Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ...ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?????

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirininik καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!

150 € είχαμε πληρώσει εμείς σε ένα κέντρο στην Θεσ/νίκη. Η εξέταση κράτησε 45 λεπτά και πήραμε dvd και φωτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου και ιφιγενεια μου σας ευχαριστω παρα πολυ......αχ μακαρι να ειναι ολα καλα αντε και θελω να αρχισω να παιρνω και τιποτα για ον μπαμπουλη μου/.....και εμαι πολ συγκατημενη μεχρι τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλησπερα κι απο εμενα! κι εμεις πληρωσμε 140 ευρω με dvd και φωτος τα οποια σου τα δινουν αυτοι.ευχομαι καλα αποτελεσματα και με το καλο το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ 90 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ DVD.ΣΤΟΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΜΕ DVD ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΙ ΕΙΝΑΙ 110 ΕΥΡΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΣΕ ΚΛΙΝΗΚΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΛΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ DVD ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ,ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ;) .ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ :) ΤΟ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δωσαμε 160 ευρω κ δεν πηραμε dvd.. :( μονο 2 σελιδες με φωτο απ'τον υπερηχο...δεν το ηξερα καν οτι δινουν dvd...αχ θελω κ γω!!!!!!α ξεχασα να πω στην πατρα την εκανα την εξεταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

140 ε με το dvd

καλα αποτελεσματα ;)

Ομοίως...

Κέντρο ιατρικής εμβρύου...Θεσσαλονίκη...

Αλλά όχι τρισδιάστατο!!!

Όλο το βράδυ το παρακολουθούσα και τίποτα δε διέκρινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

100 ΕΥΡΩΜΑΖΙ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ+DVD ME ΤΕΤΡΑΔΙΑΣΤΑΤΕΣ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΕΙΣ.ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ.ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lne9 έγραψε:

egw edwsa 120 sto LHTW me DVD!oi trisdiastates fotos omws einai mesa sto DVD den tis phra xwrista!Kai to DVD eprepe na to zhthseis, alliws kostize ligotero k de sto edinan! dev347pr___-20091115-2.png

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ...ΕΚΕΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ.....ΘΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ΤΟ DVD.....ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 100 ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ DVD....ΣΤΙΣ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ου γλυκα σας ευχαριστω παρα παρα παρα παρα πολυ πολυ πολυ.....ευχομαι να μας δωσουν και φωτογραφιες και dvd αλλιως θα τους παρει ακι θα τους σηκωσει...... χα χ α χα χα χα χ α.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζητησεια αποδειξη. τα παορνεις πισω απο το ΙΚΑ. Σου δινουν στην αρχη 8,30( τοθς τσιπιδες- ετσι ειναι λεει η κρατικη διατιμιση) κανεις ενσταση και τα παιρνεις μετα. Εγω τα υπολοιπα τα πηρα δυο μερες αφοτου γεννησα χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ψέματα;! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Έλα βρε!! Έχουν αεροδρόμιο και η Θεσσαλονίκη και τα Γιάννενα!! Μετά τι είναι να πας με αυτοκίνητο;! Μια ώρα;! Χαλκιδική με απευθείας πτήση Θεσσαλονίκη πρέπει να υπάρχει φαντάζομαι, για Γιάννενα δεν ξέρω αλλά λογικά από Θεσσαλονίκη ή Αθήνα θα υπάρχουν! Νοικιάζεις ένα αυτοκίνητο και πας..! Έχουμε ρε φίλε και γαμω τα μέρη για διακοπές παντός τύπου!! Αλλά είναι κρίμα που είμαστε μόνο για αυτό.. μόνο για διακοπές.. Τα υπουργεία ξέρεις που μας έχουν γραμμένους;;; Εδώ το υγείας δεν έχει πρόβλεψη για τις εξετάσεις που πρέπει να κάνει συχνά μια γυναίκα σε εξωσωματική ή και εγκυμοσύνη (πχ η χοριακη καλύπτεται πλέον μόνο μια φορά έχουν βάλει πλαφόν συνταγογράφησης!!) και το υπουργείο Παιδείας δεν έχει καμία πρόβλεψη για γυναίκες σε επαπειλούμενη κύηση που σπουδάζουν για εξεταστική εξ αποστάσεως!! Περίμενε εσύ δώρο από το υπουργείο τουρισμού..!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    • Καλημέρα κορίτσια...μα πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τα μωρακια μας; απίστευτο! ανυπομονώ για αύριο να δω τι θα μου πει και εμένα! εγω σε μια βδομάδα μπαινω στον 8ο...και νιώθω οτι δεν έχω και πολύ μεγάλη κοιλιά...πλεον έχω ξεκινήσει να κοιμάμαι τα βράδια..καπως το συνήθισα.. ευτυχώς! Κάποιες βλέπω μπαίνουν στην τελική ευθεία...με το κάλοο σας εύχομαι να κρατήσετε τα μωρακια σας στην αγκαλια σας😍
    • Καλημερα κορίτσια μου! χτες που ξύπνησα με επιασε ενας πόνος χαμηλά στην κοιλιά 2 λεπτά περίπου και φοβήθηκα! Μετα άρχισε να με κλωτσά η Μπέμπα και ηρέμησα.  Είναι σύσπαση λέτε; Ή προσπαθεί να γυρίσει το μωρό;     
    • Καλημέρα Αναστασία!! Εγώ πριν λίγο γύρισα από την καμπύλη ζαχαρου και το μεσημέρι θα έχω τα αποτελέσματα.  Εγω από συμπτώματα μόνο δυσκοιλιότητα, τίποτα άλλο και εννοείται ότι ζεσταίνομαι πολύ Χαχαχ😂 Αύριο μπαίνω 26η βδομάδα. Επίσης ρώτησα τον γιατρό για θάλασσα πάλι και μου είπε πως μπορώ να μπω αρκεί να είναι καθαρή και να φοράω ολόσωμο μαγιό γιατί ο ήλιος περνάει και μέσα από την θάλασσα. 
    • Καλησπέρα.. τι έκανες τελικά κορίτσι μου με το Doppler? Το έκανες ? 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...