; ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ 1-12 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELEN ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΘΕΙ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ.

ΩΣ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΑ ΚΟΥΛΑ ΟΝΕΙΡΑ!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΔΗ ΠΕΡΑΣΕ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΛΟΓΩ ΚΟΥΛΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΝ 20η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ. ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 25/11 ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ? ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΟΜΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENALDA ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΣ?

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΟΝΕΙΡΑ.. :woohoo:

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟ.

ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΘΕΛΕΙ 10 ΜΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΗΣ. ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΝΑ ΒΓΕΙ (ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΜΑΣ) ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙΣ Β' ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΦΟΥ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ,ΛΟΓΩ ΑΡΧΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΓΕΣΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΗς ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ, ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ.

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΤΡΙΒΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...