Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

[κοριτσακια μου ομορφα,μετα απο μια απουσια πανω απο μήνα επεστρεψα στην τρελοπαρεα σας!Μου λειψατε όλες!

Επέστρεψε ο αντρουλης μου και ηθέλα να ηρεμλησω λίγο κοντα του χωρις να σκεφτομαι συνέχεια τεστ και μωράκια.Τώρα όμως δε θα σας ξαναφήνω,βρήκα τις ισορροπίες και ξέρω πως χωρίς άγχος σύντομα θα γίνω κι εγω μανούλα.

Λοιπόν η χαρά μου είναι απερίγραπτη για τις νεες εγκυμοσύνες.ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ στις ΑΛΚΟΣΤ,ΡΟΥΜΠΕΛΑ,ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣ αλλά και σε όλες τις υπόλοιπες που δεν είμαστε ακόμα φιλενάδες αλλα που σίγουρα θα γίνουμε.

ΡΟΖ ΚΑΙ ΜΚ23 περιμενω κι απο σας σύντομα τα πιο υπέροχα νέα αλλα κι απο όλες τισ κοπελες που λαχταρανε τόσο πολύ ένα μωράκι.

φιλακια πολλά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου,κοριτσακι μου κι εσυ μας ελειψες πολυ..

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα συγχαρητηρια..

καλα κανεις που το βγαζεις απο το μυαλουδακι σου,γιατι στο λεω εκ πειρας,ειναι η μονη λυση στο να μεινεις εγκυος γρηγορα!!!θα δεις που με την νεα ψυχολογια θα ερθει αμεσως,ουτε που θα το καταλαβεις!!!!ετσι εγινε και με μενα και με πολλες αλλες κοπελες..

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μας πεις τα ευχαριστα οσο πιο συντομα γινεται!!!

οπως ειδες τον τελευταιο καιρο γεμισανε αρκετες κοιλιτσες :cheer: με το καλο κοριτσι μου να γεμισει και η δικη σου!!!να ειναι το δωρακι σου για τα χριστουγεννα!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ αλκοστακι μου.Τωρα ελεγα για σενα στον αντρα μου και για τις ταλαιπωριες που περασες.Να εισαι καλά και να έχεισ μια τέλεια εγκυμοσύνη.Και να ξέρεις πως σε πάω πολύ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΝΕΑ ΣΟΥ

ΧΑΛΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα καλως μας ξαναηρθες παλι!!!

οπως ειδες πολλες ειναι οι εγκυουλες μας αυτην την περιοδο και ευχομαι τωρα πια που εισαι απαλαγμενη απο αγχος να ερθει και σενα το νινακι πολυ συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...