Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΚΑΛΛΙ,ΕΛΕΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ!!!!!!ΑΝ-Ν ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!PIPITSAZOUZOUNA,ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΡΕ ΓΜΤ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!! :)

ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...... :huh: ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ "ΨΗΝΕΤΑΙ" ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ......

LAND,"ΕΛΕΡΙΑ",ΚΑΛΛΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ! Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΞΕΚΙΝΑ!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω τελικα οταν σηκωθηκα κ πηγα τουαλετα ειδα αιμα.. τελικα το σωμα κ το μυαλο μας, μας παιζει τρελα παιχνιδια..αδιαθετησα κ ποιο νωρις κιολας..ελπιζω να μου το κρατα για πρωτοχρονιατικο δωρο.. φιλακια σε ολες σας κ οχι αγχος κοριτσια, ο χειροτερος συμμαχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia έγραψε:

αν-η έγραψε:

Καλημέρα αν-η.

Αν βγήκε αχνό θετικό τότε είσαι σίγουρα έγγυος. Κανόνισες κάποιο ρνβ για χοριακή για να συγουρευτείς????

Απο συμπτώματα τι έχεις? Αν και μπορεί να είναι νωρίς γιαυτά....

Πω πω αντε και στα δικά μας....μεχρι στιγμής τέσσερεις κοπέλες πήραν το χριστουγεννιάτικο δώρο τους.... :laugh:[/quote:3j4ltcqk]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έγραψα κάτι και δεν μου το εμφάνισε..το ξαναγράφω από την αρχή.. :) είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα!!!!!!!έκανα και δεύτερος test!!!!!!!!και είναι θετικότατο!!!!!!!!!!!!!δόξα Tw Θες!!!!!!η Παναγίτσα μας έκανε το θαύμα της!!!!!!!δεν μπορώ να κάνω εξετάσεις για χορειακή γιατί εδώ στη σουηδία όπου k μένω,έχουν άλλο σύστημα! δηλαδή,στην έκτη -7η εβδομάδα κάνουν υπέρηχο για να εξακριβώσουν ότι η καρδούλα του λειτουργεί κανονικά και ότι έχει σφυγμό..αχ!κορίτσια!!απίστευτο μου φαίνεται! :laugh: είμαι τόσο ευτυχισμένη!!!δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα και πολλές φορες πιάνω τον εαυτό μου να γελάει στο άσχετο!ο δε αντρούλης μου κορίτσια μου έχει παλαβώσει εντελώς από τη χαρά του!ποσο χαίρομαι που τον βλέπω τόσο ευτυχισμένο!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!και στην κάθε μια κοπελίτσα που κάνει προσπάθεια για "νινακι" εύχομαι γρήγορα με μια γεμάτη κοιλίτσα!!!!!τα συμπτώματα που έχω leticia μου είναι πρήξιμο στο στήθος όπως σε κάθε περίοδο,σπυριά όπως σε κάθε περίοδο,πόνο στην μέση όπως ποτε.βασικά δεν έχω ποτε πόνους στη μέση και τώρα έχω.πονάκια χαμηλά στη κοιλίτσα.μίλησα με έναν φίλο μας γυναικολόγο και μας είπε πως είμαι έγκυος!(αχ κορίτσια θα τρελαθώ!!!)μου είπε πως είναι φυσιολογικό να έχουμε πόνους χαμηλά στην κοιλίτσα γιατί η μήτρα δεν καταλαβαίνει πως έχει έμβρυο +προσπαθεί να το αποβάλλει θεωρώντας πως είναι ξένο σώμα!και απλά η μήτρα κάνει συσπάσεις,μεγαλώνει για να υποδεχθεί τη ζωούλα μας!περιμένω σε 2 εβδομάδες για να ακούσω τη καρδουλίτσα του μωρού μου!!!!!!!!!είμαι πολύ χαρούμενη αλλα και φοβισμένη συνάμα!!!εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν-η ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ rose μου!!! :) εύχομαι όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν σύντομα!!!!! :laugh: κοριτσάκια μου,τι ευτυχία είναι αυτή...μια καινούρια ζωούλα-ψυχούλα υπάρχει μέσα μου..είναι η πρώτη μου φορα..και συγκινούμαι πολύ!!!!εύχομαι μέσα από την καρδια μου κορίτσια μου να παίρνουμε κάθε μέρα όλο και περισσότερες χαρες..καμια κοιλίτσα να μην μείνει άδεια.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια αν-η. :laugh:

Είδες που το τεστάκι έπεσε μέσα?

