Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενας γιατρος !!!


silber

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!

χθες εκανα καυτηριασμο μυτης με υπερηχους στην κλινικη αγ. λουκας Θεσ/νοκης.Ειχα μεγαλο προβλημα αφου σχεδον δεν ανεπνεα καθολου απο την μυτη και αυτο εδω και ενα μηνα (ειμαι στον εβδομο μηνα κυησης).Πληρωσα 400 ευρω και παρολες τις διαβεβαιωσεις του γιατρου δεν ειδα κανενα αποτελεσμα, συνεχιζω να ψεκαζω ronal και εχω ενα συνεχες αισθημα πιεσης στην μυτη και εχουν περασει 24 ωρες.Δεν θα επρεπε να δω αποτεκεσματα κανονικα ?Εχει περασει κανεις αναλογη κατασταση,ασ μου απαντηση παρακαλω γιατ κοντευω να τρελαθω....... ξερει καποια καποιον καλο ωρλ στην Θεσ/νικη?Ειναι αφορητη η κατασταση δεν μιλαμε για ενα απλο μουκωμα δεν πεναει καθολου αερας ,Τι να κανω σε αυτον που πηγα λεει οτι ειναι τις φανατσιας μου,δεν παιρνω καθολου αερα απο την μυτη αν δεν ψεκασω με κατι και ολα αυτα στον 7 μηνα .....

Ο χρήστης silber είναι συνδεδεμένος Αναφορά μηνύματος Επεξεργασία / Διαγραφή μηνύματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα silber και περαστικά σου.

Ποιος γιατρός σου έκανε τον καυτηριασμό γιατί και ο δικός μου ο ΩΡΛ είναι στον Αγ. Λουκά. Έκανα τον γιό μου πέρσι εγχείρηση και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Θα σου στείλω με pm όνομα και τηλέφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το μπουκωμα το εχεις στην εγκυμοσυνη η και πριν....εγω και στις δυο εγκυμοσυνες ειμαι με ενα ροναλ...αλλα οταν γενναω μου φευγει σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχα και πριν αλλα οχι τοσο εντονα. Εσυ για ποσο χρονικο διαστημα το χρησιμοποιεις? ποσο συχνα?Εγω σχεδον 3 φορες την ημερα . Δ εν ειχες παρενεργιες μετα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

Καλημέρα silber και περαστικά σου.

Ποιος γιατρός σου έκανε τον καυτηριασμό γιατί και ο δικός μου ο ΩΡΛ είναι στον Αγ. Λουκά. Έκανα τον γιό μου πέρσι εγχείρηση και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Θα σου στείλω με pm όνομα και τηλέφωνο

Δεν ειναι ο δικο σου ,δεν γραφω το ονομα του μην βρω κανενα μπελα .Παντως χθες που πηγα μου ειπε αυτος εκανε σωστα την δουλεια του και οτι το φανταζομαι οτι δεν μπορω καθολου αναπνευσω,θα με τρελανει ο τυπος.....τζαμπα και τα 400 ευρω και χωρις αποδειξη εννοειται.......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το απεκτησα στις εγκυμοσυνες...εγω δυστηχως το χρησιμοποιω παραπανω απο τρεις φορες :( αλλα δεν μπορω..νιωθω οτι δεν μπορω να ανασανω...στην πρωτη εγκυμοσυνη το χρησιμοποιησα για 5 μηνες..τωρα σε αυτη απο την αρχη...

και το θεμα ειναι οτι κρυολογω και μου μενει το μπουκωμα...αυτο επαθα και τις 2 φορες..

οταν γεννησα φυσικα και δεν ξεμπουκωσα....απλα πηρα ενα φυτικο σπρει για το μπουκωμα και σιγα σιγα μου εφυγε....αλλα αυτο δεν με επιανε οταν ημουν εγκυος..

ελπιζω να ξεμπουκωσουμε συντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω εκανα καυτηριασμο και η κατασταση εγινε πολυ πιο υποφερτη απο πριν.και νομιζω οτι ο γιατρος μου ειναι και στον αγ.λουκα.

παντως νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις ,πρεπει να κανεις λιγο υπομονη να φυγει το πρηξιμο και κακως εβαλες σπρει,επρεπε να περιμενεις 1,2 24ωρα αν και ξερω οτι ειναι δυσκολο, νομιζεις οτι θα σκασεις.ελπιζω να παν ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

εγω το απεκτησα στις εγκυμοσυνες...εγω δυστηχως το χρησιμοποιω παραπανω απο τρεις φορες :( αλλα δεν μπορω..νιωθω οτι δεν μπορω να ανασανω...στην πρωτη εγκυμοσυνη το χρησιμοποιησα για 5 μηνες..τωρα σε αυτη απο την αρχη...

και το θεμα ειναι οτι κρυολογω και μου μενει το μπουκωμα...αυτο επαθα και τις 2 φορες..

οταν γεννησα φυσικα και δεν ξεμπουκωσα....απλα πηρα ενα φυτικο σπρει για το μπουκωμα και σιγα σιγα μου εφυγε....αλλα αυτο δεν με επιανε οταν ημουν εγκυος..

ελπιζω να ξεμπουκωσουμε συντομα :)

Δεν ειχε προβλημα το παιδι ετσι?Ο γιατρο σου ηταν συμφωνος?

Αντε εσυ εχεις λιγοτερο απο μενα , εγω γενναω αρχες φλεβαρη εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις πηγαμε τον μικρο στον κο Μεγα Ιωαννη. Δεν ξερω αν τον ξερει καμια αλλα ειμαι πολυ ευχαριστιμενη. Αμα θες τηλεφωνο στειλε μου πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Εμεις πηγαμε τον μικρο στον κο Μεγα Ιωαννη. Δεν ξερω αν τον ξερει καμια αλλα ειμαι πολυ ευχαριστιμενη. Αμα θες τηλεφωνο στειλε μου πμ

κι εγω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...