Μετάβαση σε περιεχόμενο

τιμεσ χωριακησ


Recommended Posts

kalimera..mporei kapoia na mou pei poies eine oi fysiologiks times xvriakhs?

an h prwth xoriaki einai katw apo to fysiologiko mporei na ekselixtei kala h eggymosini?exete kamia tetoia empeiria?

allios ti kindinos yparxei? : :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poia hmera kathysterisis htan 8 esena?

emena tin 3h mera htan 72,7..alla leei to fysiologiko thn 5h ebdomada meta tin enarksi tis teleytaias periodou prepei na eine panw apo 100...

den kserw ti simainei ayto..ti kindinos yparxei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ 85 Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ Κ ΧΘΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ 3-4 ΕΒΔ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 8-130 Κ 4-5 ΕΒΔ. 45-2600....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

εγώ αυτό που κοίταξα στην χοριακή είναι η άνοδος.Δηλ κάνεις μετά δύο μέρες πχ παρασκευή-κυριακη κ κοιτάς πόσο έχει ανέβει. Καλό θα είναι να διπλασιαστεί. Το ότι είναι χαμηλή μπορέι η σύλληψη να έγινε αργά.

Κάνε κ αύριο μια ή τη Δευτέρα αλλά καλύτερα μίλα πρώτα με το γιατρό σου.

Γιατί ανησυχείς? φοβάσαι κάτι?

Εύχομαι όλα καλά να είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι καλε...μια χαρα θα ειναι ολα....εγω ξεκινησα με χοριακη 38 στις 10 μερες καθυστερησης....απλα η συλληψη εγινε πιο αργα....δεν υπαρχει λογος ανησυχιας...σου ευχομαι να πανε ολα τελεια....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akoma den exw giatro..den kserw kanenan kai den exw kanenan gnosto athina..

h mikrobiologos mou eipe na epanalabw tin eksetasi se mia ebdomada kai meta na paw sto giatro..

den kserw ..

makari na pane ola kala....

den thelo na stravosei kati..

eyxaristw pou mou apantisate..

filakia ..eyxomai ta kalytera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ !!!! ΕΓΩ ΕΙΧΑ 22,15 ΤΗΝ 26 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΣΚΑ.....Α Η ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ....

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΥΗΣΗ ΣΕ ΚΥΗΣΗ.

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΝ 28 ΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ 83.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΡΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΣΚΟΠΑ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 48-60 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΑΡΘΜΟΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristw poly magda mou..

apla kai emena me agxose h mikrobiologos poly..

k kyrios gt kserw oti den mporei na egine pio meta h sylipsi kathws eixa epafi tin 16 mera kai meta tin 26 mera .opote mallon an eimai th 16 egine..twra h mikrobiologos mou eipe na paw tetarti..kai meta na paw se giatro ..

alla den exw oute giatro..

na paw sto aleksandras ?

einai kalo?

kserete kanena kalo giatro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα μην αγχωνεσαι καθολου εδω εγω με 315 χοριακη πηγα στον γυναικολογο μου και μου λεει μα σε δω σε μια βδομαδα γιατι ειναι πολυ μικρο και δεν φαινεται καλα και θελω να σιγουρευτω οτι υπαρχει εγκυμοσυνη και εμβρυο!!!

εγω τρελαθηκα λεω τι μου λεει τωρα αλλα αμεσως χαλαρωσα και μετα απο μια βδομαδα το ειδα το σπορακι μου

με το καλο και εσυ,να εχεις μια πολυ καλη και ομορφη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

εγώ πρώτη μέρα καθυστέρησης ειχα 394, και εδινε περιθώριο 50-400 μονάδες. Εγώ θα πρότεινα να ξανακάνεις μετα απο καναδυο μέρες. Εγώ έκανα χτες, και ο γιατρος μου είπε να κανω και αυριο. Έτσι, για κάθε ενδεχόμενο αν και δεν είχε ίχνος ανησυχίας. Εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τελικά δεν πήγε καλά η εγκυμοσύνη μου. :( την παρασκευή έκανα απόξεση. Ο γιατροσ λέει οτι εαν επαναληφθεί αυτό μετα θα πρεπει να κανω εξετάσεισ .εγώ όμως δεν θέλω να ρισκάρω και θέλω να κάνω ένα στοιχειώδη προγεννητικό έλεγχο πριν ξαναπροσπαθήσω.Ποιέσ είναι οι βασικέσ εξετάσεισ που προτείνει ένασ γιατροσ μετα από αποβολή; Θα το ξανασυζητήσω βέβαια και με το γιατρο σε μια βδομάδα που θα πάω να με δει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου,δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας,δεν εχω εμπειρια απο κατι παρομοιο,σιγουρα ομως θα σου απαντησουν κοπελες που εχουν γνωση.Εγω απλα ηθελα να σου πω οτι λυπηθηκα κ προσπαθησε οσο μπορεις να εισαι καλα κ με ανεβασμενη ψυχολογια γιατι αυτο ειναι το παν και το ξερεις βεβαια δεν περιμενες εμενα να το ακουσεις...απλα,ηθελα να σου εκφρασω τη συμπαρασταση μου κ οτι αλλο θελησεις ειμαστε εδω..υπομονη,δυναμη κ θαρρος...θα τα καταφερεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...