Εύχομαι όλα να πάνε καλα....να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη........... ουυυυυυυυυαααααααααααοοοοοουυυυυ :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ toooooso πολύ γλυκιά μου!!!! :laugh: :laugh: :laugh: κορίτσια θα σας πω περισσότερα νέα σε 2 εβδομάδες που θα κάνω τον υπέρηχο!!! :laugh: περιμένω να ακούσω από την κάθε μια ξεχωριστά τα ευχάριστα!!!!!τώρα μπορώ να καταλάβω πως είναι....!!!νιώθω ότι αγαπώ όλο τον κόσμο :lol::lol: ...αχ!!!! περιμένω ηακούσω και από σας ευχάριστα φιλενάδες!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ! ΑΝ-Η ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΣΚΟΥΡΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ, ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΥΓΡΑ ΜΟΝΟ ΛΕΥΚΑ & ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ πολύ !!!μου δείχνετε πραγματικά τη χαρά σας k την αγάπη σας k χαίρομαι παρα πολύ!!!!!!!!!προσεύχομαι για όλες μας!!!makia polla :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ elenalda μου για τις ευχές σου :laugh: !!και η δικη σου κοιλίτσα εύχομαι να είναι ήδη γεμάτη :laugh: !!!εγώ αυτό με τη θερμοκρασία το πιστεύω μονο κατά τη διάρκεια της ωορρηξίας..εγώ περίμενα 23/11 και έκανα 2 test βγήκαν θετικά και η θερμοκρασία μου είναι πχ τώρα 36,5..αλλα πιστεύω πως έχει αρχίσει να γίνεται κάτι στην κοιλίτσα σου...σκέψου θετικά και όλα καλά θα σου πάνε!!!άντε alenalda μου να μας πεις και σου καλά νέα!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss: πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Θεούλης ακούει πάντα τις προσευχές μας k ειδικά όταν αφορά κάτι τόσο ευλογημένο!προσεύχομαι για όλες μας!άντε κανε μας τη χάρη elenalda μου να χαρούμε μαζί σου k να εγκυμονούμε "παρεακι".. ;);) το ίδιο ισχύει k για όλες τις κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.4 μερα καθυστερησης σημερα!!!κ ακομα να αδιαθετησω!!!δεν νομιζω να ειμαι εγκυος .δεν εχω καθολου πρισμενο στηθος μονο λιγα πονακια χαμηλα κ τιποτα αλλο κ θερμοκρασια κολλημενη στο 36.3....θα τρελαθω τι μου γινετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΗ5 έγραψε:

καλημερα κοριτσακια μου.4 μερα καθυστερησης σημερα!!!κ ακομα να αδιαθετησω!!!δεν νομιζω να ειμαι εγκυος .δεν εχω καθολου πρισμενο στηθος μονο λιγα πονακια χαμηλα κ τιποτα αλλο κ θερμοκρασια κολλημενη στο 36.3....θα τρελαθω τι μου γινετε;;;;

Καλημέρα κάλλη.Οι καθυστερήσεις της περιόδου σου είναι συχνές??

Το στήθος σου πρήζεται πάντα?

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι......... :lol:

Γρηγοραααα..... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω κι εγώ σε αυτή την κατηγορία???

ΔΕΝ περιμλενω στις 3/12...

Δεν νοιώθω τίποτα όμως, ίσα ίσα που ξεκίνησαν οι ημικρανίες πριν την περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν την περιοδο παντα πριζεται το στηθος μου!!!!καθυστερηση εχω καθε μηνα απλα οχι τοσο πολυ.αυριο παω στις 5 μερες!!!!!κανενα συμπτωματα απο εγκυμοσυνη ομως ,,,,λετε ρε κοριτσια να ειμαι κ να μην το νιωθω;;;;αν μεχρι την δευτερα δεν αδιαθετησω θα παω στη γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη το γεγονός ότι δεν έχεις απολύτως κανένα σύμπτωμα είναι πάρα πολύ καλό γιατί όταν περιμένουμε περίοδο πάντα έχουμε. Για φαντάσου να είσαι και να μην το ξέρεις.....

Κανε άμεσα ένα τεστάκι και πες μας νέα.....

Περιμένουμε νέα σου.Φιλάκια :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ "ζουζουνες" μου πολύ για τις ευχές σας!! :laugh: :laugh: ανταποδίδω με περισσή αγάπη!!!!!!εύχομαι και στις δικες σας κοιλίτσες ένα σποράκι..καλείς μου,κανε κοπελίτσα μου ένα τεστάκι..η περίοδος πάντα έχει συμπτώματα!μήπως πρέπει να μας αναγγείλεις τα ευχάριστα??????????? ;););););););) κανε γλυκιά μου το τεστάκι να χαρούμε k εμείς .. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 μερα καθυστερησης κοριτσακια μου κ τιποτα ακομα!!!!λετε να ειμαι;;;;αλλα απο την αλλη δεν νομιζω δεν νοιωθω τιποτα απολυτως κ ουτε ανεβασμενη θερμοκρασια εχω!!!!η δευτερα πλησιαζει κ θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...