Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιορταζω!!!! γιορταζω!!! εχω super νεα!!!!!!


Recommended Posts

μπραβο σας αναστασια, ειδες ο σπυρακος παντα βγαινει παληκαρι παρτο αποφαση οτι οτι και να γινεται ο σπυρακος τα καταριπτει ολα τα εμποδια, μπραβο το αγορι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Νατασουλα δε μπορω να σου περιγραψω τη χαρα που μου εδωσαν τα νεα σου!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Α ρε Σπυρακλα ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!! :woohoo: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

και ναι επιτελους εφτασε η μεγαλη μου στιγμη.....

η μερα που θα γραψω το πιο χαρουμενο ποστ......

η βραδια που κανουμε οικογενειακο παρτυ εγω ο σπυρακος μου και ο μπαμπας μας

που η μουσικη ειναι δυνατα παιδικα τραγουδια....

που φοραω το πιο λαμπερο χαμογελο και εχω τρελανει τον μικρο μου στις αγκαλιες και στα φιλια....που απο την χαρα μου χοροπηδω σαν μικρο παιδι

και ολα αυτα γιατι????

γιατι σημερα πηγαμε στην παιδιατρο λογω ιωσης και εκτος απο τις γενικες που μας εδωσε για τσεκαπ και την αξονικη που θα κανουμε για να δουμε την κατασταση του κεφαλιου του........

.....μετρησαμε και την περιμετρο του και ειναι

+0.5CM μεγαλωσε κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!! μεγαλωσε επιτελους υπαρχει θεος και με ακουσε,με λυπηθηκε,λυπηθηκε το παιδακι μου

δεν το πιστευαμε και τον μετρησαμε 2 φορες αλλα ηταν το ιδιο και να σας πω και αλλο ενα καλο νεο?????

η παιδιατρος μιλησε με τον νευροχειρουργο και μου ειπε οτι αν παρει εκατοστα τοτε δεν εχει παθολογια αλλα κληρονομικοτητα και αν τον εμποδισει το κρανιο στον εγγεφαλο μετα ολα λυνονται πολυ απλα και ευκολα.την αξονικη ομως θελει να την κανουμε ετσι ωστε να τα εχουμε κανει ολα,να εχουμε πληρη εικονα μετρησε και εμενα και με βρηκε 1.5cm κατω απο το φυσιολογικο αρα η κληρονομικοτητα καλα κρατει!!!!

εδω θελω να σας πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩμεσα απο την καρδια μου για την αγαπη σας και την στηρηξη σας

ειστε υπεροχες και πολυ πολυ γλυκιες ολες σας!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΧΟΥΥΥΥΥ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ..... :silly: :silly: :silly: :silly:

ΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΜΑΣ!!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΟΣΕΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!! :silly: :silly: :laugh: :laugh:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥΥΥΥ!!!!! ;):kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά? Σας εύχομαι απο εδώ και πέρα αυτός να ήταν Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ πόνος που βιώσατε σαν οικογένεια. Να είστε καλά και σεις και το αγοράκι σας, τελικά οι προσευχές μας μάλλον έπιασαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσακια μου επιασαν οι ευχουλες σας να ειστε παντα καλα ποσο χαρουμενη με κανετε που αγαπατε το μωρο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στο παληκάρι μας!!! Είναι πραγματικά τέλεια νέα!!

Να είσαι σίγουρη ότι από δω και πέρα μόνο χαρές θα έχετε στην οικογένεια!! Χαίρομαι πάρα πολύ για σας και ιδιαίτερα βέβαια για τον Σπυράκο! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου!!!Ολα μια χαρα θα ειναι παντα για τον Σπυρακο σας!!!!!!!!!!

Εχεις δυνατο αγορι κοπελα μου!!!Αντρακι!!!!!!

Να τον χαιρεστε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σιγουρη.. :woohoo: :woohoo:

Υπεροχα τα νεα σας!!!!!!!!!!!!

Μονο χαρες Νατασα μου...μονο χαρες κ υγεια στο σπιτικο σας!!!

Να μου γλυκοφιλησεις το αντρακι σου!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ευχάριστα!!!!!!!!!!! :cheer:

Μόνο χαρές στο εξής!!!!!!!! :cheer:

Να χαίρεστε το αγοράκι σας και να βιώνετε πάντοτε άπειρες οικογενειακές στιγμές ευτυχίας!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΣΤΑ ΕΦΕΡΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΠΟΛΥ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΕΙ ΔΕ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταπληκτικο δεν σου κρυβω εχθεσ οτι μεχρι την ωρα που μιλησαμε ειχα απειρα νευρα μετα ομωσ τα εγραψα ολα στα παλια μου τα παπουτσια τρελο μωρο ο σπυρακος :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπραβο αναστασια μου

τελεια νεα γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ολα καλα απο δω και περα!!!!! :woohoo: :woohoo: :lol: :silly: :silly: :kiss::kiss: :laugh: :cheer: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας Αναστασία μου.

Υπέροχα νέα.

Εύχομαι από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα νέα να ακούτε.

Να κάνεις μια μεγάλη αγκαλιά τον Σπυράκο κι από μένα

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστω πολυ κοριτσια αν και αυπνη γιατι ειναι αρρωστουλης ειμαι πολυ καλα!!!

ερχονται τα πιο ωραια χριστουγεννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ, ΠΗΡΑΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ...(ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ)!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ, ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΗΡΕΜΙΑ, ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!

ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΞΕΡΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλημερα τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα :) η Παναγιτσα κ ολοι οι Αγιοι μαζι σας κοπελα μου να μου τον φιλησεις γλυκα τον Σπυρακο :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ?????? ΑΧ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ

ΕΕΕΕΕ????ΑΧ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ......

Ο Σπυράκος βρε είναι αντράκι, μαχητής!

Είδες που τα κατάφερε? Μόνο χαρές από δω και πέρα σας εύχομαι!

Να μου τον φιλήσεις τον μπόμπιρα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...