Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 168
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΧΑΡΚΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΠΥ ΓΙΑ ΣΑΣ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΑΜΙ ΜΕΣΑ Α[ΠΟΤΗ ΚΑΡΔΙ ΑΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ !!

ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA K FOULINAKI ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!

FOULINAKI ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ....ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου συγχαρητηρια τι τελεια νεα ειναι αυτα....απιστευτα....με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το δευτερο αγγελουδι σου αι ευχομαι απο την καρδουλα μου να σας πανε ολα τελεια...να εχεις μια υπεροχη υπεροχη εγκυμοσυνη........φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ VOYLA!!!!!!!!!! :):)

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.

ΑΝΤΕ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!!!!!!! :):)

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μου έχω κατασυγκινηθεί....χάρηκα τόσο πολύ!!!!!!!!τι άτιμο αυτό το άγχος καλέ!;σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τέλεια εγκυμοσύνη μην αγχώνεσαι καθόλου άλλο ένα αγγελούδι έρχεται στο σπίτι σας,μόνο χαρές στην οικογένεια σας!φιλάκια πολλά πολλά πολλά...τα πιο πολλά όμως πάνε στη μαγουλίτσα οκ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΧ.........ΤΙ ΝΑ ΠΩ???????????ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ........

ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ....ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου!

Τι καταπληκτικα νεα!

Με το καλοοοο Βουλαα!

Ευχομαι να εχεις την ωραιοτερη εγκυμοσυνη στον κοσμο ολο1

Και με ενα υγιες αδερφακι η πανεμορφη μαγουλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια...!!!! :laugh: Φανταζομαι ποσο χαρουμενη εισαι αυτη τη στιγμη...!!! Μπραβο... πολυ χαρηκα...!!! Μακαρι να τα καταφερουν ολες οι κοπελες που προσπαθουν...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!ΤΑ ειπαμε και στο φεισμπουκ εμεις!!!!!ολα θα πανε τελειαααααααα!!!ποσο χαρηκα !!!!μακια πολλα πολλα σε σενα στην κοιλιτσα και στη μαγουλιτσα μας!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΕΤΗ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :kiss:

SWEETMAMMY ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ..... :woohoo:

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΙΑ Σ'ΕΣΕΝΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλάκι μου, να σε συγχαρώ κι από εδώωω

όλα καλά να πάνε και να έρθει με το καλό

και το δεύτερο μπεμπάκι σου!!!

χάρηκα πάρα πολύυυυυυ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα μου τί τέλεια νέα είναι αυτά;;;; :woohoo: :woohoo:

Με το καλό κοπέλα μου!!!! Να έχεις μία υπέροχη , ευτυχισμένη, ήρεμη εγκυμοσύνη!!!

Τί καλά που όταν ξανασυναντηθούμε θα είμαστε δύο εγκυούλες στην παρέα!!!!!!

Φιλιά πολλά στην μαγουλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΚΗ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι!!! Μεγαλώνει και μαζί με αυτό κι εγώ!!!!!! Εάν δεν είχα την κοιλίτσα μου και αυτό να βγάζει μπουρμπουλήθες (έτσι το νιώθω) δεν θα είχα καταλάβει ότι είμαι έγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Βουλα μου τι τελεια νεα ειναι αυτα???????????Αχ κοπελα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΝΑ ΧΕΙΣ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Η μαγουλιτσα θα αποκτησει αδερφακι :):):):):):):):):):):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χαρηκα παρα παρα πολυ κοπελα μου!!!!!!!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...